Мене звати Дмитро, я з Києва.
Я став власником цього чудового смартфона щойно він офіційно з'явився в Україні. Хоча насправді спершу я збирався придбати Ноут 7 Про, та ще й зачекавши знижок, аби взяти 128. У зв'язку з цим не дуже приділяв увагу базовій моделі, однак презентацію в Україні вирішив усе ж глянути. Був приємно вражений ціною, адже попередні ноути були дорожчі, та ще й оголосили про флеш-сейл зі ще привабливішою ціною. Щоправда, в той момент я все ще збирався чекати про-версію, але в день флеш-розпродажу за кілька годин до нього з'явилася офіційна заява з боку компанії, що глобальної версії прошки не буде. Проте у зв'язку з тим, що на флеш-розпродажі була версія 4/64, я все ще сумнівався, чи варто купувати тоді, чи краще все ж зачекати. Зрештою я вирішив покластися на випадок: вирішив, що, якщо, коли дійде до покупки, пристрій ще буде в наявності, тоді придбаю. Я не поспішав, уже після початку флеш-розпродажу зробив деякі справи, потім ще пішов поповнювати картку для покупки, коли повернувся, девайс уже був буцім-то закінчився. Але, коли через кілька хвилин я ще раз зайшов на сайт алло, аби дещо глянути, чомусь він знову з'явився, і я вирішив, що треба купувати, і практично зразу після того, як я зробив замовлення, товар закінчився. В результаті 64 Гб мені вистачає і смартфоном в цілому я дуже задоволений; і мої побоювання що камера не така хороша, через що хотів брати про-версію, все-таки не виправдались і вона чудова (особливо вразив нічний режим), та й процесор теж. А якби вирішив чекати класної ціни на 4/128, то не дочекався б і все одно придбав би 4/64.