In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 5s

[] Чому такий швидкий розряд батареї?

2019-09-15 10:32:30
267 1
Юзав біля року Miui на своєму mi 5s, біля двох місяців тому поставив кастомну прошивку Pixel Experience, був доволен як слон. Через місяць експлуатації телефон почав дико розряджатися, ≈15% в году в простої та за 2 часа у ютубі -90%. Подумав що вірус чи оновлення криве, через twrp знес прошивку на поставив наново - ніякого результату. Потім вже поставив Linage Оs - не допомогло. Повернувся до Miui - те ж саме, змінив батарею 2 рази - не допомогло. Вже купу разів звератався до сервісних центрів свого міста, але вони не знають у чому проблема. Допоможіть будь-ласка.
P.s: після зміни батареї зникла швидка зарядка, раніше від 15 до 60% за 30 хвилин заряджався, а тепер за годину по 20% заряджає лише. Нова батарея у експлуатації приблизно як 3 неділі.
2019-09-15 10:32:30
Favorites RateRate
Доброго вечора.

Сам власник цього прекрасного смартфона. Так само перейшов на Pixel Experience. Зазвичай прошивка при оновленні ''всідається'' 2-3 дні, якщо можна так сказати. Він буде сильно грітися і батарея просто тане на очах. Однак далі все нормалізується і працює, як годинник. Принаймі в мене так було і є.
Батарею ще не змінював, однак хватає її вже все менше (((


Спробуйте звернутися до АВТОРИЗОВАНОГО Сервісного центру у вашому місті.

Список таких сц: https://www.mi.com/ua/service/repair

2019-09-15 11:59:34
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

DoomSlayer

Rookie Bunny

 • Followers

  0

 • Threads

  2

 • Replies

  3

 • Points

  65

Throw Back with Mi 2018

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list