Mi Smart Band 4 став моїм першим носимим гаджетом такого плану. Ще як я дістав його з коробки, цей маленький гаджет почав мене закохувати в себе. Подобається те, що екран браслету захищений склом, а не пластиком, як це було в минулих поколіннях. Це означає що браслет міцніший і стійкіший до подряпин. Нововведення відносно попереднього покоління, яке сподобалося всім - абсолютно плоский дисплей. В Mi Band 3 кнопка виділялась ямкою. В Mi Snart Band 4 кнопку можна впізнати по кругу. Безумовно, такий метод управління набагато зручніший. Радує користувачів і кольоровий екран, вотчфейси якого можна змінювати у додатку. Кожен може налаштувати вигляд браслета індивідуально під себе, це надзвичайно круто! Автономності гаджета мені хватило більше, ніж на 20 днів. Можна не переживати за те, що забув зарядку у поїздку. Автономності носимого гаджета досить на довго! Так як я плавець і займаюсь в басейні - я не переживаю про те, що треба зняти браслет перед зануренням у воду. Він водостійкий і з ним можна плавати. А ще він відсліджує активність під час тренування і показує результати. Під кінець я приберіг найкрутішу функцію, яка мене вразила: можливість керувати музикою! Навіть гучність можна змінити. Неймовірно зручно те, що не потрібно смартфон діставати з кишені, щоб перемкнути трек, або зменшити гучність. Своїм маленьким помічником я дуже задоволений!