Всім привіт! Мене звуть Владислав, я з міста Умань. моя історія почалася ще з січня цього року. Пам'ятаю як вперше побачив презентацію Redmi note 7 і так як студент, вирішив збирати кошти на новенький редмі. до цього в мене був Redmi 6, доволі компактний смартфон. Так як я просто обожнюю фотографувати все і всюди, мені "старенького" редмі 6 не вистачало. Тому зібравши кошти я миттю полетів до магазину та отримав свого улюбленця. Коли взявши його вперше до рук, я закохався. Як привабливо переливаються кольори на задній панелі з фіолетового до бірюзового, а екран просто бомба, таких чітких контурів і кольорів я ще не бачив, а саме головне - камера. Довго копався в ручних налаштуваннях камери і яке було для мене диво, коли цей апарат зміг сфотографувати зоряне небо. Половина галереї тільки такими фотографіями і зайнята. Курйозний момент був, коли я вмикав камеру в про режимі та виставляв затримку в 32 секунди, в місті підкладав телефон під якусь підставку та вмикав фото. Мої друзі були шоковані, коли бачили мене як я просто стою біля телефону ці 32 секунди та не рухаюсь. Як я їм не пояснював, вони всеодно не розуміють. Тому телефон в моїх руках вже як місяць і поки що я ним тільки в захваті. Хочу подякувати розробникам за хорошу стабільну прошивку. Дякую вам!