In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

12
Return to list New

[Інше] Популяризация форума

2019-12-03 22:30:18

2,301 89
1834729615 відповів о 2019-12-03 17:45:31
От пролета не колбасит. Колбасит от отношения. Вы просто посмотрите даты регистрации и написания постов на скриншотах и момент ввода первоначальных данных и получения результата на видео розыгрыша.
Оба в день регистрации на форуме сразу же находят тему с конкурсом, принимают участие и больше не заходят на форум, хотя бы посмотреть результаты.

1. Тему знайти просто - на неї йде пряме посилання в соціальних мережах.
2. Не зайдуть - залишаться без призів.
3. Напишіть скаргу розробникам алгоритму random.org. Чому з 298 учасників - а розігрувался саме номери відповідей, а не ID чи нік користувача - вибрали саме тих, кого вибрали.
4. Так само напишіть скаргу розробникам сайту random.org про косяки їх дизайнерів, котрі коряво реалізували опцію сторінки із вставлення списків, що там стрибає картинка.

2019-12-03 23:56:33
Reply Report
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Популяризация форума

1834729615 відповів о 2019-12-03 17:58:31
Если бы на видео не было склейки, то и вопросов бы не возникло. И не полез бы профили смотреть.

Я вам ще раз пропоную самостійно на ПК перевірити алгоритм дій, викладений у відео, перш ніж говорити про склейку. Дизайнери рандома наплутали з розміткою сторінки і там логотип скаче на кожній із сторінок.
2019-12-04 00:12:13
Reply Report
Коли оновлення прошивки?

Популяризация форума

1834729615 відповів о 2019-12-03 18:09:45
На random.org картинка может прыгнуть ровно вниз, но не в бок.

Переконайтеся самі, як стрибає логотип на різних сторінках.
Файл буде доступний кілька днів, після чого я його видалю - місце в дропбоксі не гумове.

2019-12-04 00:18:31
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
This comment has been deleted
2019-12-04 05:09:20
Report
Коли оновлення прошивки?
4160482170 відповів о 2019-12-03 22:45:13
Діло у репутації та розтавити всі крапки, тримати леце..... Ви ж, команда, спокійні та абсурдно щось там коментуєте та огризаїтесь. Без своїх Фанів ви ніхто і ніщо. Але й цього простого не розумієте. Прикро, що саме така Команда MiComm Україна, навіть. Гадаю всі хто вміє аналізувати та самостійно думати, висновки зробили.

Ми не коментуємо і не огризаємось. Ми намагаємося пояснити - після кожного конкурсу! - що і як відбувається. Але ж пояснень ніхто не хоче уважно читати й розуміти.
2019-12-04 05:11:21
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
This comment has been deleted
2019-12-04 05:17:33
Report
Коли оновлення прошивки?

Популяризация форума

value4price відповів о 2019-12-03 21:58:30
Нажаль, Nick, проблема не у студії і не у "нових людях", а у тому що просто люди створюють багато аккаунтів. Погано те, що створюючи багато аккаунтів, ви не отримуєте багато користувачів, а лише більше аккаунтіів одних і тих же шахраїв. Але я ніколи нікого не критикую, якщо у мене немає пропозиції як це виправити.
1) по-перше, треба ввести нове правило яке відсіяло би такі аккаунти. наприклад, давати користувачам які відмітились на форумі 10 днів - медаль "користувач". і в правилах розіграшів написати що отрмати праз зможуть лише володар медалі "користувач". це збільшить активніть на форумі і зробить важкою задачею для шахрахїв створення таких "користувачів"
2) обов'язково перевіряти аккаунти переможців у відео з розіграшу. бо у відео лише визначення двох цифр і ніхто не перевірив аккаунти на дотримання правил конкурсу, а саме: пункт 2 правил "...Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу." тобто це правило не перевірено.

