In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Київ

[Звіти] Звіт про дебютну зустріч МІ фан клубу у Києві

2019-10-01 20:16:37
4710 23
Привіт, МІ фани!

Минулої неділі, 22 вересня, нарешті відбулася наша перша фан зустріч в столиці України, місті Київ.

Хочу оголосити велику подяку Nick Lavrenov та MENTOR за ідею та організацію цього заходу.

Для першої зустрічі ми подумали, що було б добре зібрати хоча б 20 учасників. Але отримавши дійсно велику кількість запитів від вас, було вирішено зняти це обмеження. Таким чином, на командну гру в пейнтбол прийшло одразу 32 МІ-фани.

О 13:30 почалися збори біля пейнтбол-клубу Гепард. Почалося вся зі знайомства, учасники мали можливість розповісти про себе та поділится досвідом з користування пристроями Xiaomi, після чого ми розподілилися на 4 команди:

1) NOTE 7 (у більшості учасників була саме ця модель телефону).
2) Апельсин (мабуть, через помаранчеві стрічки на камуфляжі, або ж учасники цієї команди дуже люблять апельсини).
3) Зелені (зелені стрічки на камуфляжі).
4) Модератори (тут все просто, до команди увішли тільки адміністратори форуму, яких із задоволенням розстрілювали 3 інші команди).

Після вступного інструктажу та переодягання, нам видали знарядження, і тоді вже почалася найгарячіша частина нашої зустрічі, а саме - запекла гра в пейнтбол! Кожна команда встигла зіграти кілька раундів, в яких спробувала свої сили проти усіх інших команд.

Це були дійсно цікаві, активні та захоплюючі 2 години! Після гри ми нарешті отримали доступ до своїх телефонів і розпочалася фотосесія :)

За результатами гри, були підведена таблиця переможців.

1 місце посіла команда Зелених. Ці хлопці і дівчата виявилися найспритнішими, найвлучнішими та найшвидшими, схоже, що перемогти їх було неможливо

2 місце за командою Note 7. Кажуть, що в лінійці телефонів Redmi Note камера - звір. Це стосується і МІ фанів з цієї команди - дуже професійна та згуртована гра

3 місце неочікувано для мене посіла команда Модераторів. Особисто мені здалося, що нас всі розстрілювали, було дуже важко, але все ж таки в деяких раундах нам пощастило перемогти

4 місце у змаганні зайняли Апельсини. Розрив у балах був невеликий і я думаю, що через кілька тренувань ці МІ фани себе ще покажуть!

Окрім цього, двом дівчатам були вручені почесні дипломи найвлучніших воїнів-жінок

Як ми і обіцяли, після гри в пейнтбол не обійшлося без сюрпризів!

По перше, Nick Lavrenov приніс ще неанонсований телефон Xiaomi Mi 9 Lite. Безрамковий екран, стильний дизайн, швидкий та потужний. МІ фани мали змогу першими в Україні побачити та ближче познайомитися з цією новинкою, що вже дуже скоро надійде в офіційний продаж в магазинах Алло та Mi Store.

По друге, незважаючи на те, що не всім командам вдалося посісти перше місце в пейнтболі, ніхто з МІ фанів не залишився без призів! Ми не встигли підготувати таку кількість подарунків та привезти їх з собою, тому всім, хто був з нами, вони обов'язково будуть надіслані поштою, ми вже оброблюємо контактні дані всіх учасників.

Після закінчення гри частина МІ фанів поїхала відпочивати додому, ну а найвиснаженіші доїхали до найближчого Макдональдзу, де ми підкрипилися, обговорили гру, та мали можливість задати Nick Lavrenov питання про компанію Xiaomi, відповіді на які неможливо знайти в інтернеті. Було дуже цікаво, дякую всім!

З нетерпінням чекаю на наступну зустріч. А ви?
2019-10-01 20:16:37
Favorites14 RateRate

Pro Bunny

3gub | from Mi Note 3

Дуже дякую за зустріч, з нетерпінням буду очікувати наступні...
2019-10-01 20:35:28

Master Bunny

@hd48915 | from app

Выдали "оружие и патроны". Отредактируйте на маркеры и шары с краской, а то у участков сообщества сложится совсем другое представление о дружеской встрече Mi фанов в Киеве ;)
2019-10-01 21:27:46

Super moderator

dimychman | from MI 8 SE

Але ж всі живі та здорові.) Може трохи з сінцями. Дякую за звіт.
2019-10-01 21:55:51

Super moderator

юрійMiFan | from MI 8 Lite

@hd48915
Выдали "оружие и патроны". Отредактируйте на маркеры и шары с краской, а то у участков сообщества сложится совсем другое представление о дружеской встрече Mi фанов в Киеве ;)

з таким азартом як фани " мочили " модераторів, це і добре що в руках у них були маркери а не щось інше))
2019-10-01 22:02:00

Super moderator

dimychman
Але ж всі живі та здорові.) Може трохи з сінцями. Дякую за звіт.

синець на шиї був дома розпізнаний як...наслідки від поцілунків) добре що знайшлись свідки які підтвердили що я був бігаючим кабаном а не десь в іншому місці)
2019-10-01 22:04:53

Master Bunny

@hd48915 | from app

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1601693113юрійMiFan/url
з таким азартом як фани " мочили " модераторів, це і добре що в руках у них були маркери а не щось інше))/quote

Накопилось у народа, видать ;) Но вообще пейнтбол этим часто грешит, адреналин через край и можно увлечься... главное после пострелушек "замириться". В тексте есть упоминание Макдака, имхо паб для залечивания "ран" получше будет ;)))
2019-10-01 22:06:25

Super moderator

@hd48915
Накопилось у народа, видать ;) Но вообще пейнтбол этим часто грешит, адреналин через край и можно увлечься... главное после пострелушек "замириться". В тексте есть упоминания Макдака, имхо паб для залечивания "ран" получше будет ;)))

ми скромно мирились) та і дехто за кермом був,кола була в самий раз)
2019-10-01 22:44:51
юрійMiFan відповів о 2019-10-01 17:04:53
синець на шиї був дома розпізнаний як...наслідки від поцілунків) добре що знайшлись свідки які підтвердили що я був бігаючим кабаном а не десь в іншому місці)

Подяка свідкам за рятування Юрія.)))
2019-10-01 23:27:14

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi Note 7

большое спасибо за встречу. с нетерпением ждём следующие
2019-10-01 23:31:09
Не скажу за інших, але в мене ніякої злості небуло. Тільки позитивні емоції. Дякую модераторам за организацию такого дійства.
2019-10-01 23:39:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

denya24

Mi FC President

• Followers

1060

• Threads

6

• Replies

32

936