yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Telefonun parmak izi Samsung a serisine göre çok hızlı. yüz tanıma da gayet iyi. ekranı bence çok iyi. Renkler gayet doğru ve canlı. full ekran olması elde tutarken çok güzel gözükmesini ve kaliteyi hissetmeni sağlıyor. telefonu 2 kere düşürdüm. Baya sağlam bir telefon kasası metal camı gg5 olduğu için bir sorun olmuyor düşünce. Hızı gayet iyi. Gerek uygulama arası geçiş yaparken gerek oyun oynarken gerekse bir şey indirirken. Arayüz MIUI11 ile daha şık oldu. bataryası bana 2 gün yetiyor. Çok fazla video izlememe rağmen çok fazla gidiyor şarjı. kameraları gerçekten yeterli ışıkta çok başarılı işler çıkartıyor. makro çekim çok eğlenceli. Fakat düşük ışıkta fotoğrafların kalitesi düşüyor. Tatmin eder fakat çok da iyi değil. ön kamera mekanizması ile bir sorun yaşamadım. Gayet iyi çalışıyor. Yaklaşık 90 dakikada şarj oluyor. Cihazın hoparlörleri gerçekten çok çok iyi. çok yüksek ses çıkarıyor. ha televizyon ha bu telefon. telefonda kasma takılma hiç yaşamadım. her zaman açık ekran çok güzel bir sürü seçenek var fakat şarjı çok yiyor. Tasarımı zaten çok çok güzel. ele tam oturuyor. ama tek el kullanamıyorsunuz. Ben siyah karbon renk tercih ettim. Çok şık duruyor arkası. Xiaomi nin sistem uygulamaları da çok güzel çalışıyor.  Genel anlamda telefon çok güzel. Telefona gidipte 5 6 bin lira vermenin bir anlamı yok. Eğer ki çok üst düzey işlerle uğraşmıyorsan. Ben yine olsa yine alırım. Sana da tavsiye ederim.