Użytkownik roku 2019 - etap 2

1. Mam 36 lat i na imię Łukasz. Markę Xiaomi znam od 2014, a mój pierwszy telefon Xiaomi kupiłem w 2015 i był to Redmi 2 2014814 1GB ram :-)  potem były Mi4, Redmi 4, Mi Max 16 GB ROM(Ten model nie wyszedł chyba oficjalnie na dobre publicznie jak wersje 32GB i 64GB ROM), potem Mi5C, Redmi Note 7. Mam także w domu Redmi Note 2, Redmi Note 6 Pro, Redmi 6 i Mi 8 Lite.
Przez moje łapki przeszły także Mi5, Mi4cx Mi5s, Redmi Note 3 Kenzo i Kate.
Ostatnim telefonem jaki testowałem dzięki uprzejmości Mi Home i MI Community Polska był MI9 SE z Global EEA.
2. Posiadam także kilka innych urządzeń Xiaomi jak: Mi Kettle Pierwsza Wersja Smart, Mi Face Cleaner, Mi Thermometr, 3 różne rodzaje słuchawek Mi oraz jedne Mi AirDots, wagę Mi Scale 2, Mi Band 1S, Powerbank 16000mAh,  Trymer do paznokci Mi, Kamerę ChuangMi IP 720P x 2 szt oraz kilka innych urządzeń.
Planowałem wiele zakupów i testów jak te które wymieniłem oraz robiłem tutaj recenzje, ale ostatnio było bardzo krucho u mnie z czasem.
3. Posiadam także maskotkę MI Bunny tzw Mitu oraz kartkę Gratulacyjno - Świąteczną oraz wlepki Mi, które zdobyłem razem z telefonem Redmi 4 w konkursie MI Beta Team China User w 2016.
4. Początkowo na forum en.miui.com i miui.com byłem zwykłym użytkownikiem. Zdobywałem pkt ale nie dla samych punktów ale pomagałem i doradzałem.
W 2016 roku przystąpiłem do programu Beta Team China na en.miui.com gdzie na koniec roku zdobyłem tam nagrodę o której wspomniałem wcześniej. W Beta Team na kanale QQ wraz z innymi Userami staralismy się znajdować Bugi oraz powiadamiać od tym Moderatora Beta Teamu i Adminów a oni przekazywali Developerom nasze uwagi.
W 2017 zakupiłem produkt Mi5c, dedykowany na Chiny dla China Mobile z 1 procesorem Xiaomi. Z racji tego, że zafascynował mnie ten telefon stowrzyłem ogromną bazę poradników na forum en.miui.com i zapisałem się do programu naboru na moderatorów. Po Internal Moderator test zostałem 1 z 2 moderatorów subforum Mi5c, potem zostałem już sam bo Super Moderator przygarnął inne subfora.
Pomagałem użytkownikom, tworzyłem poradniki, w pewnym momęcie zapisałem się na stronie miui.com do Beta Team dla Mi5c i na kanale QQ w wiadomościach prywatnych oraz na głównym kanale zdobyłem zaufanie i miałem styczność z Developerami z Teamu Mi5c Modem i Pinescone. Wiele razy zgłaszałem im problemy z modemem jak i z całym systemem Miui na Mi5c.
Więdzę którą zdobyłem przekazywałem na forum en.miui.com
Na subforum mi5c panował porządek. Z przyczyn osobistych w 2018 opuściłem grono Moderatorów na en.miui.com ale dalej mam przyjacielski i prywatny kontakt z Moderatorami i Super Moderatorami oraz z 2 Adminkami.
W Beta Team na miui.com jestem nie przerwanie od 2017 do dziś.
Po migracji do Mi Community tam także przystąpiłem do Beta Team a tu do Mi Tech Team.
Dziękuję za szansę obecnej naszej Pani Admin :-)  Mi Bunny.
Posiadam szeroką wiedzę na temat Miui oraz telefonów Xiaomi, odblokowanie bootloadera flashowanie i inne zagadanienia z tym związane.
Szkoda, że ogrom mojej pracy bo była tematów kilkadziesiąt nie zostało przeniesionych a jeszcze więcej było odpowiedzi, którymi także pomagałem innym. Nie wiem jaką przeszkodę znaleźli Developersi Xiaomi, ale żałuję, że tematy nie trafiły na Mi Community Global, z tej przyczyny straciłem także tutaj na Mi Community 15 000  pkt ze swojej puli.
5. Tutaj na Mi Community także staram się pomagać, udzielać porad, robić testy i przedstawiać produkty w tematach po ich przetestowaniu. Planuję stworzenie poradników dla nowych userów.
Zdobyłem także grono znajomych tutaj.
6. Dziękuję za nominację i za bycie tutaj wraz z elitą Mi Community bo za takich uważam innych nominowanych tutaj. Jestem zaszczycony. Gratulacje i powodzenia. Chociaż w waszym wypadku nie trzeba nikogo do Was przekonywać :-) i myślę, że staniecie na podium.
7. Podziękowania dla @Vergiliusza za wsparcie na PW oraz dla @Amsti za ład i porządek, którt wprowadza, jednak brakuje nam do ładu jaki panował na Global en.miui.com

8. Reszta o mnie zwykły chłopak, wiecznie uśmiechnięty i pogodny z poczuciem humoru. Ostatnio Fan Ford C-Max i wszystkiego co z nim związane.

9. Myślę, że tematy jakie stworzyłem każdy może zobaczyć i ocenić. Także nie będę ich tutaj przytaczał ani wstawiał linków, tym bardziej, że piszę z aplikacji a nie na PC.
Szkoda tylko, że użytkownicy nie mogą zobaczyć moich poradników i tematów jakie i ile stworzyłem na en.miui.com bedąc tam moderatorem. Cóż, życie.

10. W niedalekiej przyszłości planuję stworzyć w Lublinie, gdzie mieszkam i pracuje i skąd do was pisze Mi Fan Club. Jakiś czas temu pisałem o tym z Panią Admin, jednak muszę sobie najpierw poukładać w głowie jak to ma wyglądać :)

11. Na koniec chciałem przeprosić za to, że ostatnio mniej się udzielam - mało czasu oraz za moje zachowanie jak nie raz jestem zbyt dosadny. Jeśli ktoś czuje się urażony to serdeczenie przepraszam.

Pozdrawiam łukasz.