In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Serisi

[İnceleme] Lansman Yorumlarınız (bugünkü)

2019-10-15 21:07:33
693 11
Arkadaşlar, bugünkü lansman hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum...
2019-10-15 21:07:33
Favorites2 RateRate

Pro Bunny

efgulcan Author | from Redmi Note 4

Ben başlayayım, sunum kalitesinin biraz daha arttırılması gerektiğini düşünmekteyim. Ürün özellikleri iyi fakat mtk işlemci olması beni biraz düşündürmektedir. Lansman için verilen özel hediyelerden #Mi Community de katkı yapanlar içinde bir çekiliş olması gerektiğini düşünenlerdenim. Ayrıca çekiliş ve hediyeler konusunda daha şeffaf bir yapı oluşturulmalı diyorum... 🤔 url=urlhttps://c.mi.com/space-uid-2202114974.html/url@Mi Comm /urlurl=urlhttps://c.mi.com/space-uid-2202114974.html/url
2019-10-15 21:14:38

Advanced Bunny

Zamanebaba | from Redmi Note 7

Valla ben verilen ödül ve çekilişlerden bir şey anlamadım, bana çıkmadı sanırım ondan
2019-10-15 22:54:40

Intern Moderator

Shooterfanas | from Redmi Note 7

lansman görsel açıdan renkliydi. tanıtımlar gayet güzel konuşmalar sade ve iddaliydi (kanitlari ile) biraz daha büyük bir organizasyon görmek isteriz ve çekiliş sisteminin biraz daha düzenlenmesi geliştirilmesi lazım
2019-10-15 22:59:51

Advanced Bunny

Punch' | from Mi 9 SE

Lansman olarak Çevirmen Hataları Mevcuttu özen verilmemiş gibi geldi Daha Kaliteli Daha Neşeli Bir atmosfer yapılabilirdi özellikle konuşmacıların özellikle çin menşei müdürlerin daha iyi bir çevirmene sahip olması gibi tabi bunlar giderilebilicek noktalar örneğin ben MIUI 11 ile alakalı bir kaç bilgi bir kaç sunum bekledim daha güzel olabilirdi umarım bu gibi durumlar daha güzel bir anlayışa ve seviyeye kavuşur.
2019-10-15 23:51:31

Advanced Bunny

metalfield61 | from Redmi Note 7

okuldaydım izleyemedim en kısa sürede tekrarını izlerim umarım. Güzel geçmiştir diye umuyorum
2019-10-16 00:48:02
lansman baya güzel di ve eğlenceli geçti
2019-10-16 00:51:15

Semi Pro Bunny

ahmetk3436 | from Mi 9T Pro

Lansman bana çok sakindi,sunucu hazır olan cümleleri okuyormuş gibime geldi.Daha neşeli ve hızlı geçebilirdi.
2019-10-16 00:52:44

Master Bunny

Kadir Yalçın | from Redmi K20

Tercüman acemiydi birazcık :),
Redmi Note 7 lansmanı çok daha güzeldi.
2019-10-16 01:10:42
Başı Hayalet Ekran ile belada :)

Rookie Bunny

kingdomkiak | from Redmi Note 7

Ben de belki yukarıyı tekrar edeceğim ama şöyle söyleyeyim: ilk kez katıldım xioami lansmanına ve ilgi alaka güzeldi. Türkiye satış yöneticisinin konuşması kötü değildi ama çok daha iyi bir konuşma bekliyordum açıkçası. Tanıtılan ürünlerde miui 11 den bahsedilmemesine şaşırdım, bence bahsedilse daha iyi olurdu açıkçası ben çok merak ediyordum. Mi fanların çok önemli olduğunu söylediler sürekli ama bir Redmi Note 8 Pro çekilişi yapmalarını falan beklerdim ben de. Telefonu kullandım kamerası ve tasarımıyla gerçekten müthiş özellikle beyaz olan çok şık duruyor. Ama dediğim gibi lansmandan biraz burul ayrıldım, çünkü kafamda çok daha farklı bir ödüllendirme ve sürpriz vardı. Canlı yayına verip lansmana çekiliş hakkı sunulmaması olmamış :) Ama ben en nihayetinde çok teşekkür ederim, çok eğlenceliydi. Bir dahaki lansmanı iple çekiyorum açıkçası. Birkaç tane de fotoğraf paylaşayım sizinle.
2019-10-16 02:41:25

Semi Pro Bunny

YunusAksoy | from MI 8 Lite

Xiaomi, kullanıcısı olarak Güncelleme hususunda da değinmesi gerekirdi.
Konya'dan sırf bu Lansman  için geldim.
Cebimden, uçak masrafları için 500 - 1000 çıkmış önemli değil ama biraz daha üzerinde emek sarf edilip Türkçe alt yazısı ve çevirmen desteği olabilirdi diye düşünüyorum.
Türkiye pazarı tüm üreticiler için şu anda bir fırsat.
Konya içinde bir Mağaza açmanızı tavsiye ederim.
Yine de verilen hediyeler tatmin ediciydi ama çekilişin, Lansman Canlı Yayınına değil, katılımcılara özel de bir çekiliş olması gerekirdi veya vardı da ben mi kaçırdım o noktayı.
Artık sonraki Lansmana.
Tebrikler.
2019-10-16 05:04:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

efgulcan

Pro Bunny

• Followers

152

• Threads

11

• Replies