In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Technologia

[Dyskusja] Xiaomi ( Mija, Aquara) Ekosystem - zestawienie

2019-07-04 14:27:14

1,994 32

Moderator

Vergiliusz Author |

michalms odpowiada, dnia 2019-07-04 09:06:18
byłoby fajnie jakbyś jeszcze zaznaczył w jakiś sposób które urządzenia masz. wiedzielibyśmy kogo zapytać o radę czy przed ewentualnym zakupem, czy już w trakcie uruchomienia/użytkowania.

Byłoby i nad tym myślałem ale wpis zrobiłem na PC a tu nie ma możliwości oznaczenia danej osoby jak w wersji na apce mobilnej. Spróbuję to poprawić, może nie rozjedzie się wszystko.
2019-07-04 15:12:56
Reply Report

Moderator

Vergiliusz Author |

michalms odpowiada, dnia 2019-07-04 09:56:36
pewnie że Ładne i to przez duże "Ł" i jeszcze Bardzo Dobre i na pewno Przydatne ;)

Dzięki dzięki. Uwagi mile widziane żeby stworzyć coś fajnego i przyjaznego do ludzi całkiem zielonych a i dla tych którzy już coś wiedzą ale się gubią w tym wszystkim. Fajnie by było jakby każdy mógł uzupełnić listę o swój opis ale tylko urządzeń z eko-systemu.

Tych urządzeń spoza wliczając rejestratory samochodowe ,kamerki, masażery, wkrętaki, kamerki sportowe, buty, zegarki opaski etc jest za dużo żeby je tu dodać.

Dlatego pomyślałem, że dobrze mieć listę urządzeń które można dodać do Mi Home i mieć do nich dostęp z każdego miejsca.
2019-07-04 16:00:45
Reply Report

Moderator

Vergiliusz Author | from app

He he he zakładam konto na zrzutka.pl i działam :D :D a na poważnie to tak się zastanawiałem nad opisem Roidmi ale mam wersje 1 a była juz 2s z nieudanym zestawem głośnomówiącym i teraz 3. Tylko czy przy coraz większej ilości samochodów z androidem to ma sens...
2019-07-04 16:59:20
Reply Report

Moderator

Vergiliusz Author |

Łukasz odpowiada, dnia 2019-07-04 11:09:53
Mowa o rozmiarze w przypadku zakupu w chinach, a to ma bardzo duże znaczenie. Rozmiar i waga to główna przyczyna tego, że często ciężkie lub duże rzeczy mają koszt przesyłki często sporo przekraczający swoją wartość, co czyni wcale nie opłacanym. Co do wagi tego wózka raczej nie spodziewałbym się cudów. Sama rama w wózkach do 2,5-3 tyś. waży przeważnie 4-6kg.
Taki szum kiedyś był na TV Xiaomi, testowałem u kolegi, za wydaną kasę na ten "gadżet" mógłby kupić dużo lepszy Tv z dużo lepszym obrazem oraz z przygotowaniem na serwisy w Polscie i Europie. Ludzie lekko zgłupieli. Ja np tv Xiaomi nie kupię, bo ja kupuję TV dla jakości obrazu i obsługi multimedialne. A w ten cenie TV Xiaomi, szczerze niczym nie wygrywa z konkurencją. A wręcz przegrywa.

A to ciekawe info, własnie był taki szum na te ich TV i każdy pytał i pyta kiedy będą one w EU.
Jak się okazuje dużo krzyku o nic? Chyba, że jeżeli kiedyś na rynek EU wypuszczą to wersję z softem pod ten rynek tylko właśnie jak to z tymi matrycami? Jest o co kruszyć kopię?
2019-07-04 17:32:20
Reply Report
  • Followers

1,439

• Threads

2

• Replies

2,572

11,928

OdpowiedzMi1
Happy New Year 2020!
Otwarcie Sklepu w Galerii Mokotów