In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Airdots- drobny klopocik

2019-09-11 13:30:14
182 3
Witam, czy macie te słuchawki??? Jak się sprawują wam? Ja posiadam i jestem zadowolony  A wy?? Mam również tel Mi8Pro, i w podziale że słuchawkami nie ma tych oto słuchawek. Czy jest jakaś opcja aby je dołożyć. Bo wygodnie by było wybrać je z listy  i moc wysterować samemu
2019-09-11 13:30:14
Favorites RateRate

Semi Pro Bunny

Mattheww | from app

Chodzi ci o to? Tam są tylko słuchawki kablowe. Nie ma opcji "dołożenia" ich
2019-09-11 14:12:01
Właściciel Mi 9T (EEA) i Mi A2 (w tym momencie skonwertowany do Mi 6X)

Pro Bunny

Furia12 | from app

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, z chęcią bym pomogła, ale komentarz jest strasznie zagmatwany. Urządzenia dodajesz przez Bluetooth standardowo na Androidzie.
2019-09-11 15:54:48

Semi Pro Bunny

Mattheww | from app

Furia12
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi, z chęcią bym pomogła, ale komentarz jest strasznie zagmatwany. Urządzenia dodajesz przez Bluetooth standardowo na Androidzie.

Wydaję mi się że kolega szuka słuchawek w jakimś podziale, coś i tam tego nie ma. Ale co racja to racja, pytanie bardzo chaotycznie napisane.
2019-09-12 00:24:06
Właściciel Mi 9T (EEA) i Mi A2 (w tym momencie skonwertowany do Mi 6X)
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Grzesiek 17

Advanced Bunny

• Followers

56

• Threads

7

• Replies

17

126

3 Days Check-In