In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Nowości

[Nowe produkty] Xiaomi Bebird M9 Pro - czy ja się nie przesłyszałem? Dobrze słyszę?

2019-11-20 21:07:16
1402 12
Dzień bez nowości dniem straconym.

Jak wiadomo nie od dziś Xiaomi ma swój duży udział na rynku produktów higienicznych.
Papiery toaletowe, golarki, mydła czy pałeczki do czyszczenia WC.
To tylko niektóre z ich bogatego portfolio.
Także tym razem mam nadzieje trochę Was zaskoczyć.

Xiaomi Bebird M9 Pro - co to takiego?

Mieliśmy coś do rąk, mieliśmy coś do twarzy to teraz może coś do... (bez głupich skojarzeń bardzo proszę) uszu.

Tak, dobrze SŁYSZYCIE!

Xiaomi M9 Pro Smart Visual Ear Stick
to nic innego jak "smart pałeczki do uszu" :D.

Urządzenie ce**e się nienagannym i eleganckim wyglądem.
Całość jest w kolorze czarnym prócz pierścienia na górze który to jest w kolorze niebieskim.
Wyglądem może przypominać trochę piór/długopis lub e-papierosa (ale nie radziłbym tego brać do ust, szczególnie po skończonym czyszczeniu).

W zestawie otrzymujemy szereg różnokształtnych, gumowych końcówek w kolorze niebieskim (takim jak w/w pierścień) które mają za zadanie jak najlepiej wyczyścić kanał słuchowy.
Wszystkie te elementy wykonane są z bardzo miękkiego tworzywa, co ma zapobiec jakimkolwiek uszkodzeniom czy podrażnieniom.

Z innych akcesoriów mamy jeszcze specjalny endoskop, który pozwoli nam na "podgląd" ucha w czasie rzeczywistym.
Ma on za zadanie zapobiec uszkodzeniom innych części ucha, jakie moglibyśmy uczynić podczas czyszczenia.
Bardzo fajnym drobiazgiem jest to, iż wszystkie końcówki znajdują się schowane w stacji dokującej.
Nie będzie trzeba ich szukać po całej łazience (bo zakładam że używać będzie się tego w łazience a nie w kuchni).

W zestawie znajdują się też inne akcesoria - różnego rodzaju "wyciory" których zastosowania mogę się tylko domyślać.

Ponieważ jest to urządzenie typu "Smart" nie można zapomnieć o możliwości połączenia go z telefonem :) .
To właśnie dzięki niej będziemy mogli mieć podgląd na to co się dzieje w naszych uszach.
A że w uszach jest zazwyczaj dość ciemno - umieszczono tam też diodę LED o mocy 300W.

"Pałeczka" zasilana jest przez akumulator o pojemności 350 mAh, który ładujemy za pomocą dostarczonej stacji dokującej.
Czas ładowania to zaledwie 1.5 godziny, co wystarczyć ma na 60 dni pracy.

Cena tego wynalazku na rynku miała wynosić 289 juana, czyli jakieś 37 euro, ale jak sprawdziłem - dostępna jest na Aliexpress za jedyne 63 EURO (malutka różnica).

2019-11-20 21:07:16
Favorites4 RateRate

Moderador

Amsti | from app

Teraz higiena wskoczy na wyższy poziom, ludzi będą jeszcze bardziej dbać o czystość uszu. Bardzo dobry produkt, jak Ty to znalazłeś:)?
2019-11-21 01:17:25

Moderador

Vergiliusz | from app

Oo całkiem to sprytne, teraz będzie można samemu sprawdzić czy nic tam sobie nie upchnelismy i w razie czego zaradzić temu.
2019-11-21 01:59:03

Master Bunny

lukasz234 | from app

Ciekawy produkt, tylko zastanawia mnie czy już nie przeginają z tymi produktami. Jeszcze chwila i będzie urządzenie do czyszczenia innej części ciała gdzie też jest ciemno i lampka się przyda :P
2019-11-21 02:06:27

Master Bunny

mini21 Author |

lukasz234 odpowiada, dnia 2019-11-21 08:06:27
Ciekawy produkt, tylko zastanawia mnie czy już nie przeginają z tymi produktami. Jeszcze chwila i będzie urządzenie do czyszczenia innej części ciała gdzie też jest ciemno i lampka się przyda :P

Przegiąć to oni już dawno przegięli (zaczęło się chyba od papieru toaletowego, przez szczotkę do WC, na wykałaczce do uszu kończąc), ale marka chce być wszechstronna, uniwersalna.

Dla nas w PL to może dziwne, ale nie byłbym zaskoczony jakby w Chinach coś takiego było na początku dziennym.

A druga sprawa - przecież patyczki do uszu NIE NADAJĄ się do czyszczenia ucha w środku, wiec czym to robić ;D ?
2019-11-21 03:53:05

Master Bunny

lukasz234 | from app

mini21
Przegiąć to oni już dawno przegięli (zaczęło się chyba od papieru toaletowego, przez szczotkę do WC, na wykałaczce do uszu kończąc), ale marka chce być wszechstronna, uniwersalna.

Dla nas w PL to może dziwne, ale nie byłbym zaskoczony jakby w Chinach coś takiego było na początku dziennym.

Tylko ta ich wszechstronność mnie już przeraża ;) gdzie nie spojrzysz tam Xiaomi, budzi mnie zegarek od Xiaomi, bawię się telefonem Xiaomi, przeglądam neta na laptopie od Xiaomi, zaraz będę mył naczynia czy robił pranie w urządzeniu od Xiaomi, ogladam TV też Xiaomi, nawet już w napisach końcowych chińskich filmów Xiaomi jest wymieniane jako jeden ze sponsorów ;) Już niedługo wsiądę w samochód od Xiaomi albo wyciągnę jedzenie z lodówki też marki Xiaomi :D mamy jeszcze szczoteczki, mydła, maszynki do golenia, strzyżenia, papier toaletowy i wiele wiele innych rzeczy używanych w codziennym życiu i wszystko to już robi Xiaomi. Chociaż faktycznie to co oni produkują to jest nieduży procent całości, reszta to sprzęt od partnerów. Przez co i jakość tych produktów jest różna. Samo Xiaomi to zauważyło i na swojej platformie Youpin pod każdym produktem od partnerów dopisuje małym druczkiem, że to nie ich produkt i nie mogą zagwarantować najwyższej jakości, więc co złego to nie my ;)
2019-11-21 04:09:47

Master Bunny

StukiPuki | from app

Świetny przyrząd...przydatny gdy się ma małe potworki w domu... Dzieci potrafią wepchnąć różne rzeczy do nosa i ucha.
2019-11-21 04:30:28

Mi Tech Team

Łukasz | from app

Widzę @mini21 masz ochotę zakupić łopatę do miodu :-)
2019-11-21 04:35:53

Master Bunny

mini21 Author | from app

Łukasz
Widzę @mini21 masz ochotę zakupić łopatę do miodu :-)

:D hahahahahahahahaha
Spadłem z krzesła.
2019-11-21 04:52:21

Bunny đại học

Kiniek | from app

I to jest ciekawe ustrojstwo. Chyba sobie to sprawię. Ciekawe. Dzięki za wyszukanie tego cuda :)
2019-11-21 05:02:21

Master Bunny

arturchris | from app

Shrekowi by się przydało 😄😁😄😁
2019-11-22 05:53:36
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

mini21

Master Bunny

• Followers

195

• Threads