In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Duyurular

[Duyurular] SMS Gönderemiyorum

2019-11-04 02:36:22
329 6
SMS gönderemiyorum dışardan SMS geliyor arama yapabiliyorum dışardan geliyor fakat tek sorun hiç bir şekilde mesaj atamıyorum.

CİHAZ BİLGİLERİ
K20 PRO
GLOBAL ROM
IMEI ATILMIŞ
(SMSC BÖLÜMÜNDE DEĞİŞİKLİK YAPAMİYORUM)

Alt fotoğraf mesajlar uygulaması görünmüyor YouTube'dan araştırmada xda araştırmalarda bazıları orda SMS uygulaması görünüp bı kaç ayardan sonra duzeldigini gördüm.

2019-11-04 02:36:22
Favorites RateRate

Rookie Bunny

blnt.bv Author | from Mi 9T Pro

Forumda Yeniyim Büyük İhtimal Konuyu Yanlış Yere Açmış Olabilirim Hepinizin Affına Sığınıyorum...
2019-11-04 02:40:03

Semi Pro Bunny

Lokman Dalkilic | from Redmi Note 4

sms operator bilgilerinin ayarlari olmadan atilamaz alinamaz. operator ile iletisime gectinizmi sms ayarlari bozulmus silinmis olabilir
2019-11-04 04:37:33

Rookie Bunny

Lokman Dalkilic
sms operator bilgilerinin ayarlari olmadan atilamaz alinamaz. operator ile iletisime gectinizmi sms ayarlari bozulmus silinmis olabilir

iletişime geçtik bana paketin bittiğini söylediler SMS hakkım varken bitti dediler bende paketleri online iptal edip yeni SMS paketi aldım müşteri hizmetleri SMS paketi göründüğünü ama bir sorun olmadığını söylediler
2019-11-04 04:40:05

Pro Bunny

yosemithe | from Redmi Note 7

standart miui mesaj uygulamasında böyle bir problem var, Google mesajlar uygulamasını yükle hiç bir sorun kalmayacak emin ol;) rahatça kullanabilirsin
2019-11-04 05:13:35

Rookie Bunny

yosemithe
standart miui mesaj uygulamasında böyle bir problem var, Google mesajlar uygulamasını yükle hiç bir sorun kalmayacak emin ol;) rahatça kullanabilirsin

şuan bı kaç uygulama indirip denedim halen hata veriyor kendi kullandigim hat Turkcell fakat başka birinin hattıyla farklı operatör ile mesaj atabiliyorum sadece benim kendi hattım mesaj atmıyor.
2019-11-04 05:43:33

Advanced Bunny

gangstacent | from Redmi 6A

durum nedir aynı hata alıyorum
2019-12-02 01:06:28
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

blnt.bv

Rookie Bunny

• Followers

11

• Threads