In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] MІшний заряд - Вікторина від Mi Community + Раунд №1

2019-08-10 00:12:09
78683 814
Привіт, Мі-Фани!

Літо вже добігає кінця, а це означає, що варто закінчити його на позитиві. Тому ми запускаємо новий конкурс з дуже приємними призами! Цього разу він знову складатиметься з двох раундів, в кожному з яких для участі в розіграші треба буде дати вірну відповідь на поставлене запитання. А головними призами стануть нещодавно представлені в Україні новинки – Mi A3 та Redmi 7A!

Що і як потрібно буде робити?
 • Конкурс триватиме з 9 по 26 серпня 2019 року.
 • Відбудеться 2 раунди, в кожному з яких треба дати коротку та змістовну відповідь на поставлене запитання.
 • В коментарях до кожної теми ви маєте надати відповідь на запитання (не більше 1-го коментаря від учасника).
 • Після кожного раунду серед всіх, хто правильно відповів на запитання, за допомогою сервісу Random.org, ми оберемо 1-го щасливчика, який отримає чудовий подарунок від Mi Community Україна.
 • Переможець 1-го раунду не зможе взяти участь у 2-му.
 • Dear friends, this contest is for Ukrainian users only. Users from other countries can only receive a medal and can not participate in the prize draw.І у цій темі ми розпочнемо перший раунд цієї вікторини! У ньому ви зможете виграти новий Redmi 7A!

Питання цього раунду наступне:
Чим процесор Snapdragon 439 відрізняється від процесору у Redmi 6A?

Умови розіграшу

1. Розіграш триває з 09.08.2019 р. по 26.08.2019 р. (включно або доки акційний товар є в наявності) на території України, крім зони ООС та Автономної Республіки Крим і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у Розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • В темі, присвяченій Першому раунду (09.08.19 - 16.08.19), додати коментар* з поясненням: чим процесор Snapdragon 439 відрізняється від процесору у Redmi 6A
 • В темі, присвяченій  Другому раунду (17.08.19 - 26.08.19), додати коментар* з поясненням: які особливості додались у камері Мі А3 порівняно з Mi A2
  * Одна людина може відправити тільки один коментар.

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів** і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців Розіграшу. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності до П.1 цих Правил в період, вказаний в П.1 цих правил (включно), та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 26.08.2019 р. включно), 27.08.2019 буде визначено 2 (Два) переможці за допомогою сервісу random.org.
5. Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community впродовж 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці на сайті Mi Community отримають приватне повідомлення, на яке вони мають дати зворотню відповідь та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції, отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином, не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі, якщо учасник не припинить дії, спрямовані на створення умов нечесної конкуренції, учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає приз. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів:
 • за Перший раунд - Xiaomi Redmi 7A 2/16GB Matte Blue
 • за Другий раунд - Xiaomi Mi A3 4/64GB Not just Blue

за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується. Під «призом» розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах) на власний розсуд клієнта.
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти» на розсуд переможця. Відправлення буде здійснене за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього для отримання призу необхідно надати письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді у відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправку призу буде здійснено на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення впродовж п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, він втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальності за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і могли вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

** Організатором розіграшу є ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ними даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
2019-08-10 00:12:09
Favorites153 RateRate

Master Bunny

Сергей Жиляев | from Redmi Note 5

#1

производитель разный, соответственно и производительность. Snapdragon и mtk Helio p22.
2019-08-10 00:57:11

Pro Bunny

d.niick | from Mi A1

#2

у процессора редми 6А--используется однокристальная система MediaTek Helio A22.
Первая й бюджетная SoC MediaTek, который производится по 12-нанометровому техпроцессу.
 Отдельно  выделяет некий набор датчиков с низким энергопотреблением, а также поддержку технологии NeuroPilot. 
2019-08-10 01:27:31
SNAPDRAGON 439
HELIO A22           
Qualcomm
MTK
Частота: 1.95 ГГц
Частота: 2 ГГц
Кількість ядер: 8
Кількість ядер: 4
Графічний чіп: Adreno 505
Графічний чіп: PowerVR
Antutu: 89000
Antutu: 55000
2019-08-10 01:31:52

Semi Pro Bunny

Vlad78 | from Redmi 5

#4

Snapdragon 439 розрахований на 8 ядер,тоді коли процесор для Redmi 6A на 4 ядра з частотою 2 ГГц.
2019-08-10 01:34:39

Pro Bunny

Sergiy Lytsik | from Redmi 4X

#5

Snapdragon 439 від американської компанії Qualcomm має 8 ядер, а тайванський MediaTek Helio A22 на Redmi 6A має тільки 4 ядра.
2019-08-10 01:41:59

Master Bunny

@hd48915 | from app

#6

Qualcomm — Snapdragon 439 (Redmi 7a), Antutu Benchmark 83500 vs MediaTek Helio A22 (Redmi 6a) Antutu Benchmark 55277.
2019-08-10 02:02:28

Rookie Bunny

6157426983 | from Redmi 6

#7

Виробник різний, архітектура ядра різна, кількістю ядер, графічним процесором і тактовою частотою.
2019-08-10 02:07:34

Rookie Bunny

Tw1x0_o | from Redmi Note 7

#8

Кількіст'ю ядер, графікою, продуктивністю!)
2019-08-10 02:10:31

Master Bunny

SERK | from Mi A1

#9

Почну порівняння з того, що у Redmi 6A використовується процесор Helio A22, а у Snapdragon 439 стоїть на борту Redmi 7A. Отже, відрізняються і відеоприскорювачі, зі Snapdragon 439 в комплекті йде Adreno 505, а у Redmi 6A використовується IMG PowerVR. Отже, версія OpenCL новіша у Snapdragon 439. У ньому використовується 2 версія OpenCL, при тому що у Helio A22 - версія 1.2. Тобто у неграфічних обчисленнях швидшим буде Snapdragon 439. Helio A22 має 4 ядра і працює на тактовій частоті 2.0 ГГц. Snapdragon 439 має 8 ядер ARM Cortex A53 розділених на два кластера: 4 потужніших працюють на частоті 1.95 ГГц, 4 енергоефективніших працює на частоті 1.45 ГГц. Таке поєднання краще відображається на автономності смартфону, в якому використовується процесор. Можна виділити те, що Helio A22 підтримує до 6ГБ ОЗП, при тому, що Snapdragon 439 лише до 4 ГБ, але на практиці це не помітно, адже це процесори для бюджетних смартфонів, навряд чи хтось в поєднанні з ними використовуватиме 6 ГБ ОЗП у смартфоні. Ну і все ніби) Не можу говорити коротко, ці процесори дуже різні :)
2019-08-10 02:27:33

Rookie Bunny

1594310585 | from Redmi 7

#10

У Xiaomi Redmi 6a используется MediaTek Helio А22 4 ядра по 2.0ГГц а у SNAPDRAGON 439 8 ядер по 1.95ГГц
2019-08-10 02:50:23
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Master Bunny

 • Followers

  9905

 • Threads

  181

 • Replies

  101

 • Points

  4443

Beta Tester
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!
250K
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Mi Flash Live

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list