In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Зворотній зв'язок

12
Return to list New

[Інше] Популяризация форума

2019-12-03 22:30:18

2,290 89

Super moderator

Beznavorotov | from MI 8 Lite

Щоразу як відбувається конкурс піднімається питання про його переможців.
В самому початку Вашої теми Ви самі вказали, що дані конкурси проводяться для розкрутки форума. А що як не конкурс приваблює нових користувачів?
От особисто для мене напишіть як ви знайшли даний форум і зареєструвались на ньому?
2019-12-03 23:06:57
Reply Report

Super moderator

1834729615
Когда купил телефон, то решил поискать форум. По первой же ссылке http://ru.miui.com/ (уже не работает) нашел форум. В нем принимали участие люди из всех бывших республик СССР. В начале года форум закрыли, а всем пользователям предложили перейти в региональные Mi Community. Тогда и узнал о существовании этого форума, так я и оказался здесь.
А по поводу победителей, то я никогда не интересовался кто и как. Но в этот раз просто "глаз резануло". Посмотрел видео, увидел склейку. Решил посмотреть кто выиграл, увидел то, что на скриншотах. Посмотрел тему с результатами, увидел, что все посты удаляются. Так, что другие мысли и не приходят.

От ви перейшли з іншого форуму, а нік навіть не змінили)
за 3 роки на форумі ще жодна тема не була без коментарів подібного типу.
Ніхто не бере до уваги, що даний конкурс рекламується в соціальних мережах (Instagram, Facebook) для збільшення аудиторії на форумі, а також запрошення друзів до розіграшу для збільшення шансів.
Зі всіх конкурсів, що я приймав участь і де був розіграш за допомогою Random - я виграв лише кружку і то це було останнє призове місце)

2019-12-03 23:40:47
Reply Report

Super moderator

4160482170
Не вмієте зробити прозоро, демократично, мало досвіду, прав, можливостей - просто не робіть. А те як зробили, ніяк інакше не виглядає, як вкрали, зманіліпували розігриш.

А які є у вас підтвердження?
Ви спілкувались хоч із одним переможцем минулих конкурсів?
Чи все було чесно? Чи отримав він виграний приз?
Компанія визначає спосіб проведення конкурсу і їх умови, а Ви після прочитання правил до цього конкурсу вирішуєте чи приймаєте участь чи ні.
2019-12-04 14:07:07
Reply Report
value4price відповів о 2019-12-04 15:08:44
та я ж розумію що якщо ввести обов'язковим створення теми, то саме так і буде. тому я провонував використовувати кнопку "відмітитись сьогодні" у певній кількості. це сприятиме відвіданню форуму користовачами, особливо щойно створеним аккаунтам, які можливо помітять якусь цікаву інформацію на форумі і стануть активними користувачами, а не просто учасниками певного конкурсу =)

наприклад: ви вирішили провести конкурс де розігруєте "щось" з 1.01.20 по 15.01.20. скинули рекламу повсюди. користувач знаходить вашу рекламу на фейсбуці, переходить за посиланням і бачить що для того щоб прийняти участь у конкурсі потрібно лише впродовж 10 днів (із 15 виділених на проведення конкурсу, отже у учасникв буде час для отримання медалі і прийняття участі у конкурсі) заходити на форум та натискати кнопку "відмітитись", за що він отримає медаль "якусь".

Ваша ідея гарна, але є одне но.
Якщо людина побачить рекламу в останній день розіграшу прочитає Ваші умови, що їй 10 дні потрібно відмічатись то бажання реєструватись відпаде 100%, адже для чого реєструватися якщо прийняти участь в конкурсі я не можу?
Ці розіграші націлені саме на нових користувачів.
Згадую минулі конкурси коли виграв хтось з давніх користувачів, то нові користувачі кричали, що все підлаштовано на старічків форумі, а новічки в прольоті.
То як всім вгодити?
2019-12-04 21:47:00
Reply Report

Super moderator

18*855408
було би бажання придумали як, ну мінімально пост від акаунту який виграв, аля "Вау, це неймовірно, я зарегився залишив один комент і виграв! Я у мами з татом неймовірний везунчик" і фото розпакованого подарунка з аля "грамотою" від комюніті що аля кицька, песик, жабка переможець. Може колись у 23 столітті, таке буде))) А так нажаль черговий "кооператив-колгоз" де 10 агрономів і 20 директорів, і не важливо як але збільшувати поголів'я наше всьо)))

Зверніться до переможців і нехай вони зроблять таку тему)
2019-12-05 14:32:13
Reply Report

Super moderator

18*855408
Пиво і горілку Вам тимчасово не купити??? Ви адміністрація, ви адміни, ви модератори, Ви маєте працювати і особливо якщо до Вас притензії

1. Модератори не отримують заробітну плату і це не наша робота, а хоббі.
2. Ми не можемо примусити користувача зробити таку тему.
3. За умови виграшу призу Ви б зробили тему про виграш призу?
2019-12-05 18:02:47
Reply Report

Super moderator

18*855408
Ну так проявіть інтузіазм і ініціативу. Якби це було умовою конкурсу то однозначно зробив би, та навіть якби і не було теж зробив би хоча б заради того щоб зняти кучу притензій з вас про махлювання в конкурсах

Це зараз Ви про таке пишите, а була б зовсім інша ситуація не будь цієї теми.
2019-12-05 18:37:03
Reply Report

Super moderator

1834729615
На том многонациональном форуме, о котором я писал выше, победители так и делали. Причем добровольно. Традиция такая была. Кто себя любимого с призом фотографировал, а большинство только фото приза и поздравительную открытку от организатора.
Правда там победители реальные были. а не виртуальные.

Ви самі написали, що добровільно. Ось переможці даних конкурсів добровільно можуть це зробити, але чомусь не роблять.
Для мене було б приємніше бачити такий фідбек від переможців, але нажаль його немає.
2019-12-05 18:41:05
Reply Report

Super moderator

1834729615
И никаких отрицательных постов в их темах, только поздравления. А все потому, что это реальные люди, которые действительно посещают форум и активно в нем участвуют. А не так - написал один пост и выиграл приз.

а ще скільки людей виграло і не зробило тему.. все залежить від людини і з цим ми нічого зробити не можемо.
2019-12-05 19:38:49
Reply Report
12
  • Followers

32

• Threads

1

• Replies

64

242

3 Days Check-In
7 Days Check-In