In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 8

[İpuçları] mi 8 rom hk....

2018-11-29 11:42:08
341 3
Arkadaşlar merhaba

İphone'dan mi8'e geçiş surecindeyim, rom hakkında sorularim olacak. Bölgeyi Hindistan yapmadan yüz okuma gelmiyor. Google play dan Instagram yüklenmiyor. Henuz Fark edenedigim baska seylerde vardır.
Eşimin red mi S2 de bölge Türkiye olmasına rağmen bu sorunlar yok. Neden mi8 de var?

Başlangıçta bana tavsiyeleriniz varsa yazın lütfen, herkesin mi telefonu hayırli olsun.
2018-11-29 11:42:08
Favorites RateRate
Evet TR de yüz tanıma şimdilik yok ama olmayacak demek değil bu sonuçta donanım var bir güncellemeye bakar. Play storedan instagram yüklenmiyor ilk defa duydum bunu, gayette yükleniyor ben yükledim.

2 aydır kullanıyorum mi8 ilk başlarda bildirim sorunu vardı 3 hafta önce gelen güncelleme ile çözüldü şuanda bazı kişiler küçük hatalar bildiriyor ama ben daha hiç hata görmedim gayet stabil çalışıyor ( bir android ne kadar stabil çalışabilirse) pişman olmazsınız diye düşünüyorum.
2018-11-29 13:55:07

Rookie Bunny

Cihan mi8 Author | from MI 8

cevabın için teşekkürler, ama Google Play'de Instagram yok.  bölgeyi Hindistan yaptığım için tr bölge de başka ne eksik var bilemiyorum şuan.
2018-11-30 00:04:45

Pro Bunny

Necdeat | from MI 6

APK olarak indirebilirsiniz bazı uygulamaları
2018-11-30 23:34:33
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Cihan mi8

Rookie Bunny

• Followers

53

• Threads