In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Inne urządzenia

[Recenzja] Krótka recenzja Xiaomi Wireless power bank PLM11ZM

2019-06-26 22:00:15

2,067 13

Semi Pro Bunny

Marcin Wilk Author | from app

Febron
Krótka , jak pisze autor, ale chyba rzeczowa. Sam używam podobnych źródeł energii, choć innych marek, wyłącznie do sporadycznego ładowania telefonu. Zawsze chętnie czytam podobne recenzje.

A jakie marki preferujesz?
Ja wybrałem ten model bo jako jedyny ma szybkie ładowanie bezprzewodowe.
2019-06-26 22:34:10
Reply Report

Semi Pro Bunny

Febron
To nie jest kwestia preferencji. W czasie kiedy zacząłem ich używać nie miałem jeszcze telefonu Xiaomi. To ADATA 10000 mAh i Blow PB12 6000mAh. Oba bardzo dobre.

ADATA kojarzy mi się głównie z dobrymi dyskami :) Nawet nie wiedziałem, że robią power banki. A PB12 nie znam w ogóle :) Dziękuję.
2019-06-26 23:08:22
Reply Report

Semi Pro Bunny

K4r0lSz
Seledynowa dioda informuje o ładowaniu bezprzewodowym.
Pulsowaniem oznacza, że ładowanie indukcyjne "w gotowości". Jeżeli w tym czasie położysz urządzenie, które można ładować bezprzewodowo w standardzie Qi, to wtedy rozpocznie się ono automatycznie - dioda przejdzie w stan ciągłego świecenia.
Ładowanie kabelkami działa po podłączeniu kabelków, i nie trzeba używać przycisku do aktywacji.

Dziękuję, a powiedz mi czy może wiesz co robi taka kombinacja. Przytrzymałem raz trochę dłużej przycisk a później 3 razy nacisnąłem go po sobie. Diody poziomu mocy zaczęły po kolei się zapalać i gasnąć. Wiesz może co to?
2019-06-27 00:05:58
Reply Report

Semi Pro Bunny

Marcin Wilk Author | from mobile

beetlemd
Marcin. Bardzo konkretny opis. Dzięki. Pomógł kiedyś w podjęciu decyzji. Dzisiaj sprzęt dotarł. Nie żałuję.

Cieszę się, że mogłem pomóc:)
2020-02-05 21:09:52
Reply Report
  • Followers

42

• Threads

7

• Replies

35

904

Global Fans
Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved