In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Оголошення] Слайдер: Перезавантаження – твій унікальний шанс отримати Xiaomi Mi Mix 3!

2019-01-21 13:02:06
4439 190

Привіт, Мі-Фани!
Сьогодні від мене знову будуть чудові новини!
Як ви всі знаєте, нещодавно стартував продаж новенького телефону Mi Mix 3 в Україні і саме до цієї події приводу ми оголошуємо про старт нового конкурсу, призом якого стане той самий Xiaomi Mi Mix 3!

Ви ще не знаєте, що це за модель? Тоді варто швидше надолужити втрачене!

Як завжди, спочатку відбулася грандіозна презентація, після якої чимало Мі-Фанів на Новий рік загадали бажання стати власниками новенького Xiaomi Mi Mix 3, настільки стильно й смачно він виглядав. Не вірите? Переконайтеся самі – це справжнє поєднання Мистецтва й Технологій!

Від смартфонів такого класу завжди чекаєш чогось надзвичайного, чи не так? І любителі мобільного фото з максимальною прискіпливістю вивчали презентаційні та реальні фото, зроблені цим красенем.

Якщо після цього ще лишалися сумніви, то на допомогу прийшли засоби масової інформації – їх оглядачі не залишилися байдужими до функціоналу Xiaomi Mi Mix 3.

Ну і наостанок – реальне знайомство зі слайдером, не віртуальне: справжній смарагдовий Xiaomi Mi Mix 3 – в руках у реального власника.

Ну як, переконливо звучить? Еге ж. То невже ще лишилися ті, хто не хотів би на черговій вечірці або на зимовому відпочинку робити приголомшливі слайд-селфі? Чи під час чергових переговорів невимушеним рухом дістати телефон та вразити своїх опонентів чарівною новинкою?

Не гайте час, у вас є реальна можливість стати власником новенького Xiaomi Mi Mix 3!

Які ж головні умови, щоб отримати цей надсучасний смартфон? Якщо десь у 2007-2009 роках у вас був слайдер, то ви, напевно, залишились задоволеним користуванням ним. Згадайте ті дні та напишіть про це, щоб усі побачили яскраві емоції від користування слайдером. А серед усіх, хто залишить свою розповідь, ми і розіграємо наш суперприз!
*Увага, залишити від 1 акаунту можна лише 1 коментар*

P.S. Коментарі «Дякую», «Беру участь» та подібні до них – відразу лишають вас шансів на участь в розіграші. Скористайтеся цим єдиним дозволеним коментарем мудро!

Детальні умови
1. Розіграш триває з 21.01.2019 по 03.02.2019(Включно) р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
 • Бути зареєстрованим на Mi Community;
 • В коментарі до теми (посилання) додати коментар, з розповіддю про ваш улюблений слайдер, та чому саме він ваш улюблений.
  *- Одна людина може відправити тільки один коментар.

2. Коментар має відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України. Профіль учасника розіграшу повинен бути реальним та заповненим на час визначення переможця для перевірки дотримання правил конкурсу. У розіграші НЕ можуть брати участь співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
3. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
4. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1 цих Правил, в рамках визначеного раунду в період, що вказано в П.1 цих правил (включно)  та виконали умови, передбачені П.2., П.3. цих Правил (станом на 04.02.2019 р. Включно), 04.02.2018 буде визначено 1 (один)  переможець за допомогою сервісу random.org.
Переможців буде оголошено на сторінці Mi Community протягом 5 робочих днів з моменту завершення розіграшу. Після оголошення результатів переможці отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок та підтвердити особу в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється масова реєстрація нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інші дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Перевага, отримана нечесним чином не буде враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає  “приз”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з товарів: смартфон Xiaomi Mi Mix 3 за ціною 1 (одна) гривня. Кількість призів: 1 шт. Під "призом" розуміється товар, який надається клієнту в якості рекламного продукту. Клієнт має право протягом гарантійного строку повернути рекламний продукт для сервісного обслуговування, у разі виявлення клієнтом недоліків у рекламному продуктi. Отримання рекламного призу не дає право клієнту на повернення грошових коштів за даний приз або обмін на аналогічний. Мета надання рекламного призу клієнту – реклама товару рiзноманiтними засобами (на добровільних засадах), на власний розсуд клієнта. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторськими і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3. На доступ до своїх персональних даних;
4. Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5. Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6. Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10. Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11. Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
2019-01-21 13:02:06
Favorites63 RateRate

Pro Bunny

Alexander Lun'ko | from MI MAX 2

#1

Nokia N95. Удобный, компактный, двухсторонний слайдер. Приличная (на то время камера), удобное управление прослушиванием музыки, хороший звук. В целом очень приличный был аппарат. После него был Nokia C6-01. Тоже неплохой боковой слайдер с полной QWERTY клавиатурой и большим экраном (для серфинга самое оно). Но больше нравился N95.
2019-01-21 13:56:41

Команда Новин

Hopkins | from MI 8 Lite

#2

нет, слайдера не было. раскладушки были. вот думаю это будет первый мой слайдер))))))))))
2019-01-21 14:09:12
Всему свое время, и время всякой вещи под небом!

