In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Xiaomi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 6 Pro

[Обговорення] Xiaomi Redmi Note 5 VS Xiaomi Note 6 Pro: що нового?

2018-10-05 22:43:37
5634 27

З кожною новою презентацією орієнтуватися в модельних рядах смартфонів від Xiaomi стає важче і важче. Redmi Note 5 (Note 5 Pro для Індійського ринку) та Note 6 Pro дуже схожі між собою апарати. По вартості пристрої відрізняються приблизно на 20€, але чи є за що переплачувати і що нового в свіжій моделі?

ДАТА ВИХОДУ

Redmi Note 5 був представлений в лютому 2018 року, а Redmi Note 6 Pro у вересні 2018 року. На перший погляд 7-8 місяців не так і багато, але для Xiaomi — це величезний проміжок часу за який було представлено декілька флагманських пристроїв, один ігровий смартфон та декілька бюджетних рішень. Кожен з них отримував удосконалення та фішки, які не були доступні апаратам півроку-рік тому. Але чи отримав Redmi Note 6 Pro щось кардинально нове в порівнянні з Redmi Note 5?

ДИЗАЙН ТА ДИСПЛЕЙ

По габаритах пристрої майже однакові (158.5 x 75.5 x 8.1 мм у Redmi Note 5 проти 157.9 x 76.4 x 8.2 мм у Redmi Note 6 Pro), але діагональ їхніх екранів різна:

 • 5,99 дюйма — Redmi Note 5;
 • 6,26 дюйма — Redmi Note 6 Pro;

Redmi Note 6 Pro має менші рамки навколо дисплею, а екран займає 81,1% площі передньої панелі пристрою. У Redmi Note 5 цей показник знаходиться на рівні 77,4%.

Xiaomi у Note 6 Pro вирішила піти трендовим шляхом, тому смартфон має моноброву, а краї екрану заокруглені ще сильніше, ніж у Redmi Note 5. Окрім більшої діагоналі Redmi Note 6 Pro має більше розширення екрану та співвідношення сторін:

 • 1080 x 2160 пікселів, 18:9 — Redmi Note 5;
 • 1080 x 2280 пікселів, 19:9 — Redmi Note 6 Pro.

Якщо ви активний користувач Instagram, то видовжений екран Redmi Note 6 Pro не кращий варіант. Він буде некоректно відображати stories, які були опубліковані на смартфонах з іншим співвідношенням сторін. Якщо ж для вас наявність “вирізу” і не завжди коректне відображення stories не мають значення, то однозначно варто звернути увагу на Note 6 Pro. Він виглядає більш сучасно, а менші рамки навколо екрану роблять його дуже схожим з флагманськими моделями компанії. Задні панелі в обох смартфонів майже ідентичні, а якщо одягнути чохол, який є в комплекті, то їх нереально відрізнити.

ОДНАКОВА ПОТУЖНІСТЬ, РІЗНІ ВЕРСІЇ ОБОЛОНКИ

Обидва апарати мають однакову начинку, а саме 8-ядерний процесор Snapdragon 636, графічний процесор Adreno 509 та 4 ГБ оперативної пам’яті. Це далеко не найпотужніші апарати на ринку, але цієї потужності цілком вистачить, щоб комфортно працювати майже з усіма додатками з Play Market, соцмережами, браузером та швидко робити знімки. Враховуючи, що Note 6 Pro новіший та дорожчий, то очікувалося, що і продуктивність його буде вища, але вона така ж, як і в Redmi Note 5.

Операційна система на обох апаратах — Android 8.1 (Oreo), а от фірмова оболонка MIUI на Redmi Note 5 вже оновилася до версії 10.0, а Redmi Note 6 Pro ще працює на MIUI 9.6. Безсумнівно, що і Note 6 Pro оновиться до останньої версії, але на даний момент він працює на “старішій” оболонці.

