In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Mi 8 Lite

[Огляд] Огляд Xiaomi Mi 8 Lite

2018-10-29 05:50:43
3088 15

Привіт, Мі-Фани!
Сьогодні ми розглянемо новинку, яку було нещодавно представлено в Україні - Xiaomi Mi 8 Lite! Тему з розпакуванням можна переглянути тут.

Почнемо з екрану. Новинка отримала IPS-дисплей, який має дуже насичений колір. Діагональ екрану складає 6.26” дюйми, роздільна здатність FullHD+ та співвідношення сторін 19:9. Телефон отримав моноброву, але більш скромніших розмірів, ніж у старшої моделі - Xiaomi Mi 8. Як на мене, то тут вона дуже непогано вписується у концепцію телефону. Загалом можна зробити висновок, що тут є усі новомодні тренди.
Під сонячними променями екран не блікує, під кутами нахилу не відбувається прояву інших кольорових відтінків. На цьому дисплеї ви зможете із задоволенням переглядати фільми чи відеоматеріали з Youtube та переглядати сайти через Google Chrome.

Корпус та зовнішний вигляд

Цей телефон виділяється серед усіх інших моделей Xiaomi своєю задньою кришкою. Вона тут скляна з кольоровим градієнтом, який має назву - Блакитна Зоря (Aurora Blue). Як на мене, то дуже цікаве рішення. Але є одна проблема - задня кришка має здатність до забруднення відбитками пальців, проте це швидко виправляється шляхом протирання цієї поверхні.
Тепер поговоримо про ергономіку телефону:
У моноброві знаходиться фронтальна камера, розмовний динамік, датчик освітленості та програмний датчик сканування обличчя для розблокування телефону.
Зверху розташувався тільки мікрофон.
На нижній панелі, звісно, немає фізичних кнопок – вони або сенсорні, або управління смартфоном відбувається за допомогою жестів. Нижня панель, порівняно з іншими моделями цього сегменту, отримала менші розміри.
Знизу можна побачити динамік, мікрофон та порт типу USB Type-C.
Позаду розташувалась основна камера з двома модулями, спалах та сканер відбитків пальців.
По боках ми маємо кнопки управління смартфоном та лоток для SIM-карт та SD-карти. Слот тут, до речі, гібридний.

Продуктивність

Для свого цінового класу телефон отримав дуже збалансований процесор - Snapdragon 660 з графічним ядром Adreno 512.

До цього ще можна додати і наявність нового типу оперативної пам'яті LPDDR4X. Це дозволяє максимально комфортно пограти в усі трендові ігри при високих налаштуваннях графіки. Телефон існує в двох версіях - 4/64 та 6/128. Цього об'єму оперативної пам'яті цілком вистачить для виконання необхідних завдань, які поставлені перед телефоном. Результати синтетичних тестів будуть представлені далі.   

Програмне забезпечення

Одразу з коробки телефон постачається з MIUI 9 Global Stable 9.6.3.0 під управлінням Android 8.1. Хоча це перша прошивка для цього телефону, особлив багів помітити неможливо. У подальшому телефон очікує оновлення до MIU 10, де буде оптимізовано систему та покращено продуктивність телефону. І, як нещодавно було повідомлено, цей телефон вже до кінця року може отримати нову версію зеленого робота - Android 9.0.

Батарея

Xiaomi Mi 8 Lite отримав батарею ємністю 3350 мАг, чого цілком вистачить на цілий день активної роботи з телефоном. Виробником заявлено, що пристрій має швидку зарядку 3-го покоління, але у комплекті постачається звичайний зарядний блок. Після проведення оптимізації системи можна додати до активу роботи батареї ще кілька годин автономності і 30-60 хвилин роботи екрану.
Далі будуть представлені результати автономності телефону.

Проблема з антенами

Напевно ви вже чули про те, що якщо закрити руками місце розташування антен телефону, то отримаємо зниження рівню сигналу при Wi-Fi підключенні. Це насправді так. Мною було проведено заміри швидкості, от які показники вдалося отримати.
До (відстань – 7 метрів від роутеру)

Після (з закритими антенами)
Виробник про це вже сповіщений, залишається чекати на якісь рішення.

