In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Святкуємо 250000 користувачів на форумі!

2019-10-14 22:03:01
8975 347


Доброго дня, Мі-фани!

Зовсім нещодавно спільними зусиллями ми перетнули позначку в 250000 тисяч користувачів! Якщо тільки-но замислитись, ця цифра – як населення рідного мені міста Кропивницький, що не може не здивувати, чи не так?

Шлях до цієї цифри був максимально насиченим та продуктивним. Проводилося безліч зустрічей Фан-клубів, ми грали в боулінг, пейнтбол, просто сиділи та душевно розмовляли, зустрічались під час презентацій та, звісно ж, на просторах нашого форуму.

На честь цієї події ми би хотіли розіграти крутий набір справжнього Мі-Фана, а саме:
 • Mi 9T Pro;
 • Amazfit GTR 47mm;
 • Xiaomi Mi Air True Wireless Earphones White.


І один з вас зможе стати володарем прекрасного набору всього лише за один коментар! Що в ньому потрібно написати? На початку теми я навів приклад асоціації числа 250000 зі своїм рідним містом. Тож в коментарях до теми ми пропонуємо вам написати цікаві асоціації, які виникають саме у Вас!
Зверніть увагу, відповіді «Вау, круто!», «Вітаю!» – як би приємно нам не було за такі слова – не дадуть можливості взяти участь у розіграші.
А кожен, хто залишить коментар у цій темі до кінця розіграшу, отримає спеціальну медаль «250K».

Будьте креативними!
Успіхів!Умови розіграшу
1. Розіграш триває з 14.10.2019 р. по 20.10.2019 р. (включно або доки акційний товар є в наявності) на території України, крім зони ООС та Автономної Республіки Крим, і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у Розіграші потрібно:
- Бути зареєстрованим на Mi Community;
- В темі, присвяченій цьому конкурсу, залишити коментар на тему: які асоціації виникають з кількістю користувачів на Форумі
* Одна людина може відправити тільки один коментар.
2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організатора** і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців Розіграшу. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності до П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 20.10.2019 р. включно), 21.10.2019 буде визначено 1 (Одного) переможця за допомогою сервісу random.org.
5. Переможця буде оголошено на сторінці Mi Community впродовж 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможець на сайті Mi Community отримає приватне повідомлення, на яке він має надати зворотню відповідь та підтвердити особу впродовж трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином, не буде враховуватись при підбитті підсумків розіграшу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, його буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає приз. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати спеціальний подарунковий набір, який складається з таких пристроїв:
- Mi 9T Pro
- Amazfit GTR 47mm
- Xiaomi Mi Air True Wireless Earphones White
за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснене за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж трьох календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.
** Організатором розіграшу є ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;


Rate

Number of participants 4 Experience +4 Pack Reason

View Rating Log

2019-10-14 22:03:01
Favorites107 RateRate

Super moderator

vladtitovich | from MI 8

#1

250 000 - четверта частина мільйону...тому саме це число в мене асоціюється з багатством, яке складається з 4 частин.Вітаю з таким круглим числом та бажаю всім успіхів)2019-10-14 22:38:56
Mi Ukraine в Telegram: @MiComUA
Всіх вітаю з черговим досягненням!

250 тисяч – саме стільки вболівальників одночасно можуть вміститися на головних футбольних стадіонах України (Олімпійський в Києві – ~70K), Франції (Стад де Франс в Парижі – ~80K) та Іспанії (Камп Ноу в Барселоні – ~100K)!
2019-10-14 22:43:31

Semi Pro Bunny

27arte | from Mi MIX 2S

#3

Площа Середземного моря складає 2 500 000 км2, що в десять разів більше кількості Mi фанів на сьогодні, а отже нам є до чого прагнути, щоб нас справді було ціле море)
2019-10-14 23:01:14
250.000 це Добре той що тут скажиш )))
2019-10-14 23:04:26

Pro Bunny

Tarik54321 | from Redmi Note 6 Pro

#5

250000 найрізноманітніших пристроїв випускає наша улюблена компанія Xiaomi
2019-10-14 23:08:26

Rookie Bunny

6231918249 | from Redmi 7A

#6

Перших 250000 проданих телефонів заслуговують на цю прекрасну дату зі святом всіх фанів
2019-10-14 23:15:38

Semi Pro Bunny

Ильенко Игорь | from Redmi Note 4X

#7

в некоторых государствах, армия меньше будет...
2019-10-14 23:16:50
Якщо 250000 користувачів складуться  по одній копійці то можна буде купити один Redmi 7A 2/16 :))))
2019-10-14 23:18:53

Advanced Bunny

artyr19102009 | from Redmi 6

#9

Оу май! Это новое досягнення Mi Community. Поздравляю! И да, мне что-то не хочется участвовать. Но я рад этой цифре. Я вас обожаю
2019-10-14 23:45:05

Advanced Bunny

1647240903 | from Redmi Note 8 Pro

#10

250 000 це чисельність українських збройних сил-сильна аналогія)))
2019-10-14 23:46:58
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

 • Followers

  9880

 • Threads

  181

 • Replies

  101

 • Points

  4443

Beta Tester
Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Check-in 1 an
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!
250K
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Mi Flash Live

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list