In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Ogłoszenia

[Xiaomi] #BetterTogether - razem zawsze raźniej!

2019-08-19 09:56:17
1920 68

Drodzy Fani Mi!

Zakładkę "Pozostałe regiony" stworzyliśmy w naszej aplikacji wiele miesięcy temu, aby zapewnić fanom z całego świata możliwość budowania trwałych relacji, niezleżnie od miejsca pochodzenia. Była to swoisty łącznik, między Wami a nami. Mamy nadzieję, że zaglądaliście tam, chociażby aby zobaczyć, co dzieje się w naszej społeczności, w innych częściach świata. Dziś nadszedł jednak dzień na zmiany... Czy już się domyślacie, o co może chodzić?

Czas pójść o krok dalej!

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani i szczęśliwi, że dziś oficjalnie możemy poinformować Was o transformacji, jaką przechodzi strona "Pozostałe regiony" - od dziś staje się ona zakładką "Global". Pokonując wiele barier, jakie napotkaliśmy, próbując zespoić zróżnicowane rynki i ich specyfikę, możemy teraz powiedzieć jasno - jesteśmy GLOBALNI! Udało nam się stworzyć jedno miejsce, w którym wszyscy Fani Mi będą czuli się jak u siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś z północy, południa, wschodu czy z zachodu - na jakim znajdujesz się kontynencie, czy w Twoim kraju mamy oficjalną dystrybucję, czy też nie - strona GLOBAL czeka na Ciebie i będziemy szczęśliwi, jeśli do nas dołączysz!

Po co stworzyliśmy Globalną Społeczność?
Zakładka "Global" powstała po to, aby nasi Fani z całego świata mogli spędzać czas razem. Jest to strefa, w której każdy Fan Mi jest mile widziany.

Nasza misja. Nasze Cele.
Misją Global Community jest zaprezentowanie wszystkim naszym Fanom popularnych trendów związanych z Xiaomi i MIUI oraz różnymi wydarzeniami technologicznymi. Tutaj zapewnimy Ci informacje i aktualizacje na temat wszystkich najnowszych produktów Xiaomi, dostępnych na całym świecie.

Ale zaraz... to jeszcze nie koniec! Zakładka Global to również możliwość brania udziału w wielu konkursach, oraz wygrania Waszych ulubionych produktów Xiaomi. O nagrody będziecie rywalizować z ludźmi z całego świata!

W dodatku jest to miejsce, w którym możecie poznać i zaprzyjaźnić się z ludźmi z każdego zakątka naszego globu.

Niezależnie od kraju, z jakiego pochodzą, wszyscy nasi Fani dzielą się swoim entuzjazmem i pomysłami, co sprawia, że tworzymy jedną wielką rodzinę. Otwarcie Globalnej Społeczności ma za zadanie promować wartości naszej rodziny na całym świecie.

Wyruszając razem w nową podróż, chcemy najpierw powiedzieć „dziękuję”. Dziękujemy wszystkim Fanom Mi za wsparcie i zaangażowanie. Co najważniejsze, dziękujemy za zaufanie i uczucia, jakimi nas obdarzacie. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami jak nadłużej. Pamiętajcie: „Razem jesteśmy lepsi”.

A teraz jest czas na świętowanie tej szczególnej chwili. Jedność w różnorodności może być idealnym sloganem dla naszej globalnej społeczności, prawda? Jesteśmy tutaj z różnych miejsc o różnych kulturach i językach, ale głęboko w sercu wszyscy jesteśmy po prostu hardkorowymi fanami Mi. Połączyła nas miłość do Xiaomi.

Aby uczcić różnorodność naszych globalnych fanów Mi, chcemy, abyście wszyscy napisali najlepsze życzenia dla Global Community w swoim własnym języku. Wejdź na forum Global, wyślij nam swoje życzenia (koniecznie w języku polskim - niech nas zobaczą jak najwięcej!) i zdobądź ekskluzywny medal!

Wszystkie odpowiedzi napisane przed 25 sierpnia otrzymają medal Globalna społeczność”!

2019-08-19 09:56:17
Favorites32 RateRate

Wizard Bunny

Bart.ek1 | from app

Wszystkiego najlepszego dla Mi Community Global i dla wszystkich Mi fanów!
2019-08-19 10:28:15

Master Bunny

arturchris | from app

W jedności siła.
2019-08-19 10:33:24

Master Bunny

arturchris | from app

W którym miejscu jest ta zakładka "Global", nie mogę znaleźć.
2019-08-19 10:39:33

Moderator

Amsti | from app

kliknij w ten link i napisz komentarz a po kliknięciu - Publikuj, przekieruje Cię na global ;)
2019-08-19 10:50:13

Mi Tech Team

styliana | from app

A ja nie wiem czy te konkursy z użytkownikami z całego świata będą fajne. Za duża konkurencja.
2019-08-19 10:56:26

Semi Pro Bunny

PK33 | from app

Ależ oczywiście
2019-08-19 12:01:54

Mi Sports Team

Łukasz 14 | from app

No to najlepszego Mi Global :-)
2019-08-19 12:13:54

Moderator

przybort | from app

Wszystkiego Najlepszego dla Wszystkich Mi Fanów. Z Polski i z Całego Świata. !!!
2019-08-19 12:14:29

Wizard Bunny

Bart.ek1 | from app

arturchris
W którym miejscu jest ta zakładka "Global", nie mogę znaleźć.

Kliknij: Ja (na dole po prawej) - Ustawienia (po lewej na górze) - Zmień region - Global.
2019-08-19 12:16:04

yönetici

Mi_Bunny Author | from app

styliana
A ja nie wiem czy te konkursy z użytkownikami z całego świata będą fajne. Za duża konkurencja.

I sądzisz,  że nie skopiemy im tyłka? :) za jakiś czas sami możemy wyzwać resztę - znajdziemy sobie temat w którym mamy przewagę ;)
2019-08-19 12:20:12
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Mi_Bunny

yönetici

• Followers

476

• Threads

65

• Replies

294

1594