In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ekosistem

[Soru-Cevap] mijia smart plug enhanced devamlı sistem dışı kalıyor

2019-10-01 02:31:11
135 2
mijia smart plug enhanced devamlı sistem dışı kalıyor. sisteme dahil olmuyor.... mi home yazılımı ile yeniden dahil etmeye çalışıyorum wifi uygulmasına bağlan yaptıktan sonra mi home yazılımı mijia smart plug enhanced görmüyorç ios 13.1 güncelemelerinden sonra sorunlar iyice arttı. pek çok ev cihazım otomatik servis dışı kalıyor. yeniden mobil uygulama ve cihaz güncelemeleri gelecek mi.ayrıca router siyal seviyeleri yüksek ,mijia smart plug enhanced düşük mod sinyal alamıyor diyor. son güncelemeden sonrada pasif duruma düşüyor....

2019-10-01 02:31:11
Favorites RateRate

Super moderator

Mİmar | from Mi MIX 2

Büyük güncellemelerden sonra  zaman zaman böyle problemler olabiliyor. Ger bildirimde bulunun ve durumu izah edin. kısa sürede çözülecektir.
2019-10-01 12:03:10

Rookie Bunny

1718182792 Author | from mobile

Mİmar
Büyük güncellemelerden sonra  zaman zaman böyle problemler olabiliyor. Ger bildirimde bulunun ve durumu izah edin. kısa sürede çözülecektir.

13.3.4 ios versiyons geçti yine uyumsuzluk problemi var. Xioami hangi yetkiliye ulaşacağımı bilmiyorum. Wifi priz ile mi anahtar eşleştirdim aç kapa bile yapmıyor. İos sorunu var. İkinci gateway aldım diğer pek önemli olmayan parçaları taşıyacağım yeterli kadar cihaz bağlanmıyor.
Doğrudan sorunların ve çözümleri için gerekli firma yetkilisi yok mu ?
2020-03-27 12:54:37
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

1718182792

Rookie Bunny

• Followers

1

• Threads

4

• Replies

1

31