Що ж. Я із тих людей, хто не звик віддавати за смартфон величезні кошти. Тому мій вибір пав на новенький Мі 9Т.
Як тільки я увімкнув телефон, побачив неймовірно естетичні рамки навколо екрану. Верхня і бокові рамки однакової товщини, що створює елегантність. І справді, екран цього пристрою - суцільне задоволення 😀. AMOLED дисплей з насиченими кольорами і справжнім чорним надзвичайно тішить око 😉.
Продуктивність. Що тут казати. Чекати, поки телефон думає, вам не прийдеться. Програми запускаються миттєво, і на дотик реагує блискавично. Звичайно, інтерфейс плавний і дружелюбний. Для людей, яким потрібен швидкий і надійний інструмент - саме те.
Камера. Вдень, на вулиці, звичайно, фотографує і знімає вона чудово! В складних умовах з'являється невеличкий шум, і втрачається різкість. Але, загалом, цієї камери достатньо для всіх людей, які не збираються знімати на неї фільми 😁.
Автономність. Якщо активно користуєтеся - на день вистачить з запасом. Якщо користуєтеся для "написати повідомлення, подивитися погоду, сфотографувати, побалакати" - вистачить на два дні.
Ергономіка. Про екран я вже написав. Корпус тримається у руці впевнено і приємно. Розташування камери дуже зручне. Пальцями не брудниться і телефон можна перевертати як завгодно. І найсолодше - біометричний сканер під екраном. Телефон в руці чи лежить на столі - байдуже. Просто притулив будь-який зареєстрований палець - і телефон розблокувався. Нічого зручнішого навіть уявити не можу!
Отже, я дуже задоволений покупкою, і раджу і вам звернути увагу на Мі 9Т. Бо він її вартий 😉