In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

AMAZFIT

[İnceleme] Amazfit GTS ile tanışın:Retina ekran ve gerçek kalite hissi

2019-11-27 00:50:26
841 1
Merhaba Mi fanları,
Xiaomi'nin smartwatchlarına yetişmenin zor olduğunu itiraf ederek başlamalıyım yazıma.Amazfit Nexo,Stratos 3 derken Xiaomi amazfit serisi dışında Miui işletim sistemli Mi Watch sürüldü en son piyasaya.Bu saati başka bir konuda inceleyeceğim.Bu konuda Amazfit GTS'yi yakından bakacağız.Akıllı saat alma düşüncesi olanlar için faydalı bir konu olacak.

Amazfit GTS denince göze ilk çarpan ekranı oluyor.Bir çok inceleme yazısı okudum ve tüm yazarlarla birlikte bu konuda hemfikir olduğumu söylemeliyim.Saatin piksel yoğunluğu 341 ki bu rakam hem Apple Watch 4 hem de Watch 5'nin daha üstünde.Ekranın 1.65 inç boyutunda olduğunu da ekleyelim.9,4 mm. kalınlığına sahip saatimizin ağırlığı ise sadece 24.8 gram.

Amazfit GTS her anlamda çok şık bir saat.2.5D kavisli ekran,metal saat yüzeyi ile birleşiyor ve bu birleşim incecik bir kasada toplanıyor.

Amazfit'imiz 12 farklı spor moduyla birlikte geliyor.Mod sayısı ile birlikte sensörlerin daha ince bir ölçüm yapabilmesi daha gerçek rakamlar ortaya çıkarıyor.

Huami Amazfit GTS hassas bir kalp atışı izleme sensörü taşıyor.BioTracker PPG ismini taşıyan bu üst düzey sensör 24 saat boyunca  ölçüm yaparken RealBeats isimli veritabanı ile kalp sağlığınız için uyarılar da veriyor.

Saat temel günlük kullanımda 14 gün pil ömrü sunuyor.Sadece temel modun aktif olduğu durumlarda bu süre 46 güne kadar çıkabiliyor.Bu kadar ince bir ekranı olan bir saatin bu denli iyi bir kullanım süresi vermesinde elbette yazılım ve donanım optimizasyonın önemi büyük olmalı.Xiaomi bu işin üstesinden gelmekte gerçekten çok iyi.Bu saatte onun göstergesi.[size=52.6953px]

2019-11-27 00:50:26
Favorites RateRate
mi9 t cihazım ile eşleşme yapıyorum ama okuma izinlerini yeniden etkinleştirmeyi deneyin şeklinde bir hata alıyorum. çözümü var mı bu durumun.
2020-03-13 17:23:54
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mehmethouse

Semi Pro Bunny

• Followers

125

• Threads

93

• Replies

122

1122