In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Recenzja] Przestroga - folia na mi band 4

2019-09-26 20:07:31
506 9
Po zakupie mi band 4 postanowiłem kupić folię ochronną od 3mk. Po doświadczeniach z nią odradzam wszystkim. W opakowaniu dostajemy 4 sztuki folii, koszt to 39 zł. Sama aplikacja skomplikowana nie jest, ale w tym przypadku została o tyle utrudniona, że na wszystkich sztukach ucięli numerację kroku 1 i 2 (jeśli ktoś nie miał kontaktu z naklejaniem szkieł czy folii może mieć problem). Pierwsza sztuka folii zwinęła się w jakiś cudowny sposób zahaczając o rękaw po 4 dniach mimo, że przylegała na całej swojej powierzchni. Cóż, zdaża się. 2 sztuka - 2 tygodnie użytku opaski było wszystko dobrze, aż znalazłem folię na dywanie. Po prostu odpadła, nie zwinęła się ani nic takiego. Trzecią sztuka okazała się całkiem trefna, ponieważ lepiej trzymała się folia kroku 3-ciego do folii właściwej niż folia właściwa opaski, odeszła już przy nakładaniu. W tym momencie mam nałożoną czwartą sztukę, myślę że z tydzień wytrzyma. Szczerze odradzam zatem zakup folii 3mk do mi band 4, nie warte zachodu, koszt prawie 1/3 opaski, a starczą na miesiąc, może dwa...
2019-09-26 20:07:31
Favorites1 RateRate

Moderator

styliana | from app

Teraz najlepiej taniocha za grosze na próbę. Dobrze że o tym poinformowałeś
2019-09-26 21:08:25
No kur... Mój Mi Band 4 już do mnie jedzie i chciałem zamówić tę folię ale widzę, że tym razem 3mk dało ciała. Cóż kupi się chiński wynalazek jak zwykle 😉
2019-09-26 21:34:46
Dzięki za info.
2019-09-26 21:35:02

Semi Pro Bunny

Rafal Piotr | from app

Mam folie Arc od 3mk do BIP. Fakt jest droga i ciężko jest ja dobrze nakleić, ale taka jest już uroda zakrzywionych wyświetlaczy, że potrzebują odpowiedniego materiału ochronnego. Mi pierwsza folia szybko zeszła, nie przylegała na brzegach. Druga wytrzymała nieco dłużej. Trzecia folia już pobiła rekord bo nosiłem ja od początku lipca do połowy września i spisywała się znakomicie. Zdjalem ja sam, bo zachaczylem o coś w domu. Ja uwazam, że folia jest super, ale potrzebuje nieco cierpliwości.
Ja to robiłem tak za 3 razem:
1) czyscilem szmatka i spirytusem ekran
2) wycierałem ekran do suchą szmatką
3) nakladalem bardzo precyzyjnie folie na ekran
4) podgrzalem ja suszarka do włosów przez minutę
5) odkładałem na dobę na stół, a pęcherzyki powietrza znikały same
6) po 24 h od aplikacji zaczynałem nosić zegarek.
Koniec końców nie zgadzam się z Twoją opinia. Jak dbasz tak masz. Trzeba uważać, by jej nie podważyć.
2019-09-26 22:06:50

Mi Sports Team

Amsti | from app

Ja zakupiłem folie tydzień temu....i dopiero nakleje.W moim wypadku był to koszt rzędu 5 PLN.Jednak jaka płacą taka praca.Dam znać po próbach :)
2019-09-26 22:25:40

Master Bunny

Batisto999 | from app

ja kupiłam na Ali 10szt za dolara. Swoją pierwszą aplikowałam miesiąc temu i nadal się trzyma
2019-09-26 22:43:11

Pro Bunny

Ptako Author | from app

Rafal Piotr
Mam folie Arc od 3mk do BIP. Fakt jest droga i ciężko jest ja dobrze nakleić, ale taka jest już uroda zakrzywionych wyświetlaczy, że potrzebują odpowiedniego materiału ochronnego. Mi pierwsza folia szybko zeszła, nie przylegała na brzegach. Druga wytrzymała nieco dłużej. Trzecia folia już pobiła rekord bo nosiłem ja od początku lipca do połowy września i spisywała się znakomicie. Zdjalem ja sam, bo zachaczylem o coś w domu. Ja uwazam, że folia jest super, ale potrzebuje nieco cierpliwości.
Ja to robiłem tak za 3 razem:
1) czyscilem szmatka i spirytusem ekran

Instrukcja nakładania jest konkretna, a produkt trochę kosztuje. wszystkie folię zakładane tak jak producent nakazuje. Dodatkowo folia na mi bandzie praktycznie nie wchodzi na zaokrąglenie ekranu. Jak dla mnie to jest porażka jeśli folie tak szybko odpadają mimo, że są naklejone zgodnie z opisem. po produkcie za pół tej ceny od chińczyka mógłbym się tego spodziewać, ale od marki, która twierdzi że jest najlepszą na rynku za produkt w tej cenie spodziewam się więcej ;) Folie i szkła na telefon mają dobre, ten produkt im po prostu nie wyszedł
2019-09-27 19:49:39

Semi Pro Bunny

Rafal Piotr | from app

Skoro nie żal Ci czasu na opis tak postaraj się zareklamować im produkt. Ja linie Arc uznaje za bardzo dobra (choć trzeba uważać by nie podważyć rogu).
2019-09-27 20:16:41

Pro Bunny

Ptako Author | from app

Rafal Piotr
Skoro nie żal Ci czasu na opis tak postaraj się zareklamować im produkt. Ja linie Arc uznaje za bardzo dobra (choć trzeba uważać by nie podważyć rogu).

w reklamacji wymagają zdjęć uszkodzenia, których nie mam ;) za późno dowiedziałem się o tej możliwości przez ich stronę
2019-09-27 20:22:25
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ptako

Pro Bunny

• Followers

43

• Threads

26

• Replies

439

2219