КАМЕРА: ПОКРАЩЕННЯ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ СЕЛФІ

Спочатку порівняємо технічні характеристики камер, а потім реальні фото зроблені на обидва апарати в різних режимах з різними умовами освітлення:

 • 12 MП, f/1.9, 1.4µm + 5 MП, f/2.0, 1.12µm — Redmi Note 5;
 • 12 MП, f/1.9, 1.4µm + 5 MП, f/2.0, 1.12µm — Redmi Note 6 Pro.

Redmi Note 5 має подвійний LED-спалах, тому фото зроблені зі спалахом будуть більш якісні, ніж на Redmi Note 6 Pro. Однак фотографувати зі спалахом доводиться в крайніх випадках і про реальну кольоропередачу чи деталізацію взагалі не говоримо.

Щодо зйомки відео, то Redmi Note 5 може знімати відео FullHD 30 та 60 к/с, а Redmi Note 6 Pro знімає Full HD лише 30 к/с. Чому новіший пристрій має бідніші можливості у зйомці відео незрозуміло. Можливо з оновленням до MIUI 10 отримає можливість знімати відео FullHD 60 к/с.

Технічні характеристики фронтальних камер:

 • 13 МП, f/2.0 — Redmi Note 5;
 • 20 МП, f/2.0 + 2 МП, HDR — Redmi Note 6 Pro.

Селфі-камера по характеристиках суттєво краща у Redmi Note 6 Pro: подвійна, має більшу світосилу. Крім того, новіший пристрій має інтелектуальний режим камери, який розпізнає, що знаходиться в об’єктиві камери в конкретний момент. Перейдемо до живих фотографій зроблених на обидва апарати після чого можна буде робити висновки про те, яка камера краща.


Пейзаж

Навіть з увімкненим інтелектуальним режимом при зйомці пейзажів Redmi Note 6 Pro проявив себе не краще дешевшого Redmi Note 5. Обидві фотографії мають правильну експозицію та чудову деталізацію. Однак готові знімки мають завищений рівень насиченості і чимось нагадують світлини зроблені на смартфони Samsung, який полюбляє підтягнути ISO, рівень контрастності та різкості.

Світлина зроблена на Redmi Note 5 передає реальні кольори, а Redmi Note 6 Pro намагається “прикрасити” зображення, тому небо, яке видніється між деревами — засвічене, незважаючи на те, що був увімкнений інтелектуальний помічник.

Портретний режим

Фото зроблені в портретному режимі на основну камеру краще виходять на Redmi Note 5. Розмиття заднього плану поступове, відповідає рівню віддаленості від об’єкта зйомки. Крім того, кольори чорнобривців, насправді не такі яскраві та насичені, як на світлині з Redmi Note 6 Pro.

Обидві світлини зроблені з однакової відстані. При зближенні фотографій бачимо, що на  Redmi Note 6 Pro лінія розмиття дуже чітка, а на Redmi Note 5 розмиття поступове, крім того світлина більш деталізована.

Архітектура

По деталізації обидва смартфони знаходяться приблизно на одному рівні і це прогнозовано зважаючи на те, що подвійні камери обох девайсів мають однакову кількість мегапікселів. Проте кольоропередача більш реалістична саме на Redmi Note 5.

Баланс білого на Redmi Note 6 Pro чомусь тяжіє до жовтого кольору і це чітко видно на усіх фотографіях, де багато світла або в кадр потрапляє небо.

Портрет в автоматичному режимі

Якщо робити портретні фото в приміщенні на автоматичних налаштуваннях, то краще справляється Redmi Note 6 Pro. Світлина має правильний експозамір, відсутні шуми.

Предмет

Сфотографувавши декілька разів фотоапарат, який лежав на столі ми отримали абсолютно ідентичні фотографії. Однаковими вони залишаються і при багатократному зближенні, тому визначати, який девайс справився краще немає сенсу.

