In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

MIUI Загальне

[MIUI Питання та відповіді] Увага. Спростування відео на YouTube "После этого твой телефон не будет лагать"

2019-03-07 02:38:17
1109 7
Привіт Мі - Фани.
Тема створена для спростування відео ролика на Ютубі "После этого твой телефон не будет лагать" (який вже видалено) про налаштування системи miui в меню для розробника.
Пунк 1 "Вимкнути оптимізацію miui". Цей пункт потрібно увімкнути. Навіщо? Та тому що весь розділ "Безпека" опирається на цей дозвіл, тобто все що дозволяється або обмежується в розділі Безпека працює лише у випадку якщо увімкнено оптимізацію miui. Як це впливає на систему? Якщо ви вимкнули оптимізацію то система працює в стандартних обмеженнях самого андроіда, тобто додатки можуть висіти в фоні навіть коли ви їх закрили, додатки можуть робити по 100500 запитів за секунду на сервера, немає контролю трафіка та ще багато нюансів. Як результат це значно швидше сідає акумулятор і смартфон глючить і тормозить тому як система навантажується по максимуму.
Пункт 2 "Обмеження фонових процесів".Обмеження в 1 або 2 фонові процеси може бути корисним лише в одному випадку - якщо ви граєте в дуже вимогливу гру або використовуєте дуже вимогливий додаток і щоб зайві додатки і процеси системи не відбирали оперативну пам'ять і потужність процесора. Але в такому випадку якщо ви запусти 1 додаток то всі інші перестають працювати взагалі в фоні і це створює незручності тому як не будуть приходити сповіщення і т.п.
Пункт 3 "Увімкнути 4x MSAA" Цей пункт потрібно вимкнути, тому як він створений виключно для корегування роботи процесора і перевірки на стабільність роботи додатка який запущений. Якщо він увімкнено то відбуваєть зміна в роботі процесора і модулів смартфона, якщо по простому то запущена програма довбе всі модулі по черзі просто так тим самим убиває і сам процесор і всі модулі в тому числі і модем і акумулятор. Глюки, підвисання, заторможування при увімкненому пункті 4x MSAA вам забезпечено.
Пункт 4 "Увімкнути GPU прискорення"Цей пункт потрібно вимкнути, він створений для того щоб по максимому нагрузити відео процесор, не залежно від сценарія роботи і завантаженості системи. Чим це чревато? Як найпоширеніший глюк це відставання відео від звуку в іграх і відео файлах, при перегляді відео онлайн та схожих інших сценаріях коли одночасно відтворюється картинка і звук.
Пункт 3 і 4 Якщо увімкнено то адекватно смартфон може працювати лише на процесорах SD 8 серії, але смартфон буде дуже швидко розряджатися.
Дякую за увагу.
Будьте обережні і уважні, не довіряйте всім і перевіряйте подібну інформацію у надійних джерелах.

Rate

Number of participants 1 Experience +15 Pack Reason

View Rating Log

2019-03-07 02:38:17
Favorites9 RateRate

Super moderator

MaxDobro Author | from MI 8

#1

І ще не додав пункт про анімацію в "0.5" . Тут вже на власний розсуд і смак, на працездатність і стабільність роботи системи це не впливає.
2019-03-07 02:52:18

Advanced Bunny

Amur4ik | from Redmi 5 Plus

#2

Я й не збирався тому що не дарма працюють китайські інженери щоб система працювала на тих налаштуваннях
які зазначені виробником
2019-03-07 02:56:16

Pro Bunny

Barberua | from Redmi Note 5

#3

нечего лазить в меню разработчика вообще.
2019-03-07 03:37:30
Invalid floor, the posts have been deleted #4
Invalid floor, the posts have been deleted #5

Pro Bunny

Barberua | from Redmi Note 5

#6

1613822392
ещё как есть чего ,чтоб разблокировать загрузчик напр ...

ну меня все устраивает. а если я не понимаю ,то и не лезу. хотя могу что то перепрошить .потом если не получилось иду к людям которые в этом понимают и плачу деньги за восстановление )
2019-03-12 08:51:38
Invalid floor, the posts have been deleted #7
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MaxDobro

Super moderator

 • Followers

  5168

 • Threads

  45

 • Replies

  2932

 • Points

  143238

Beta Tester
Aktywny 3 dni pod rząd
Aktywny 7 dni pod rząd
Aktywny 21 dni pod rząd
Aktywny 40 dni pod rząd
Aktywny 70 dni pod rząd
Aktywny 100 dni pod rząd
Aktywny cały rok!
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
З Новим роком!
100 Коментарів
1000 Коментарів
25 000 Мі-Фанів
Кращий технічний спеціаліст січня
Кращий технічний спеціаліст Лютого
Telegram
Color Your Planet
Кращий технічний спеціаліст березня
Кращий технічний спеціаліст Квітня
Кращий технічний спеціаліст Травня
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list