In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Xiaomi Haftalık Bülten

[] Başlık: Devasa kilometre(mihenk) taşını kutluyoruz! 10 Milyon defa Teşekkürler!

2018-11-30 18:43:18
2873 28

Merhaba Mi Fanları!

Sizin için çok önemli ve heyacan dolu haberlerimiz var. Kesintisiz desteğiniz için teşekkür ediyoruz, Mi Community Uygulaması Google Play Store’da Dünya genelinde 10 Milyon indirme seviyesine ulaştı ki 10 milyon indirme Xiaomi ve tüm Mi Fanları için gurur verici bir başarı. Fanlarımıza daha iyi kullanıcı deneyimi sağlayabilmek için uygulamamızı özenle geliştirmeye devam ediyoruz. Bu, kutlamak için övgüye değer bir mihenk taşı bundan dolayı geçtiğimiz süreç içerisinden yaptığımız bazı muhteşem güncellemeleri yeniden hatırlayalım.

2016 yılında Mi Community Uygulaması resmi olarak Google Play Store’da tanıtıldı. Çok anlamlı ve önemli bir yıl.

2017’de Mi Community Uygulamasının İngilizce versiyonu uluslararası ve çok dilli hale geldi, bu sayede Vietnam, Endonezya, Rusya ve Hindistan’da desteklenmeye başladı. Kullanıcılar uygulamadaki kategoriler arasında kolaylıkla gezinebilmeye başladı. Uygulamaya kullanıcıların farklı seçenekler sunabildiği ve oy verebildiği anket özelliği gibi bir çok yeni özellik eklendi.
İçinde bulunduğumuz 2018 yılında daha gelişmiş bir gezinme deneyimi için yatayda başlıklar seçeneği ekledik. Ayrıca fotoğraf tutkunları için baştan sona yeni bir “galeri” ve “fotoğraf köşesi” ekledik. Geliştirdiğimiz son versiyon Mi Community’de Youtube’dan link paylaşarak Youtube videoları izlemeye izin veriyor. Daha akıcı ve hızlı bir kullanım için arayüzü ve can sıkıcı hataları sürekli olarak düzenlemeye devam ediyoruz.
Sizin muazzam sevginiz ve desteğiniz olmasa bu gün 10 Milyon indime başarısına ulaşamazdık. İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap verebilmek için uygulamamızı sürekli olarak güncellemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz.

Ne kadar zamandır Mi Community Uygulamasını kullanıyorsunuz?Mi Community Uygulamasında en çok neyi seviyorsunuz?
Heyecan verici aşağıdaki madalyayı kazanmak için yukarıdaki iki soruya Mi Community Uygulaması üzerinden bu gönderinin altında 15.12.2018den önce cevap verin.

Ayrıca Xiaomi Global Facebook sayfası( https://www.facebook.com/xiaomiglobal/) ve Xiaomi Global Twitter hesabı(https://twitter.com/xiaomi) da hediyeler hazırladı, kutlama için bize katılın.
2018-11-30 18:43:18
Favorites8 RateRate

Super moderator

Mİmar | from Mi MIX 2

Mi Community Türkiye'ye açıldığı ilk günden beri kullanıyorum.

uygulamada en çok fotoğraf yükleme bölümünü beğeniyorum, çok hızlı çalışıyor. çoklu seçim de eklenir ise efsane olur.
2018-11-30 19:49:51
Mi Community Türkiye Sitesini beta testerlıktan beri kullanıyorum
Mi Community Uygulamasını  ise Türkiyede yayınlandığından beri kullanıyorum.

Tarayıcıdan girmek yerine uygulamadan giriyorum çünkü hem daha kolay hem pratik.Tüm özelliklerini seviyorum.Ama bir sorun var galiba , fotoğraf yükleyince kalitelerini bozuyor veya bana öyle geldi.
2018-11-30 20:04:54
Türkiye ile Mi Comm tanıştığından beri bende uygulamayı kullanıyorum aynı zamanda beta tester olarak deneme fırsatım olmuştu.

Uygulama ile ulaşmak daha kolay ve işlevsel olduğu için tercih ediyorum, hem böyle bir uygulama varsa kullanmamak olmaz dimi :)
2018-11-30 20:10:33

Advanced Bunny

f10dip | from app

-1 hafta önce kullanmaya başladım.

-Sorularıma cevap bulamasamda basit ve hızlı arayüzü sayesinde beni kendine çekiyor.
2018-11-30 21:18:34

Mi Editör

Eren Can | from Redmi 5 Plus

26 kasimdan beri mi community uygulamasini kullaniyorum.Uygulamada en cok Galeri bolumunu seviyorum.
2018-12-01 00:27:37
1. 15 aydır Mi Community kullanıyorum.
2.En çok sevdiğim şey, uygulamanın en son haberlerle sürekli güncellenmesidir, Bilgi Teknolojisi çok faydalıdır.
2018-12-01 04:00:23

Master Bunny

haymanali2006 | from MI 5

in.c.mi de gezerken tr ye geçmek iyi oldu. Eksik çok ama azimli arkadaşlar çok.
2018-12-01 05:54:24

Pro Bunny

1790273392 | from app

1-Daha bu gün indirdim :)
2- Emin olamadım şimdi, yeni öğreniyorum sonuçta. :)
2018-12-01 21:59:18
1. 7 aydır Mi Community kullanıyorum.
2.En çok sevdiğim şey, uygulamanın en son haberlerle sürekli güncellenmesidir, Bilgi Teknolojisi çok faydalıdır.
2018-12-01 23:08:34

Moderator

Jiraiya06 | from app

1-) Pocophone f1'i satin aldığımdan beri kullanıyorum.
2-) Türkçe dil ve yerel destegin yaninda resmi olarak da desteklenmesi
2018-12-02 01:27:11
Çürük Tahtalar Tamir Edilemez, Sökülüp Yenisi Takılır. Geleceğe Umutla Bakmak İçin Eski Kafalar Değil, Genç Beyinler Gerekir.
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
  • Followers

12548

• Threads

185

• Replies

73

2106

10 Milyon İndirme
Tanışmaya Bekleriz
Xiaomi 9th birthday