In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

[Конкурси] Кращі моменти з Mi Community: розіграш подарунків до річниці Mi Community Україна

2018-06-08 19:46:15
28428 364
Lucky Draw Post

This grab floor sticker, greater than You can grab Floor  


Вітаю, Мі-фани!
Літо 2018 року насичено подіями!
Буквально нещодавно ми відсвяткували 50000 користувачів нашого Community, а вже зовсім скоро форуму виповниться 1 рік!
Давайте пригадаємо найвизначніші моменти нашого Community:

2 липня відбулась Прес-конференція компанії Xiaomi із представниками провідних українських IT ЗМІ, на якій компанія відкрито заявила, що планує розвивати українське Community
А вже 8 Липня, Мі-Фани могли впевнитися у цьому на першій  офіційній Фан-зустрічі у Києві
Трохи згодом, у Жовтні відбувся перший захід із нашої серії фото-зустрічей
І вже наприкінці цього місяця ми відзначили перший Ювілей - 10000 учасників!
В листопаді відбувся грандіозний запуск Mi Mix 2 в Україні, який не був би таким значним без підтримки Мі-Фанів
І так ми впевнено рухались до наступної визначної цифри - 25000 учасників у Січні 2018
І звісно, що поздоровлення компанії з її 8-ю річницею не могло відбутись без Українських Мі-Фанів
Так само, як і презентація Redmi Note 5 в Україні
І це тільки початок!

А які події, пов'язані з улюбленою компанією та Mi Community, є визначними для вас?
Діліться ними в цій темі та  вигравайте подарунки!

Що робити:
 • Будь зареєстрованим користувачем на сайті Mi Community
 • З 08.06.2018 р. по 24.06.2018 р. додати в коментарях до цієї теми історію про свої кращі спогади, пов'язані з Mi Community або Xiaomi (не більше 1-го коментаря)
 • Зроби свою історію цікавою:
  Будь креативним - навіть звичайна реєстрація на форумі може стати пригодою
  Будь веселим - поділися гарним настроєм з іншими Мі-фанами
  Надихай - нехай твоя історія допоможе змінити життя Мі-фанів на краще
 • 25.06.2018 Адміністрація Mi Community обере 10 кращих історій
 • З 26.06.2018 по 28.06.2018 відбудеться голосування серед користувачів Mi Community на кращу історію

За результатами розіграшу учасники за яких буде віддано найбільшу кількість голосів отримають:

1 місце - Redmi Note 5 4/64GB
2 місце - Xiaomi business multi-functional shoulder bag Black
3 місце -
MiJia Electric Kettle

