In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi Serisi

[Tartışma] Güncelleme #Susturulmadık...

2019-11-01 16:50:21
1331 6
Arkadaşlar bence MIUI 11 muhabbetini bir sona erdirip telefonun özellikleri hakkında konular açıp konusalim . Çokta önemli değil gelmiş , gelmemiş bu kadar bence üstünde durmaya bile gerek yok eğer gelirse zaten bildirim çubuğunuza düşer. Hayat güzel iki günlük dünya bosverin bu kadar kafanıza takmayın. Susturulduk diyen arkadaşlara sesleniyorum hepiniz ayrı ayrı konu acicaginiza tel bir konu altından devam edebilirsiniz. Birisi çıkmış yok telefonu saticam , yok kırıcam herkese sallayıp duruyorlar . Telefonu alırken alıp eline kamerasına bakıyorsun tasarımını inceliyorsun alıyorsun olay ne bak bu komik satmayın yada satın satın sizden daha iyi insanların eline geçsin cihaz. Sanki almışsın telefonu MIUI 11 ve gelip kutu açıyorsun mi MIUI 10 dolandırıcı yok sahtekar diyenlere diyorum . Apple böyle yapmış siz böyle arkadaş git ver 8 bin TL 10 bin 15 bin TL Apple al neden Xiaomi diyoruz çünkü bütçe dostu fiyat performans ürünü uygun bütçemize dost. Lütfen arkadaşlar birşeyi kötülerken o aileden olduğunuzu unutmayın. Dahada güncelleme muhabbeti yapmayın tadını çıkartın .
2019-11-01 16:50:21
Favorites3 RateRate

Advanced Bunny

6171608765 | from Redmi 6 Pro

1 aydır MIUI 11 kullanıyorum nerdeyse fark yok biraz performansta fark ediyor ama MIUI 10 un bir sorunu yok ki. Ne var yani ne bu güncelleme aşkı ne sanıyorlar. Milletçe inanılmaz sabırsızlanıyoruz. Yazık gerçekten çok isteyen gitsin beta sürümünü kursun custom rom Atsın. Hayır MIUI 10 da sanki telefon çalışmıyor ya. Ya play store da saçma sapan bir uygulamayı atıp bu uygulama telefonu guncelliyormuş beyler diye yazan bile gördüm. Yok yani bu tamamen sabırsızlık ve saçmalık.
2019-11-01 17:54:55

Semi Pro Bunny

mustafahurma | from MI 8 Pro

dosya yöneticisinde galerideki reklamlar giderilmemiş ne anladım ben bu işten
2019-11-01 21:21:02

Semi Pro Bunny

ilkayefe | from Mi 9T

mustafahurma
dosya yöneticisinde galerideki reklamlar giderilmemiş ne anladım ben bu işten

Reklamları uygulamaların kendi ayarlarından kapatabiliyorsun.
2019-11-01 22:11:12

Advanced Bunny

leonardo22 | from Mi 9T

olumsuz yorum yapmayalım lütfen aldığımız cihazdan soğutmayın bizi, verdiğimiz rakama göre harika telefon Xiaomi , arkadaş çok güzel özetlemiş emeğine düşüncene saglik cihan Ertaş
2019-11-01 22:32:31

Rookie Bunny

6230481817 | from app

abi güncelleme geldi poco F1 cihazım yüzde 90 oldu sonra 0 a düştü güncellemeyi indire basınca güncelleme yok diyo
2019-11-02 00:39:15

Rookie Bunny

198307367 | from Redmi Note 7

Neden avukatlığını soyundunuz ki, olay güncelleme almak veya almamak değil.Olay aldatilmak, olay yalan söylenmesi, bu ilkte değil her zaman yapıyorlar bunu.Telefonu bedava almadık hedeyede etmediler.Paramizi verdik aldık,öyle bir hava varki xoaml olmasa telefon kulllanamayacagiz.Elimdeki
2019-11-02 01:40:39
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

CihanErtas

Pro Bunny

• Followers

51

• Threads

36

• Replies

341

1669