Пейзаж з увімкненим HDR

Якщо говорити про фотографії з увімкненим HDR, то Redmi Note 6 Pro відпрацьовує в цьому режимі суттєво краще. Усі ділянки світлини чудово проглядаються, зображення чітке та деталізоване навіть в найбільш темних частинах фотографії.

Нічний пейзаж

Фотографії зроблені достатньо пізно і враховуючи той факт, що навіть флагманські пристрої за 30+ тисяч гривень не завжди можуть справитися з недостатнім освітленням, то від бюджетників нічого і не очікувалось. Пристрої в сутінках фотографують приблизно на одному рівні, хоча Redmi Note 6 Pro згідно технічних характеристик камери мав би справлятися краще.

Селфі-камера (портретний режим)

Якщо ви часто робите селфі або спілкуєтесь за допомогою відеозв’язку, то безумовно кращим вибором буде Redmi Note 6 Pro. У нього подвійна камера та потужніша діафрагма, а відповідно і якість розмиття в портретному режимі суттєво вища, а світлина більш контрастна.

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ

Окрім головних моментів, таких як: дисплей, камера, процесор варто звернути увагу на інші елементи смартфонів. В обох апаратах є:

 • Bluetooth 5.0 — версія bluetooth, яка споживає менше заряду батареї, ніж версія 4.2 та здатна тримати зв’язок на значно більшій відстані;
 • сканер відбитків пальців на задній панелі дозволяє швидко розблоковувати смартфон та надійно захищати особисту інформацію;
 • батарея на 4000 мАг. При середній яскравості екрану та помірному користуванні девайси можуть “прожити” до двох днів;
 • аудіо-jack 3,5 мм. Компанія не послідувала тренду і не відмовилася від роз’єму mini-jack, що безумовно можна віднести до плюсів, особливо якщо у вас є дротові “вуха”.
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac — новітній стандарт бездротового зв’язку, який дозволяє значно швидше передавати дані;
 • можливість встановлювати 2 SIM-карти. Ви матимете можливість розмежувати особисті та робочі контакти або ж використовувати одну SIM-карту для зв’язку, а іншу для інтернету.

Також:

 • Xiaomi Redmi Note 5 має FM-радіо, дрібниця, але приємно;
 • У Xiaomi Redmi Note 6 Pro вбудована високоточна навігаційна система GALILEO, яка здатна визначати місцезнаходження пристрою з точністю до 1м.

ВИСНОВКИ

Якщо ви шукаєте гідний апарат в бюджетному сегменті, то обидва смартфони підходять під цей критерій. Але, щоб ваш вибір був простішим орієнтуйтесь на наступну інформацію про Redmi Note 5 та Redmi Note 6 Pro:

 • дисплей — у Redmi Note 6 Pro більша діагональ при однакових габаритах корпусу з Redmi Note 5;
 • потужність центрального та графічного процесора — однакова;
 • ємність батареї — однакова;
 • об’єм оперативної пам’яті — однаковий;
 • основна камера — по характеристиках та можливостях однакова. Redmi Note 6 Pro кращий лише в режимі HDR та при зйомці вночі в іншому камери рівні;
 • селфі-камера — Redmi Note 6 Pro кращий;
 • дизайн — справа суб’єктивна, але сучасніше завдяки тонким рамкам виглядає Redmi Note 6 Pro.
 • більшість технологій та фішок (bluetooth, Wi-FI, сканер відбитків) в обох апаратах теж однакові.

2018-10-05 22:43:37
Favorites12 RateRate

Super moderator

юрійMiFan | from Redmi Note 2

#1

з RN5 на RN6Pro гадаю сенсу все ж нема переходити,а ось з більш ранішніх моделей доволі таки непоганий варіант
2018-10-05 23:13:27

Pro Bunny

Brazhiy Olexandr | from Redmi Note 4

#2

Смачно, але занадто "лопати".
мені б щось в корпусі iPhone 6/7/8, наприклад. (габарити).

