In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 8

[Запитання та відповіді] Перехід з останньої Глобал бети на стабільну?

2019-09-28 08:07:02
390 4
Перестав вчора працювати NFC на останній глобальній бета прошивці.
Хочу перейти на останню глобальну стабільну, знаю як це робиться але є питання!
При переході з бета на стабільну через ОТА оновлення всі важливі данні залишаться( по типу: зображення, відео, програми встановлені на телефоні), чи воно збросить весь телефон но заводських налаштувань?
2019-09-28 08:07:02
Favorites RateRate
По перше: по ОТА на стаб. прошивку Ви не перейдете. Треба завантажити прошивку повністю і встановити через три крапки. Але...
По друге: при переході з бета на стабільну все ж краще прошиватися через Mi Flash з повним очищенням даних, аби не було потім ніяких проблем і прошивка працювала як треба.
В любому випадку, перед прошиванням краще зробити бекап додатків, контактів, смс за допомогою системної утиліти та скинути його на ПК або на Mi Cloud.
2019-09-28 09:34:32

Wizard Bunny

Alexandr Gych Author | from MI 9

Ось що мені пише, я питав тільки про те що чи буде повний сброс до заводських налаштувань чи не буде при такому оновленні? Про мінуси такого переходу знаю, по типу іноді глючити буде і тд. просто не хочеться зараз по новому все налаштовувати та і NFC дуже потрібен робочий
2019-09-28 10:24:10

Master Bunny

Artemii_Orel | from MI 8

Видаляться абсолютно всі дані, тому треба зробити бекап. На стабільній NFC працює, особисто ним користуюся (mi8), тому не переживайте, і нічого глючити не буде, сам робив такі переходи неодноразово. ;)
2019-09-28 12:49:14

Wizard Bunny

Alexandr Gych Author | from MI 9

Artemii_Orel
Видаляться абсолютно всі дані, тому треба зробити бекап. На стабільній NFC працює, особисто ним користуюся (mi8), тому не переживайте, і нічого глючити не буде, сам робив такі переходи неодноразово. ;)

Дякую тобі, Ось саме цієї відповіді я і чекав)
2019-09-28 12:51:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Alexandr Gych

Wizard Bunny

• Followers

1

• Threads

43

• Replies

35

137770