Mi FC President

Shilov.llw | from Mi A1

#3

Был у меня в те года шикарный телефон Sony Ericsson w595. Слайдер со стерео динамиками. Компактный, красивый. А главная особенность - сильно модифицированная прошивкой. Полностью перебрал графику и добавил много функций, которых не было раньше.
Второго такого не было... Вообще, мне очень нравился такой форм-фактор мобильника.
2019-01-21 14:13:22

Beta Team-Global

Fribble | from MI 6

#4

У меня был слайдер LG,модель не помню,но был он металлический и смотрелся очень круто.После уже не было слайдеров.
Надеюсь Ми Микс 3 будет моим следующим слайдером.
2019-01-21 14:16:41

Master Bunny

Puni5her | from Redmi 5

#5

У мене був nokia n95,прикольний телефон, я обожнював прослуховувати музику з нього,дизайн був так собі,але досить непогана камера. А зараз хотілось би покористуватимя mix 3.
2019-01-21 14:32:56

Advanced Bunny

SchmitZip | from Redmi Note 6 Pro

#6

О так)) Пам'ятаю наче це було вчора!  У 2007 році ціле літо відкладав гроші щоб придбати Sony Ericsson W850i, телефон на той момент коштував скажених для студента грошей)) Але мені вдалося зібрати необхідну суму и стати власником цього гаджета. Після старенької Nokia, здавалось ніби потрапив у майбутне, чюдовий(на той час) виликий дисплей, дуже не погана камера та головне це був слайдер. До речі зсувний механизм мав дуже приемний м'який хід и це змушувало клацати ним з потреби и без)) Також телефон мав не поганий аудіо плеер але навушники мали дуже не вдалий розьем(на мою думку) постійно виходили з ладу направляючі зачепки и доводилося купувати нові...  
У цілому апаратом був дуже задоволений)) Прослужив вірою и правдою три роки!
2019-01-21 14:46:11

Master Bunny

dima_denisov | from Redmi S2

#7

был у меня  слайдер nokia x3 очень был довольный этим телефоном а точнее эго звучанием звук был громкий  для прослушивания музыки был идеальный вариант да и  камера была на то время очень даже не чего  а так он был компактный громкий долго держал аккумулятор))
2019-01-21 14:48:09

Pro Bunny

Den2202 | from Redmi Note 5

#8

У меня в 2007 или 2008, точно не помню, был samsung D880 Duos. На тот момент времени телефон был отличный, особенно камера 3,2mpx, поддержка карт памяти до 2Гб, полный набор необходимых функций, камера с автофокусом, короче полный ALL INCLUSIVE. До сих пор даже фотки остались сделанные на этот телефон. Могу сказать, что эмоции от пользования этим телефоном остались только положительные. Побыл он у меня в пользовании 1,5-2 года и начались проблемы со шлейфом. В итоге по гарантии поменяли шлейф и  продал его. Купил тоже самсунг, но уже не слайдер)

2019-01-21 14:50:39
Привіт всім, також був у числі тих хто користувався слайдером. Перший мій слайдер був Samsung d900 милий телефон невеликих розмірів. Але основним слайдером в мене був Toshiba G900 слайдер з qwerty клавою на вінді зі стілусом. Ним я користуюся не один рік а саме головне на ньому був 3g зв'язок.
2019-01-21 15:04:05

Semi Pro Bunny

DarkXiaomi | from Redmi Note 5

#10

У меня помню был телефон Samsung i450, хороший был аппарат!
Тем более для 12 летнего парня телефон был вообще крутой, тогда вообще толком ещё не у всех телефон был!
Тем более у школьника)
Ох блин ностальгия, хочу ещё раз подержать в руках свой Samsung i450
2019-01-21 15:06:04
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

MENTOR

Mi Comm team

 • Followers

  8351

 • Threads

  136

 • Replies

  95

 • Points

  4039

Beta Tester
Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Check-in 100 jours
Check-in 1 an
Корректор-эксперт
MIUI Russia
10 000 пользователей
Опрос
20 000 пользователей
Редактор-експерт
Місія здійсненна
50 000 пользователей
7 років MIUI
Технічний Спеціаліст
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
150.000 Pengguna
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
100 коментарів в грудні
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Wang Cai Medal
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
З Великоднем!
Redmi Note 5
50К
Краща тема тижня Червень
Мі Дослідники
Краща тема тижня Липень
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Golden Mi Bunny
З Днем Незалежності України!
Najbardziej aktywny użytkownik!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
8 Березня 2019
Case is OK
Make your choice
Favorite X-Men
Mi Band History
#UnleashYourPower
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
З Днем Незалежності!

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list