In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 8 Lite

[Обговорення] mi 8 lite vs redmi note 7, як так???

2019-02-02 05:55:26
1404 16
Подивився багато обзорів і по фотоможливостям, багато блогерів кажуть, що фото краще у redmi note 7, відео також на рівні, тільки немає 4k, але так як на mi 8 lite при 4k нема стабілізації то воно нікому не потрібне, приходиться також користуватися 1080 при 30 кадрах. Згідно цього накльовується висновок, що компанії xiaomi на***ти на своїх прихильників бренду, телефони в різній ціновій категорії, з однаковим процесором, redmi ще й з більшою батареєю, до речі фронталка по якості у них також однакова, питання до власників mi 8 lite і для других корисиувачів, це взагалі нормально, чи н***й сяомі, особисто в мене таке відчутия, що слідуючий телефон у мене вже буде не сяомі і не redmi, так явно розводити людей це вже перебір...

PS - надіюсь прошивкою поправлять камеру в mi 8 lite, бо тоді взагалі нема в цьому телефоні ніякого сенсу...
2019-02-02 05:55:26
Favorites1 RateRate
Не подобається Xiaomi не купуйте...
Вас ніхто не змушує...
2019-02-02 06:08:48

Rookie Bunny

DieTrise | from MI 8 Lite

Я щасливий власник Mi 8 Lite.  І якщо чесно то образливо звичайно що в Redmi Note 7. Краще майже все окрім тротлингу. Хоча свій телефон 4/64 я купував на 11.11 з Аліекспрес зі знижкою і він мені обійшовся ~ 4500грн (Global version) і в подарунок Mi band 3 поклали і це телефон 2018року, а Redmi Note 7 2019 року, як не крути вони хочуть зірвати бюджетний ринок і вийти на зовсім інший рівень продажу своїх телефонів. І в нашій країні він буде коштувати дорожче ніж Mi 8 Lite, навіть на китайських  платформах продажу також буде дорожчий ніж Mi 8 Lite. А на Mi 8 Lite ціна буде падати, а на Redmi Note 7 триматися, тому вам думати що краще за свою ціну, чогось нереального крім ударостійкого скла і 3,5 мініджеку і ємності батареї і трошки кращої камери Redmi не пропонує.
Плюси Mi 8 Lite в порівнянні з Redmi Note 7: кращий екран, менший тролинг, краща фронталка,не треба чекати розблокування завантажувача і через всілякі милиці "шити" на нормальну прошивку. Хоча дівчині я подарую вже Redmi Note 7 або Note 7 Pro.
2019-02-02 06:36:56

Advanced Bunny

Dhzon | from MI 8 Lite

mi 8 lite
2019-02-02 06:38:03

Advanced Bunny

Lilou Author | from MI 8 Lite

Дмитро Тупчієнко
Не подобається Xiaomi не купуйте...
Вас ніхто не змушує...

причому тут купуй не купуй, суть же в другому, я вже його купив, і мені цікаво що думають інші, особливо власники mi 8 lite, коли за меншу ціну(не враховуючи алі і т.д.),  виходитт бютжетник з мінімальними відмінностями з телефоном геть з другого рівня, як я розумію mi 8 lite позиціонується на європейському ринку, як заміна mi 8 se, тобто це свого роду субфлагман.
2019-02-02 06:52:49

Pro Bunny

18500055691 | from Redmi Note 5

Lilou
причому тут купуй не купуй, суть же в другому, я вже йо ...

Redmi це вже зовсім інша лінійка смартфонів. Новий бренд просуває себе як може, тим паче новіший апарат за 8 лайт
2019-02-02 07:09:36
єдине чого мені не вистачає в Mi 8lite,це батареї на 4 тис. В іншому він краще Note7.  Можливо Note 7Pro і буде конкурентом,але і ціна може бути відповідна
2019-02-02 10:02:27

Команда Новин

Hopkins | from MI 8 Lite

да боков хватает в ми8лайт в камере. но это mi, a redmi  это другое. это все равно что Хуавей и Хонор примерно...
2019-02-02 10:18:12
Всему свое время, и время всякой вещи под небом!

Команда Новин

Hopkins | from MI 8 Lite

серия редми ноте это рабочие лошади как говорит один мой знакомый. выбор всегда за вами
2019-02-02 10:19:06
Всему свое время, и время всякой вещи под небом!

Master Bunny

NOTE4xBOMB | from Redmi Note 5

я зовсім не розумію чому ви так кажете? що ви маєте на увазі? яка може бути паралель між ними? у чому полягає суть вашого посту?
2019-02-02 11:35:35

Advanced Bunny

Lilou Author | from MI 8 Lite

юрійMiFan
єдине чого мені не вистачає в Mi 8lite,це батареї на 4 тис. В ...

аналогічно, до цього користувався redmi note 3pro se, ще жалко, що немає модуля радіо.
2019-02-02 12:52:27
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Lilou

Advanced Bunny

• Followers

1

• Threads

17

• Replies

53

969