In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi

[Dyskusja] Żenujące strony ze specyfikacją smartfonów na Mi Poland.

2019-03-24 21:23:38
797 17
Czy ktoś z Was przeglądał może strony ze specyfikacją Redmi Note 7 i Redmi 7 na OFICJALNEJ POLSKIEJ stronie Mi Poland? Ja tak. I dochodzę do wniosku, że najęli tam do pracy gimnazjalistów i to takich bez podstawowej znajomości języka polskiego. Wyśietlacz, zamątowany, czy mnogość innych literówek woła o pomstę do nieba. Dla mnie osobiście fana marki to niedopuszczalne, bo świadczy o firmie i jakości. Pozdrawiam fanów marki Xiaomi.
2019-03-24 21:23:38
Favorites1 RateRate
Invalid floor, the posts have been deleted #1
Pomyłki czasem się zdarzają, możliwe, że ktoś miał czasem gorszy dzień i nie był w stanie tego zauważyć. Wszyscy jesteśmy ludźmi, dlatego dziękujemy za zwrócenie uwagi i poprawimy to jak najszybciej będziemy mogli. :)
2019-03-24 22:06:04

Master Bunny

Batisto999 | from app

Każdy popełnia błędy
2019-03-24 23:04:48

Master Bunny

Wooyoo Author | from app

Macie rację. Każdy ma prawo popełniać błędy. Ale nie w taki sposób. Jeśli miałem gorszy dzień, co wg mnie nie jest wytłumaczeniem, to na drugi dzień sprawdzam, co na robiłem i błędy POPRAWIAM! Jeżeli nagminnie będziemy tolerować bylejakość, to do czego dojdziemy? Przecież nie kupujecie produktów np. Xiaomi tylko dlatego, że są tanie, ale dlatego, że są tanie i świetnej jakości!
2019-03-24 23:18:03
Invalid floor, the posts have been deleted #5

Master Bunny

TeDe | from app

Mylić się jest rzeczą ludzką. IMHO błędy i to ortograficzne nie mają prawa bytu w oficjalnych tekstach bo to żenada i świadczy o braku profesjonalizmu, ośmieszając szczególnie firmę.

(Napisał to dysortograf).
2019-03-25 00:19:14
https://c.mi.com/thread-1601469-1-0.html

W drugim zdaniu jest błąd. Zgłoszony dawno temu. Nikt się nim nie przejął.

2019-03-25 01:58:15
Nie lubię nadgryzionych jabłek
Nawrócony?  odpowiada, dnia 2019-03-24 19:10:54
Stuk, stuk, buciorami o bruk. Obie formy są poprawne, choć w tym kontekście wła...

W tym kontekście tylko i wyłącznie 'coraz'.

No chyba, że myślą autora było napisanie takiego zdania:

widzimy, że wrzucacie raz po raz częściej zdjęcia na forum!

Wtedy to nie błąd, tylko sensu w tym brak, gdyż albo 'raz po raz', albo 'coraz częściej'.
UWAGA, zamiana na apostrofy celowa. Wynika z błędu skryptu i braku czytelności w aplikacji.

2019-03-25 02:15:59
Nie lubię nadgryzionych jabłek
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Wooyoo

Master Bunny

• Followers

49

• Threads

23

• Replies

748