In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Конкурси] TVій персональний кінозал

2019-02-14 15:43:24
6031 389

Вітаю, любі Мі-Фани!

Якось відомий письменник Річард Касл спитав свою колегу-детектива Кейт Беккет:
— Як зрозуміти, що ти закохався?
— Починаєш розуміти, про що співається у піснях.

І чимало хто з ним погодиться, чи не так? Хоча, здається, хтось запитає - що ж це за письменник такий. Але про це трохи нижче :-)

Сподіваюся, ваш День всіх закоханих вдався на всі 100 – хтось відзначив його шикарною романтичною вечерею при свічках в кафе-ресторані, хтось запалював на святковій вечірці і влаштовував масштабну селфі-сесію за допомогою свого Мі-телефону. Проте знайшлося чимало й тих, хто вирішив провести святковий вечір разом за переглядом улюбленого фільму чи серіалу. Наприклад, влаштувавши марафон з перегляду «Касла» (так-так, того самого, діалог закоханих один в одного головних героїв котрого розпочав сьогоднішню тему) або «Стартрека». А хтось, обійнявшись, разом поплаче під Селін Діон над долею молоденького Леонардо у «Титаніку». Дехто ж для спільного перегляду обере «Коли всі вдома» і сміятиметься над його героями.

Ну що, любі закохані та ті, хто зустрів це свято на самоті (ну, так сталося, буває), готові на кілька хвилин відірватися від екранів своїх ноутбуків та смартфонів? Чому? А тому що ми вирішили влаштувати для вас
розіграш новенького телевізора
Mi TV 4A PRO 43"!


Більше про цю модель ви можете дізнатися тут - https://c.mi.com/thread-1775399-1-1.html

Причому нічого особливого для цього не потрібно!
Достатньо до 28 лютого 2019 року залишити в цій темі коментар з назвою вашого улюбленого фільму/серіалу, який ви спільно переглянете на новенькому Mi TV 4A PRO 43", якщо фортуна вам посміхнеться.

Бажаю всім великого кохання!

1. Розіграш триває з 14.02.2019 по 28.02.2019(Включно) р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • В коментарі до теми (посилання) додати коментар з розповіддю про фільм, який би ви хотіли подивитися з своєю другою половинкою в День всіх закоханих.
  *- Одна людина може відправити тільки один коментар.

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1 цих Правил, в рамках визначеного раунду в період, що вказано в П.1 цих правил (включно)  та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 01.03.2019 р. включно), 01.03.2018 буде визначено 1 (один)  переможець за допомогою сервісу random.org.
Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає  “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів: телевізор Xiaomi MI TV 4A PRO 43" International Edition за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 1 шт. Під "призом" розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару різноманітними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2019-02-14 15:43:24
Favorites65 RateRate

Advanced Bunny

Nina Posevina | from MI MAX 2

#1

Хочу подивитися серіал Доктор Хаус
2019-02-14 16:42:49

Master Bunny

NOTE4xBOMB | from Redmi Note 5

#2

Дуже хочу на новенькому тв подивитися фільм комедію "міністр“
2019-02-14 17:48:05

Rookie Bunny

Saint_Brutus | from Redmi Note 5

#3

Останній сезон Гри Престолів
2019-02-14 18:51:39

Master Bunny

bezik | from app

#4

Тоже не отказался бы от  Гри Престолів
2019-02-14 19:04:30

Master Bunny

*eles | from MI 8 Lite

#5

Тут прям не выбрать. фильм точно "Пропавшая Грамота" а сериал Люцифер и пересмотреть доктор Кто с 2 по 4 сезон))
2019-02-14 19:38:59

Pro Bunny

mistestar | from Redmi Note 5A

#6

Я б подивився детективного містичний серіал ,Перевал,
2019-02-14 19:58:45

Advanced Bunny

j-man00 | from Redmi Note 5

#7

Хотіли б з жінкою переглянути третій сезон видатного серіалу "Світ «Дикий Захід»". На наш погляд - це найліпша екранізація всіх часів!
2019-02-14 20:00:48
Великому екрану - кіно з класними спецефектами. Тому, мабуть, це буде марафон «Фантастичних тварин» та «Гаррі Поттера».
2019-02-14 20:06:59

Pro Bunny

Romulik | from Redmi Note 5

#9

Ми б з коханою із задоволенням переглянули б "Острые козырьки"
2019-02-14 23:40:59

Pro Bunny

1666643807 | from Redmi Note 4

#10

Удивительная миссис Мейзел,Метод Коменского и конечно же сериал всех времен Друзi
2019-02-14 23:53:18
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

 • Followers

  8431

 • Threads

  137

 • Replies

  95

 • Points

  4044

Beta Tester
Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Check-in 1 an
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!
250K

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list