1. Конкурси проводяться для залучення нових користувачів до Ком'юніті. Тому виставлення обмеження автоматично відсіює тих, на кого вони розраховані.
Активність на форумі такі обмеження збільшать на рівні флуду та створенні тем-дублікатів на кшталт «А коли прошивка», які видалятимуться, після чого починається істерика іншого плану - «Мені не дають і слова сказати».
Коментарі-дублікати не беруть участі у розіграші. Вони або видаляються під час проведення конкурсу, або видаляються під час обробки результатів.

2. Акаунти перевіряються на дотримання основних правил. Наприклад, я можу сказати, що профілі двох останніх переможців відповідають моменту щодо «часткового заповнення» (подробиць, за якими особисто я це визначаю, повідомляти не буду, тому перепрошую). Крім того, проводиться перевірка і по інших моментах-обмеженнях з правил.

P.S. Знову форум глючить. Видалені коментарі 18 та 20 – мої, їх зміст ідентичний цьому, пішли збої при додаванні, що призвело до дублювання.

2019-12-04 05:18:03
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
4160482170 відповів о 2019-12-03 23:26:03
Ви не зрозуміли. Сам факт цього посту, теми, та його обговорення. Ніхто необговорює того чого немає, або якщо щось комусь мариться. На нормальних сучасних форумах є QMS, зв'язок з Адмінами, де можна розібратися. Для мене особисто, якщо є тема - є проблема, є факт. Хто правий а хто ні, не знаю, але уважно все прочитавши, складаєтьмя враження махінації, без доказів чи фактів іншого. Грубо кажучи, якщо не зрозуміло як виглядає, тільки приклад: вам кажуть ви геї та брехуни, ще й крадете!, а ви ні, так не є, ми дивилися там ютюб, так всі роблять.

Після кожного конкурсу ЗАВЖДИ є незадоволені. Але цього разу, окрім класичних звинувачень щодо переможців, відбулося публічне звинувачення в склейці розіграшу. Я навів живий щойно знятий власноруч приклад того, що стрибаючий логотип на різних сторінках є не показником монтажу, а недоліком сайта-рандомайзера.
Тобто, якби видалили тему - звинуватили б в іншому.

Врешті, кожен розіграш має правила, ключовими моментами яких у переважній більшості випадків є такі:
1. Немає обмежень для термінів реєстрації учасників
2. Розіграш відбувається на рандом.орг
3. В усіх спірних випадках рішення завжди за Адміністрацією.

Сайту Рандом.орг абсолютно все одно, що рандомізувати: список закинули, він його посортував як захотів, і видав результат. Тому претензії щодо алгоритму роботи варто адресувати саме рандомайзеру.
2019-12-04 05:37:32
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
4160482170 відповів о 2019-12-03 23:59:49
Взагалі дивно що Адміни, Модери... Команда бере в цьому участь - дозволено приймати участь їм в таких конкурсах - автоматично є підозра у зловживанні чи спробі впливу.

Аби не виникало ніяких питань щодо цього - ознайомтеся з Правилами.
Адміністрація Mi Community не є співробітниками Xiaomi. Єдині двоє людей з Адміністрації, для кого форум це робота, тобто вони є представниками організатора конкурсу, вам озвучив Nick Lavrenov. Саме їм заборонено Правилами брати участь в конкурсі. Всі інші модератори, супермодератори, представники інших спеціальних команд є такими самими Мі-фанами (тільки з розширеними правами), які вирішили присвятити свій вільний час дотриманню порядку на форумі та допомозі користувачам.
2019-12-04 06:11:45
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
4160482170 відповів о 2019-12-04 00:26:59
Це добре, але є але...., як бачимо. Порядок, пишите.... Чому тоді деякі мої клменти було видалено без пояснень? Де порядок де прозорість? Читаю тему якусь.... комент було яидалено або не вдалося.....

Залежить від коментарів. Залежить від того, де відбувалося видалення - на сайті чи в додатку. 99% видалених коментарів зараз - "аколипрошивка".
2019-12-04 06:44:52
Reply Report
Коли оновлення прошивки?
12
  • Followers

32

• Threads

1

• Replies

64

242