In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] Mi Фідбек: Твій відгук важливий!

2019-07-04 18:18:55

6,786 119
Mi Smart Band 4 став моїм першим трекером. Тому, на відміну від багатьох, я не можу порівнювати його з попередніми поколіннями.

Водночас, я чітко усвідомлюю – Mi Smart Band 4 (та й взагалі всі подібні пристрої) не є істиною останньої інстанції у вимірюваннях кількості кроків, пульсу чи витрачених калорій. Звісно, розробники докладають зусиль, щоб подані цифри були якомога ближчими до реалій. Але я його сприймаю виключно як "довідкове бюро" – щоб і час глянути, не дістаючи телефон, і промоніторити свій сон, і перевірити за необхідності пульс.

Великим плюсом є те, що статистику по сну можна редагувати. Адже я, наприклад, полюбляю перед сном переглянути пару нових серій улюблених серіалів. І оскільки в цей час я спокійно лежу і дивлюся кіно, браслет вважає, що я вже сплю. Тому зранку я "підрихтовую" показник сна, зміщуючи час засинання на необхідний показник. Аналогічна ситуація і з крокоміром. Я сприймаю показник виключно як довідку, чи достатньо я рухався впродовж доби. Щодо пульсу - робив одночасні заміри із тонометром, відмінність у показниках - приблизно у 5-10 ударів на хвилину, головне прослідкувати, щоб Mi Smart Band 4 знаходився на потрібному місці на руці для більш якісного обрахунку.

Приємно бачити можливість виведення на екран вхідних дзвінків з мобільного – перебуваючи в галасливих місцях (наприклад, на нещодавній презентації новинок Xiaomi) я не пропустив жодного важливого виклику.

В цілому – я задоволений. Показники, які я отримую щодня, дають змогу вносити корективи у свій образ життя. Використовувати весь потенціал, закладений розробниками у модель, поки не було необхідності, а наприклад, відображення погоди я взагалі прибрав з меню. І, звісно, мене порадувала новина, що в серпні нарешті має з'явитися оновлення, яке принесе на Mi Smart Band 4 українську мову.

Чи порадив би я Mi Smart Band 4 іншим? Так, безумовно. Адже він легко вписується до будь-якого стилю одягу, як спортивного, так і ділового; а наявність різноманітних браслетів – як за кольором, так і за матеріалом – робить його ідеальним аксесуаром для будь-кого.

Rate

Number of participants 1Experience +20 Collapse Reason
Beznavorotov + 20 Powerful!

View Rating Log

2019-07-27 04:52:54
Reply Report

Mi Фідбек: Твій відгук важливий!

Прийом відповідей скінчився.
Всім, хто у відповідності до умов лишив якісний за змістом відгук, – удачі в розіграші!
2019-07-27 05:30:29
Reply Report
  • Followers

8,341

• Threads

1

• Replies

239

4,084

З Днем Незалежності!
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
Fortune’s Global 500