Мене звати Максим, з Кременчука (Полтавська область, Україна). Декілька років тому мій попередній смартфон вийшов з ладу і я замінив його на Xiaomi Redmi Note 3 Pro. З нього почалася моя величезна «екосистема» Xiaomi: спочатку mi band 2 (потім 3-тя версія, а наразі 4-та), повербанки, навушники, розумні ваги та кросівки, але сьогодні не про це…
Кілька місяців тому у мого Xiaomi Redmi Note 3 Pro почалися різні «вибрики» (заряд став дуже мало тримати та грітися). І ось я вирішив його замінити на Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Але поки я дивився огляди і довго вагався вийшов він – красень Redmi Note 7 з 48мп (але, нажаль, тільки в Китаї). У мене немає слів, щоб описати ту немислиму радість, коли я дізнався, що незабаром його презентація в Україні. Ось і день Х настав – 25 березня. Після презентації я не сумніваючись предзамовив довгоочікуваний смартфон в АЛЛО (ох і азарт був, бо наплив в секунду відкриття замовлень був не аби-який). І через пару днів я забрав його у точці видачі – став щасливчиком.
Дякую Xiaomi за прекрасний смартфон і АЛЛО за те, що стали першим офіційним представником цього бренду.