In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Recenzja] Krótka recenzja Xiaomi Wireless power bank PLM11ZM

2019-06-26 22:00:15

2,048 13

Master Bunny

Febron | from app

Krótka , jak pisze autor, ale chyba rzeczowa. Sam używam podobnych źródeł energii, choć innych marek, wyłącznie do sporadycznego ładowania telefonu. Zawsze chętnie czytam podobne recenzje.
2019-06-26 22:27:30
Reply Report

Master Bunny

Febron | from app

Marcin Wilk
A jakie marki preferujesz?
Ja wybrałem ten model bo jako jedyny ma szybkie ładowanie bezprzewodowe.

To nie jest kwestia preferencji. W czasie kiedy zacząłem ich używać nie miałem jeszcze telefonu Xiaomi. To ADATA 10000 mAh i Blow PB12 6000mAh. Oba bardzo dobre.
2019-06-26 22:49:11
Reply Report

Master Bunny

Febron | from app

Marcin Wilk
ADATA kojarzy mi się głównie z dobrymi dyskami :) Nawet nie wiedziałem, że robią power banki. A PB12 nie znam w ogóle :) Dziękuję.

To dopowiem.
PB12 dostałem jako bonus przy okazji jakiegoś kredytu w Millennium, wyjątkowo  przydatny, tym bardziej, że jest bardzo kompaktowy. Pozdrawiam.
2019-06-26 23:31:22
Reply Report
  • Followers

42

• Threads

7

• Replies

35

904

Global Fans
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved

Quick Reply To Top Return to the list