на рахунок статті:
робота зроблена непогано, АЛЕ:
авторе, Ви знаєте, що таке "розширення"? розширення сфери застосування, наприклад.
а словосполучення "роздільна здатність" чули?
не кумекаю, як можна перекласти "разрешение" на "розширення"... "дозвіл".

Дякую.
2018-10-05 23:35:22

Advanced Bunny

Andriyk | from Redmi Note 5

#3

Дивно порівнювати версію ноте 5 для Індії та глобальну версію ноте 6 про.
2018-10-06 00:27:02

Advanced Bunny

Andriyk | from Redmi Note 5

#4

І ще на рахунок ноте 5, хтось знає чому у строковій камері відсутній перемикач на АІ?  Як би сяомі навіть у назву пристрою постійно ліпили АІ.
2018-10-06 00:30:22
Andriyk відповів о 2018-10-05 19:27:02
Дивно порівнювати версію ноте 5 для Індії та глобальну  ...

Порівнюється саме глобальний Redmi Note 5, який в деяких сірих продавців продається саме в індійському найменуванні Redmi Note 5 Pro.
2018-10-06 00:33:47
Перш ніж поставити питання, зазирни у FAQ
Коли оновлення прошивки?

Advanced Bunny

Andriyk | from Redmi Note 5

#6

Ну і ще перевага ноте 5 як на мене, це металічний корпус з пластиковими вставками, а не пластиковий з металічною кришкою, як в ноте 6 про.
2018-10-06 00:34:17

Advanced Bunny

Andriyk | from Redmi Note 5

#7

quoteurl=home.php?mod=space&uid=1768001121Olexa/url
Порівнюється саме глобальний Redmi Note 5, який в деяких сі .../quote

Тоді гляньте будь ласка на характеристики камери в глобальній версії ноте 5 і порівняйте з тими даними, які надано.
2018-10-06 00:36:44

Advanced Bunny

Den-Darkstar | from Redmi Note 5

#8

у огляді дійсно чомусь для ноте 5 надано характеристики основної камери індійської версії з сенсором sony IMX 486, у китайській та глобальній сенсор має такі ж характеристики я ноте 6
2018-10-06 01:21:03
Дякую. Вніс зміни.
2018-10-06 03:20:30

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi 5 Plus

#10

нужно ждать старта продаж тогда будет ясно
2018-10-06 12:01:01
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Beznavorotov

Super moderator

MIUI 8
3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
1 Year Check-In
Фотограф
MI MIX Фотограф
Mi Band
100 ответов в августе
Geek Picnic
Йога
Редактор-експерт
MIUI 9
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
Twitter Medal
Black Friday
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
250 Тем
500 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Кращий модератор січня
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
Кращий модератор Лютого
Telegram
Are you OK?
Color Your Planet
Кращий модератор березня
З Великоднем!
Кращий модератор Квітня
Redmi Note 5
50К
Настоящий Mi фан
Мі Дослідники
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Mi A2
MIUI 8th Anniversary
З Днем Незалежності України!
Мі-Колекція
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Різдво 2018
Message in a bottle
Новорічне Диво
Throw Back with Mi 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Mi #1
8 Березня 2019
10k Mi Fans
Case is OK
20K Mi Fans
Bunny Winner
Make your choice
Mobile Photography Lover
Favorite X-Men
Mi Band History
Challenger
Selfie Day
Three's A Party
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
MIUI 9th Birthday
#9РоківMIUI
З Днем Незалежності!
Redmi 7A
250K
Моторошний Хелловін
2020
Results of the year
Q&A
Q&A №2
Q&A №3
Mi Flash Live
Black or White?
First Anniversary
Мі-батл: Епізод 1 – Битва браслетів
Mi FLASH LIVE! Vol. 2
Мі-батл: Епізод 2
Mi-ресурси 2020
Мі-батл: Епізод 3
Таємничий Мі-гаджет: епізод 1
 Розіграш. Відгадай Мі-гаджет за його описом.
Мі-батл: Епізод 6

Read moreGet new

Xiaomi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2021 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list