у мене є два опита використання смартфонів на чіпсеті mtk перший, це redmi note 2 з helio x10 процом, i meizu m2, причом мейзу досі  використовую, як gps на велосипеді коли їздю, його не жалко, якщо впаде і розібється, і я скажу що такий старий телефон, а досі не погано працює, аналогічної давнини моделі самсунга на ексіносі взагалі кирпічами стають, ними не можливо користуватися, а note 2 так той взагалі і досі норм себе чухає, якби не розбив його то можна було б ще і досі користуватися, звісно якщо у вас ще дитинство в жопі і ви на телефоні в ігрульки граєте то так він уже не підійде а для gps, почти, тєлєги, дзвінків і других подібних програм ще можна юзати. Яка основна мисль? Що на мою думку так медіатек норм процесор і якщо їх використання ще більше зменшить ціну пристроїв то медіатек добре рішення, хочете все і відразу, купляйте флагмани от і все, як на мене рішення використовувати медіатек правильна, хай кантора підіймається, більше конкуренції - краща продукція. Ну і відразу відсікаю тим, хто зараз почне нити: "от і користуйся своїм медіатеком" хочу вас розчарувати, користуюся уже другим телефоном підряд на драконі( 650, 660), так проц кращий за ексинус но за медіатек я б не сказав шо прям круче, можливо тільки в іграх, хоча в ті шо я граю інколи ідуть чотко на любом проці я думаю)))