In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Pomoc Techniczna

[Poradniki] Opis i przewodnik po Mi Fit (link)

2019-10-29 02:24:23
4377 17
Chciałabym serdecznie zachęcić wszystkich fanów Mi do przeczytania mojego przedstawienia aplikacji Mi Fit, która jest dedykowana do inteligentnych urządzeń Xiaomi, ale i do użytku z samym smartfonem.

Powstała jakiś czas temu, a warto przypomnieć, bo oceniliście mój wpis jako wartościowy i przydatny.

Link: Mi Fit - aplikacja do inteligentnych gadżetów  https://c.mi.com/thread-2258875-1-0.html
2019-10-29 02:24:23
Favorites19 RateRate

Mi Sports Team

Amsti | from app

Pamiętam ,sam biłem brawa ;)
2019-10-29 04:55:01
Pamiętamy! Wpis był treściwy!
2019-10-29 05:20:15

Semi Pro Bunny

1644656845 | from app

Dobry opis aplikacji .Używam na Mi Band 3
2019-10-30 23:35:16
Niestety po ostatnich problemach z MiFitem i to zarówno na RN8Pro, jak i na Mi9 i na MiMax3 apka wylądowała w czeluściach niebyt i jej miejsce zajęła inna, która dotychczas była na marginesie, jako ciekawostka... Notify&Fitness for MiBand. Po pierwsze dużo więcej opcji do ustawienia, po drugie - jest dużo dokładniejsze i jeżeli idzie o sen i o dystans. Dużo mniej problemów z trasą na mapach (sam z tego akurat to tak se korzystam, ale ludzie którym ją poleciłem nie mogą się nachwalić). Dużo lepsze i bardziej intuicyjne menu ustawień i duży lepszy wygląd... Na zrzutach przykłady z dziś i menu... Jedynym brakiem (którego mi mało brakuje) jest kulawe w becie synchronizowanie z danymi z MiFita na koncie xiaomi...
2019-10-31 00:44:31

Rookie Bunny

6224296188 | from app

dzięki za pomoc
2019-10-31 01:27:37
RuraSzczecin
Niestety po ostatnich problemach z MiFitem i to zarówno na RN8Pro, jak i na Mi9 i na MiMax3 apka wylądowała w czeluściach niebyt i jej miejsce zajęła inna, która dotychczas była na marginesie, jako ciekawostka... Notify&Fitness for MiBand. Po pierwsze dużo więcej opcji do ustawienia, po drugie - jest dużo dokładniejsze i jeżeli idzie o sen i o dystans. Dużo mniej problemów z trasą na mapach (sam z tego akurat to tak se korzystam, ale ludzie którym ją poleciłem nie mogą się nachwalić). Dużo lepsze i bardziej intuicyjne menu ustawień i duży lepszy wygląd... Na zrzutach przykłady z dziś i menu... Jedynym brakiem (którego mi mało brakuje) jest kulawe w becie synchronizowanie z danymi z MiFita na koncie xiaomi...

Korzystam teraz z rn8 pro, więc faktycznie Notify ratuje ;) Wersja pro kosztuje kilka złotych, a znaczenie zwiększa funkcjonalność. Polecam również. :)
2019-10-31 03:43:14

Moderator

styliana Author | from app

RuraSzczecin

Zawsze istnieje jakaś alternatywa. Jeśli Mi Fit komuś nie odpowiada to świetna sprawa z inną i funkcjonalną apką.
2019-10-31 03:46:14

Semi Pro Bunny

Calvi_MI | from app

co to za ciemny motyw ja nie mam
2019-10-31 04:10:21
styliana
Zawsze istnieje jakaś alternatywa. Jeśli Mi Fit komuś nie odpowiada to świetna sprawa z inną i funkcjonalną apką.

To nie chodzi o to odpowiada, czy nie... Proszę Szanownej Koleżanki.... Chodzi o to, że albo nie zlicza kroków, albo nalicza ich razy 3... Kolega miał w pewnym momencie trasę która ma 5 km.. Wedle MiFita to było 300m... Drugi i u mnie zliczał trasę rowerową... Trasa 12 km... U niego to było 15 km, a u mnie niecały kilometr... Mało tego na mapie zamiast prostej od startu do postoju były zygzaki w momencie startu.... później pustka... i zygzaki chwilę przed postojem... O opóźnieniach w powiadamianiu nie wspomnę, tudzież braku powiadomień... Dlatego po 3 latach Mifit zrobiła wypad, żeby miejsca nie zajmować, tudzież nie mieszać w systemie i innej apce...
2019-10-31 04:23:33

Mi Sports Team

RuraSzczecin | from app

Calvi_MI
co to za ciemny motyw ja nie mam

U mnie? To nie MiFit... Notify&Fitness... I w dodatku beta, bo kiedyś postanowiłem zostać ich beta-testerem i się przydało... Beta działa lepiej niż wspomniany, więcej manewrów można zrobić i o niebo lepiej wygląda 😉
2019-10-31 04:29:50
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

styliana

Moderator

• Followers

531

• Threads

53

• Replies

820

4865