In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини Mi Community

[Розіграши] 7 причин, чому Redmi 7 крутий

2019-04-15 20:46:27
11740 207

Агов, Мі-Фани!

Здається лише вчора Xiaomi презентувала свій перший смартфон з нової лінійки Redmi.
Давайте пригадаємо як він виглядав:
Redmi 1S

А сьогодні, Redmi - самостійний бренд в рамках компанії Xiaomi.
А одна з найпопулярніших моделей смартфонів отримала свою сьому ітерацію.

Redmi 7

Так, я зараз про Redmi 7, який зовсім нещодавно з'явився на ринку України.

При чому Українські Мі-Фани мали можливість придбати його на 1 день раніше, ніж поціновувачи бренду в Піднебесній.

Нова модель є значним кроком вперед, особливо в порівнянні з Redmi зразка 2013 року
А що думаєте про новий Redmi 7 ви, Мі-Фани?
Назвіть 7 причин, чому вважаєте Redmi 7 крутим - та майте шанс отримати новинку!

Що потрібно зробити:

 • Будьте зареєстрованими на Mi Community;
 • В коментарі до цієї теми додайте коментар, у якому назвіть 7 причин, за якими ви вважаєте, що Redmi 7 крутий смартфон;
 • Одна людина може відправити тільки один коментар.

З усіх, хто виконав умови ми, за допомогою сервіса random.org, визначимо щасливчика, який отримає новенький Redmi 7

Умови розіграшу:
1. Розіграш триває з 15.04.2019 по 26.04.2019(Включно) р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • В коментарі до теми додати коментар, у якому назвати 7 причин, за якими ви вважаєте, що Redmi 7 крутий смартфон;
  *- Одна людина може відправити тільки один коментар.

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та принаймні частково заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1 цих Правил, в рамках визначеного раунду в період, що вказано в П.1 цих правил (включно)  та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 29.04.2019 р. Включно), 29.04.2019;  буде визначено 1 (одного)  переможця за допомогою сервісу random.org.
Переможця буде оголошено на сторінці Mi Community протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає  “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів: лампа Xiaomi Redmi 7 за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 1 шт. Під "призом" розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.
2019-04-15 20:46:27
Favorites62 RateRate

Master Bunny

ігор1724843456 | from Redmi Note 4

#1

1 КАМЕРА
2 ДИЗАЙН
3 ЗАХИСТ
4 БАТАРЕЯ
5 REDMI
6 ДИСПЛЕЙ
7 КОЛІР
2019-04-15 21:23:46
1.Доступний цінник.
2.Конкуретноспроможний.
3.Яскравий дизайн.
4.Якість збірки.
5.Підтримка на високому рівні.
6.Збалансування між ціною та якістю.
7.Технічні характеристики набагато вище бюджетного рівня.
2019-04-15 21:32:33

Master Bunny

Puni5her | from Redmi 5

#3

1. доступна ціна
2. гарний дизайн для бюджетника
3. доволі хороша камера
4. новий сильний процесор
5. велика батарея
6. дуже хороший захист екрану завдяки горілі глас
7. xiaomi внуша довіру
2019-04-15 21:41:19

Rookie Bunny

1717987955mv | from Redmi 4X

#4

1.usb type-c
2.Бренд
3.Батарея
4.Камера
5.gorila glass 5
6.Крутая расцветка
7.Стильный дизайн
2019-04-15 21:43:51

Advanced Bunny

Anton Krupse | from Redmi 3S

#5

1. Ціна
2. Дизайн
3. Камера
4. Quick Charge
5. Потужна батарея
6. Qualcomm Snapdragon 632
7. Аудіо роз'єм 3'5
2019-04-15 21:45:55

Pro Bunny

ANyNAX121 | from mobile

#6

Потому что это REDMI , крутые камеры , крутая начинка , крутой экран , крутой дизайн , крутые ощущения  когда он в руках  и самый крутой MU !!!!!!
2019-04-15 21:47:06

Super moderator

Beznavorotov | from MI 8 Lite

#7

1. Потужний (SD 632)
2. Тонкий
3. Стильний
4. Автономний
5. Надійний
6. Доступна ціна
7. Redmi - це Xiaomi!
2019-04-15 21:47:43

Master Bunny

Maximus263 | from Redmi Note 7

#8

1.ціна, 2 якість, 3 дизайн,4 процесор, 5 екран, 6 підтримка USB 3.0(Type C),7 камера.
2019-04-15 21:50:47
Mi 9T

Advanced Bunny

VKdp | from Redmi 5

#10

1. Доступний.
2. Потужний.
3. Автономний.
4. Стильний.
5. Універсальний.
6. З чудовою камерою.
7.  Сучасний.
2019-04-15 21:57:17
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8413

 • Threads

  363

 • Replies

  396

 • Points

  140548

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list