In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 8 Lite

[Огляд] Огляд Xiaomi Mi 8 Lite - Стильний камерофон за недорого.

2019-03-05 03:39:14
413 2

Всім привіт, сьогодні поговоримо про гаряченьку новинку від компанії Xiaomi яка зараз у всіх на слуху, а саме Xiaomi Mi 8 Lite смартфон який пропонує якісний дизайн, хороші камери та стабільну продуктивність, чи так це насправді дізнаєтесь у цьому відео.

Комплектація

Дизайн
В загальнмоу скажу так, дизайн смартфона дійсно молодіжнйи та стильний, він приверне увагу, але ось відбитки пальців потрібно буде витирати часто.

Продуктивність
На мою думку цієї продуктивності вам має хватити з головою, враховуючи що смартфон справляється з усіма сучасними іграми, та плавно працює що є важливим момент при виборі смартфона.

Камери
На мою думку камери в даній ціновій категорії дійсно хороші, особливої уваги заслуговує фронтальна камера, я з впевненістю можу сказати що це селфі смартфон.Фронтальна камера на 24мп
Основна камера на 12мп Sony IMX 363 з світлосилою F/ 1.9

Висновок
Ну що ж друзі, смратфон вийшов хороший та якісний, нарешті змінився трішки дизайн хоч і не кардинально, також смартфорн може похвалитись якісними камери, та нарешті портом usb type-c з мінусів можу відмітити відсутність NFC.

2019-03-05 03:39:14
Favorites1 RateRate

MIUI 10 Beta Tester

Collorjune | from Redmi 5 Plus

автономность работы одна из низких, по рейтингам
2019-03-05 05:25:10

Advanced Bunny

Rusya69 | from MI 8 Lite

Collorjune
автономность работы одна из низких, по рейтингам

ты знаешь, проблема с автономностью вообще не наблюдаю
2019-03-06 15:26:42