In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

[Dyskusja] Xiaomi ( Mija, Aquara) Ekosystem - zestawienie

2019-07-04 14:27:14

1,992 32

Mi Test Team

michalms | from app

byłoby fajnie jakbyś jeszcze zaznaczył w jakiś sposób które urządzenia masz. wiedzielibyśmy kogo zapytać o radę czy przed ewentualnym zakupem, czy już w trakcie uruchomienia/użytkowania.

Rate

Number of participants 1Experience +1 Collapse Reason
1740653588 + 1

View Rating Log

2019-07-04 15:06:18
Reply Report

Mi Test Team

michalms | from app

Vergiliusz
Byłoby i nad tym myślałem ale wpis zrobiłem na PC a tu nie ma możliwości oznaczenia danej osoby jak w wersji na apce mobilnej. Spróbuję to poprawić, może nie rozjedzie się wszystko.

w sumie to wystarczyłby nawias na końcu kazdej nazwy ze słowem (mam) lub (+) i na końcu krótkie zdanie "legenda" co znaczy plus ;)
2019-07-04 15:14:42
Reply Report

Mi Test Team

michalms | from app

Amsti
Pomimo uwaga kolegów Ładne zestawienie zrobiłeś  :D

pewnie że Ładne i to przez duże "Ł" i jeszcze Bardzo Dobre i na pewno Przydatne ;)
2019-07-04 15:56:36
Reply Report

Mi Test Team

michalms | from app

Vergiliusz
Dzięki dzięki. Uwagi mile widziane żeby stworzyć coś fajnego i przyjaznego do ludzi całkiem zielonych a i dla tych którzy już coś wiedzą ale się gubią w tym wszystkim. Fajnie by było jakby każdy mógł uzupełnić listę o swój opis ale tylko urządzeń z eko-systemu.

Tych urządzeń spoza wliczając rejestratory samochodowe ,kamerki, masażery, wkrętaki, kamerki sportowe, buty, zegarki opaski etc jest za dużo żeby je tu dodać.

to dobry pomysł. taki komentarz mógłbyś skopiować, ewentualnie uzupełnić i wkleić do posta z informacją w nawiasie kto jest autorem. może Twój wpis by się rozciągnął, ale powstałoby małe kompendium wiedzy. Dobrze byłoby, żeby też w takich informacjach o urządzeniu nacisk kłaść na funkcjonalność i ocenę jak się sprawdza w rzeczywistości, a mniejszą uwagę przywiązywać do samego pudełka, czy wyglądu.
2019-07-04 16:04:42
Reply Report
  • Followers

1,439

• Threads

2

• Replies

2,572

11,928

Aktywny 3 dni pod rząd
Aktywny 7 dni pod rząd
Aktywny 21 dni pod rząd