Камера

Окремо варто приділити увагу камері. Телефон отримав основну подвійну камеру (12+5 МП) з модулями від Samsung і Sony. Також камера підтримує функції штучного інтелекту (AI). Що це означає? Коли ми хочемо сфотографувати якийсь об'єкт, то камера сама його розпізнає і обере найкращі алгоритми зйомки. Дуже зручно, як на мене.
Що цікаво, ця модель отримала трохи урізані можливості телефону Xiaomi Mi 8. Зокрема, тут також наявна постобробка фотографій: розмиття заднього фону, сліди світла та освітлення 3D. Як на мене, то це дуже круто, що можливості флагмана дістались більш молодшій моделі. Присутні й ручні налаштування - з ними мобільна фотографія може отримати цікавий поворот і ефекти.
Фронтальна камера телефону – 24 Мп (модуль від Sony). Їй було приділено особливу увагу на презентації. Вона також отримала підтримку штучного інтелекту з розпізнаванням сцен. Є і так званий селфі-спалах, який представлятиме собою білий екран, щоб вночі було що фотографувати. Особливістю фронтальної камери є підтримка нових режимів: AI Beauty, Remodeling та MakeUp.
Телефон вміє знімати відео в усіх доступних на сьогодні режимах: 4К - 30 FPS; 1080P - 60 FPS, 1080P - 30 FPS.
Підбиваючи підсумки, хочу зазначити, що камера тут дійсно відмінна! А за ціну, яка зараз вказана за смартфон, - кращої камери не знайти.
Приклади фото будуть далі.

Ціна

Зараз телефон можна купити у двох конфігураціях за такими цінами:
6/128 - 8999 грн.  

Підсумки
Mi 8 Lite мені справді дуже сподобався, і своєю зовнішністю, і розмірами і звичайно можливостями, які він може запропонувати за свою вартість. Він більш витончений, ніж смартфони лінійки Redmi, та має кілька важливих особливостей – USB-C та підтримку QC 3.0. При цьому, на відміну від Mi А2, на борту у нього MIUI. Можливості камери цього смартфону дійсно вражають, і хоча він трохи поступається Mi 8, це одне з кращих фото-рішень у своєму сегменті. Тож  якщо ви шукаєте відмінну камеру у доступному сегменті та віддаєте перевагу MIUI – Xiaomi Mi 8 Lite саме для вас!
Мінуси:
  • Автономність
  • Відсутність NFC
  • Проблеми з антенами

Плюси:
  • Стильний дизайн
  • Камера
  • Наявність USB Type-C

А що ви думаєте про цей смартфон? Пишіть у коментарях!

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2018-10-29 05:50:43
Favorites11 RateRate

Pro Bunny

Negan | from app

начиная с RN5 смысла переходить на этот нету. интересно чем от отличаеться от м6х кроме стекла
2018-10-29 08:24:00

Advanced Bunny

Andriyk | from Redmi Note 5

Що мені дійсно в ньому подобається, так це його зовнішній вигляд, у всьому іншому мені й ноте 5 стає. А приблуди в камері, то більш софтові, і їх спокійно в серії редмі, технічно, можна реалізувати, якщо не треба було б продавати дорожчі моделі.
2018-10-29 18:13:25

Master Bunny

Alex534 | from Redmi 5

Спасибо за полный обзор.
2018-10-30 01:55:06

Pro Bunny

BogdanShcerbak | from Redmi Note 5

мне понравился
2018-10-30 02:00:07

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi 5 Plus

прикольный телефон
2018-10-30 03:54:22

Advanced Bunny

Dr.ozzD | from Redmi 3S

Negan
начиная с RN5 смысла переходить на этот нету. интересно  ...

посмотри характеристику ,и узнаеш чем ??
2018-10-30 05:55:03

Команда Новин

юрійMiFan | from Redmi Note 2

мені подобається) все крім батареї)
2018-10-30 11:30:04
Спасибо за хороший обзор!
2018-10-30 11:31:02

Rookie Bunny

marimizend | from Mi A1

ура, очень жду
2018-10-30 12:39:08

Pro Bunny

Bystander_ua | from Mi A2 Lite

Мені подобається. Як впаде ціна може візьму версію (6/128). Поки насолоджуюсь новеньким Мі А2 лайт. Ось чого немає 3.5 джека тут :'(
2018-11-04 01:03:21
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Ilya Kotlyarov

Mi Comm team

• Followers

2418

• Threads

112

• Replies

756

12879