Привіт, Мі-Фани!
Хочу залишити відгук та поділитися своїми враженнями щодо новинки цього літа - Mi Smart Band 4.
Ось вже декілька років я користуюся фітнес-трекерами від компанії Xiaomi. Перший браслет компанії, котрий потрапив до мене - Mi Band 1S Pulse. Пристрій став здивуванням, адже до цього подібними гаджетами я не користувався. Багато моїх друзів дуже часто запитували мене про дивний гаджет на моїй руці та дивувалися разом зі мною)
Наступним моїм браслетом став Mi Band 2. Під час перегляду презентації, я одразу зрозумів, що хочу цю новинку собі, адже вперше в історії своїх трекерів компанія вирішила порадувати появою дисплея. Протягом року браслет став для мене "must have" та дуже гарним подарунком для друзів. Завдяки мені декілька моїх друзів дізналися про такий гаджет.
І ось, я знову став власником нової версії пристрою - Mi Band 3. Придбати нову версію мене змусила поява нового функціоналу, про що я не пожалкував.
Будучи прихильником продукції компанії, вже під час появи перших тизерів Mi Smart Band 4 я вирішив, що не стану зраджувати традиціям. Декілька тижнів тому я став власником нового пристрою. Хочу відзначити, що саме в цій версії відбулися дуже сильні зміни в лінійці браслетів. Найцікавішим моментом для мене стала поява кольорового AMOLED-дисплея. Це дало змогу використовувати безліч різних циферблатів та персоналізувати вигляд браслета під себе. За ці декілька тижнів користування мені вдалося випробувати новий режим "Басейн". Цікаво, що в цьому режимі браслет визначає стиль плавання і робить це правильно. Ще одною корисною функцією стала можливість виставити пароль. Якщо пристрій зняти з руки, то для подальшого користування потрібно ввести чотирьох значний код. Це дуже круто, адже ніхто, крім тебе, не зможе користуватися пристроєм.Також дуже порадувала можливість керування яскравістю. Доречі, під час перебування на яскравому сонці видимість екрану дуже гарна
Ось таке моє перше враження. Дуже задоволений, що отримав змогу випробувати новинку. Буду рекомендувати новинку всім знайомим і друзям. Гаджет обов'язково знайде свого користувача, адже функціонал може стати в нагоді кожному. Вже з нетерпінням чекаю наступну версію трекера.
Дякую за увагу)Бажаю всім успіхів та перемоги)

from app

from app

from app

from app