Привіт, Мі-Фани!

Старший віце-президент Xiaomi, Ван Сян (Wang Xiang), поділився відео, яке показує, як Mi Mix 3 5G транслює відео з роздільною здатністю 8K з використанням мережі 5G. Смартфон уже представлено, тому ні для кого не секрет, що Mi Mix 3 5G оснащений Snapdragon 855 і модемом Snapdragon X50 5G. Отже, основна увага приділяється не тільки телефону, але і безмежним можливостям 5G. Ван Сян описує надвисоку швидкість і низьку затримку 5G мережі.


У березні цього року Xiaomi стверджувала, що Mi Mix 3 5G був успішно протестований з використанням China Unicom 5G в Шанхаї і що телефон може відтворювати 8K відео високої чіткості в режимі онлайн. Під час презентації Mi Mix 3 5G було зроблено демонстраційні відеодзвінки, управління гаджетами IoT для розумного будинку в мережі 5G. Хоча 5G поки що не набуло широкого поширення, багато хто чекає вихід Mi Mix 3 з підтримкою цієї мережі.


Ван Тен (Wang Teng), директор по продукції компанії Xiaomi, сказав, що Xiaomi інвестувала багато людських і матеріальних ресурсів, активно співпрацювала з трьома операторами для тестування смартфона в 5G-мережі. Завдяки цим тестам можна активно готувати вихід нових пристроїв, які будуть дивувати новими можливостями. Результати тестування у SpeedTest підключеного до 5G Mi Mix 3 5G вражають, швидкість завантаження досягла 1026 Мбіт/сек.