In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Inne] Użytkownik roku 2019 - etap 2

2019-11-07 16:52:44

3,425 20

Master Bunny

Febron | from app

Przepraszam, ale nie udało mi się wysłać komentarza. Spróbuję raz jeszcze. Jeśli się nie uda, trudno. Serdecznie wszystkim dziękuję.
2019-11-07 18:47:32
Reply Report

Master Bunny

Febron | from app

Szczerze powiem, że nie sądziłem, iż znajdę się w gronie osób nominowanych. Dziękuję więc z tego miejsca wszystkim uczestnikom, którzy w pierwszym poście Mi_Bunny  wymienili mój nick, szczególnie koledze arturchrisowi za bardzo miłe i ciepłe słowa. Na forum jestem od 212 dni. Wcześniej obserwowałem je jako gość. Powiem i nie jest to wyraz nadmiernej skromności, że moje działanie w porównaniu do tego co robią koledzy z grona nominowanych nijak nie upoważnia mnie do ubiegania się o cokolwiek, a już na pewno nie o tytuł Użytkownika Roku. Ot, taka tam obecność zaznaczana codziennym meldowaniem, komentarzem(nie oceną) prezentowanych przez innych fotografii, drobna pomoc tam gdzie potrafię w ramach swej niewielkiej tematycznej wiedzy, czasem jakiś  post.Za swój sukces, choć nie jest to właściwe słowo, uważam to, że opublikowany przeze mnie post Motywy. Kilka wskazówek przeczytało prawie 15.000 osób.Mo

Rate

Number of participants 1Experience +10 Collapse Reason
Łukasz + 10 Very nice!

View Rating Log

2019-11-07 18:47:56
Reply Report

Master Bunny

Febron | from app

Znowu wyszedł potworek. Nie będę dłużej zaśmiecał wątku. Komentarz ledwie przeszedł w połowie. Dzięki wszystkim. Febron.
2019-11-07 18:56:34
Reply Report

Master Bunny

Febron | from app

Vergiliusz
Spróbuj przez przeglądarkę na PC

Dzięki Vergi, ale nie mam dostępu do PC. Spróbuję uzupełnić oddzielnym krótkim wpisem.
2019-11-07 19:17:14
Reply Report

Master Bunny

Febron | from app

To skromne uzupełnienie tego co próbowałem opublikować wyżej. Będzie krótko, może przejdzie. Cieszę się bardzo jeśli komuś pomogłem, bo to prawdziwy sukces. Proszę nie brać mej kandydatury pod uwagę w dalszym przebiegu rozgrywki. To nie skromność a przekonanie o tym, że osoby z listy ze swym imponującym dorobkiem są na właściwym miejscu a także o tym, że wielu tu brakuje a chętnie ustąpiłbym im [url]miejsca.Serdeczne dzięki wszystkim. Febron.
2019-11-07 19:27:12
Reply Report

Master Bunny

Febron | from app

przybort
Cześć.

Witam Was w niecodzienny sposób. Ciężki temat zadała nam Pani Administrator. Autoreklama samego siebie. No dobra - Ja na forum jestem już ponad 400 dni. Co jest potwierdzone codziennym meldowaniem się na Mi community bez dnia przerwy. Na Polskie Mi Community, na funkcję moderatora wybrała mnie Pani Administrator Dina z Chin. Zaproponowała mi tą funkcję. Po dłuższej konwersacji zgodziłem się podjąć tego wyzwania. Bo to jest wyzwanie. Jak sami wiecie nie jest to taki łatwy odcinek pracy jakby się wydawało. Tak jak Michalms napisał, raz jestem widoczny na forum raz troszkę mniej. Dokładnie, zgadzam się z tym. Nie tylko piszę na forum ale też i funkcja moda zobowiązuje mnie do pracy za kulisami. I obserwacja. Właśnie jak to dostrzegł Michał. Myślę, że na brak pracy nie możemy narzekać. A jest nas zaledwie dwoje. Którzy musimy tu utrzymać porządek. Dalej, założyłem Fan Klub Trójmiasto. Tam też trzeba od czasu do czasu być w kontakcie z klubowiczami. I rozmawiać z nimi. Na forum zajmuję się działem foto. Nie jest to łatwy temat. Sami doskonale o tym wiecie. Nie każdemu podobają się fotki kotków, piesków, zachodów / wschodów słońca czy tez fotografie mchu rosnącego na dachu. Jak to nie jeden z kolegów napisał. Na forum postanowiłem rozluźnić troszkę atmosferę zakładając wątki typu Foto-Zagadka. Taka mała odskocznia od tych cyferek podawanych non stop w postach. Po prostu coś innego dla wspólnej zabawy. Interesuję si również nowinkami i technologią. Od czasu do czasu też coś wstawię do poczytania. Przecież po to mamy to forum. Moją pasją jest fotografia, muzyka. Której też poświęcam swój wolny czas. Na temat mojej osoby najlepiej możecie się WY wypowiedzieć i Pani Administrator. Wy wiecie najlepiej, Wy możecie mnie ocenić czy jestem tu potrzebny czy nie. Ja osobiście dokładam pełnych starań co do mojej funkcji tutaj. Bardzo lubię przebywać na Mi Community i być razem z Wami. Móc coś dawać od siebie w miarę możliwości. Przy okazji chciałem Wam podziękować za miłe słowa pod moim adresem. Nie spodziewałem się, że dojdę aż tak daleko. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę wszystkim wejście na podium.

przybi dięki takim jak Ty, czy inni Koledzy, chce się wchodzić w tę apkę. Pozdrawiam serdecznie. Jesteś równy gość-Ktoś.

Rate

Number of participants 1Experience +1 Collapse Reason
mini21 + 1 Thank you!

View Rating Log

2019-11-08 03:16:25
Reply Report
  • Followers

997

• Threads

1

• Replies

547