Детальні умови:
1. Розіграш триває з 08.06.2018 р. по 28.06.2018 р. (або доки акційний товар є в наявності) на території України і проводиться на сайті Mi Community. Щоб взяти участь у розіграші потрібно:
·         Бути зареєстрованим користувачем на сайті Mi Community
·         В період з 08.06.2018 р. по 24.06.2018 р. додати в коментарях до цієї теми історію про свої кращі спогади, пов'язані з Mi Community або Xiaomi (не більше 1-го коментаря)
2. Коментарі мають відповідати Загальним Правилам Mi Community України, а також Правилам розміщення контенту Mi Community України.
3. У розіграші НЕ можуть брати участь Модератори та члени спеціальних команд Mi Community, співробітники і представники Організаторів* і будь-якої іншої компанії, залученої до проведення Розіграшу, близькі родичі вищевказаних осіб, а також юридичні особи.
4. Право на отримання призу (в разі виграшу) мають повнолітні учасники і неповнолітні за умови письмової згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників. В розіграші можуть брати участь учасники, які проживають на території України і згодні з умовами даного розіграшу
5. Порядок визначення переможців акції. Серед усіх учасників, які залишили коментар у відповідності з П.1. цих Правил, в період з 07.06.2018 р. по 24.06.2018 р. та виконали Вимоги до матеріалів, передбачені П.2., П.3., П.4. цих Правил (станом на 28.06.2018 р. включно), 25.06.2018 р. буде визначено 10 кращих коментарів, шляхом закритого голосування організаторів розіграшу. 26.06.2018 р. 10 кращих коментарів буде розміщено в окремій темі на Mi Community, де в період з 26.06.2018 по 28.06.2018 буде проводитись голосування  серед користувачів Mi Community на визначення переможців. У голосуванні приймають участь всі зареєстровані учасники Mi Community. Три учасники які наберуть найбільшу кількість голосів будуть визнані переможцями. Призи розподіляються за результатами голосування наступним чином: 1 місце (найбільша кількість голосів) - Redmi Note 5 4/64GB; 2 місце -  Xiaomi business multi-functional shoulder bag Black; 3 місце - MiJia Electric Kettle. Переможці будуть оголошені на сторінці Mi Community. Після оголошення результатів вони отримають приватне повідомлення на сайті Mi Community і, на яке вони мають дати зворотній зв'язок в термін трьох днів з моменту отримання. Результат розіграшу є остаточним і переграванню не підлягає, в тому числі в разі втрати переможцем свого права на отримання призу.
6. Під час голосування категорично забороняється підвищення кількості голосів за допомогою масової реєстрації нових акаунтів з однієї IP-адреси, або інших дій, спрямованих на створення умов нечесної конкуренції. Учасники, які будуть запідозрені у нечесній конкуренції отримають попередження від адміністрації та прохання припинити зазначені дії. Голоси, отримані нечесним чином не будуть враховуватись при підведенні підсумків розіграшу. В разі якщо учасник не припинить дії спрямовані на створення умов нечесної конкуренції - учасника буде знято з конкурсу, про що його буде повідомлено. У випадку виникнення суперечливих обставин, остаточне рішення приймається адміністрацією Mi Community України.
7. За результатами розіграшу переможець отримає один з трьох “призів”. Під «призом» в рамках даної акції розуміється можливість придбати один з трьох товарів: Redmi Note 5 4/64GB; Xiaomi business multi-functional shoulder bag Black;  MiJia Electric Kettle за ціною 1 (одна) гривня. Якщо на момент розіграшу подарунок буде відсутній на складі, то приз може бути замінений на рівноцінний з представленої товарної категорії на розсуд Організатора. Розіграш не діє на товари, які купуються в кредит. Грошовий еквівалент призу не виплачується
8. Порядок отримання призу. Приз може бути відправлений Переможцю до найближчого відділення «Нової Пошти», на розсуд переможця. Відправлення буде здійснено за рахунок одержувача. У разі перемоги неповнолітнього, для отримання призу необхідно представити письмову згоду батьків на участь в даному розіграші, а також згоду на отримання призу розіграшу (дані документи відправляються переможцем у відсканованому вигляді в відповідь на повідомлення від організатора про виграш). Важливо пам'ятати, що відправка призу буде здійснена на зазначені переможцем дані (ПІБ, мобільний телефон, адреса). Для отримання призу переможець повинен пред'явити документ, що підтверджує його особу.
9. Зручний варіант отримання призу переможець зможе вказати, відповівши на отримане від організаторів Приватне повідомлення в Mi Community. Якщо переможець не відреагує на отримане повідомлення протягом п'яти календарних днів і/або не надасть дозвіл батьків (усиновлювачів) в той же термін в порядку, передбаченому пунктом 3 цих правил, останній втрачає своє право на отримання призу.
10. Організатор розіграшу не несе відповідальність за дії третіх осіб, які призвели або можуть призвести до блокування сайту, за допомогою якого можлива реєстрація для участі в даному розіграші.
11. Організатор розіграшів не несе відповідальності за технічні збої, які не залежать від його волі і вплинули на хід проведення розіграшу.
12. У разі виникнення будь-яких суперечок щодо тлумачення умов проведення розіграшів офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов'язковим для всіх учасників розіграшів і не підлягає оскарженню.

*Організатором розіграшу є  ТОВ «АЛЛО» (ЄДРПОУ 30012848).
Беручи участь в зазначених вище розіграшах, учасники дають свою згоду ТОВ «АЛЛО» на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптації, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених їм даних, а саме: ПІБ, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно експедиторскім і кур'єрським організаціям і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд ТОВ «АЛЛО». Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Учасником.
Власником наданих Учасником персональних даних є ТОВ «АЛЛО», місцезнаходження: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А. База персональних даних «Клієнти» знаходиться за адресою ТОВ «АЛЛО»: 49044 м Дніпро, вул. Барикадна, 15-А.
Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право:
1.            Знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2.            Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3.            На доступ до своїх персональних даних;
4.            Отримувати не пізніше, ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
5.            Пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6.            Пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
7.            На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8.            Звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9.            Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10.            Вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди;
11.            Відкликати згоду на обробку персональних даних;
12.            Знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

Rate

Number of participants 1 Experience +1 Pack Reason

View Rating Log

2018-06-08 19:46:15
Favorites66 RateRate
Пам'ятаю як всі масово писали статьї як зберегти батарею!)))
2018-06-08 20:52:36
Клуб власників Xiaomi Mi A1

Advanced Bunny

ERNICK | from Redmi 5A

#2

Пам'ятаю коли вперше познайомився з xiaomi...  Це булa любов з першого погляду... Я придбав смартфон, фiтнес браслет, зареэструвався у мi форум та mi community,  i ось я тут)
2018-06-08 21:45:32

Master Bunny

maksdroider | from Redmi Note 4

#3

Мої події у Mi Community в більшості запам'яталися тим, що я відповідав у статтях де треба була допомога і темами, найбільше подобаються теми про MIUI beta
2018-06-08 22:33:29
Пару історій із пристроями Xiaomi під час походів.
1. Уся наша банда користується телефонами Xiaomi. В останньому поході ми повнстью довірились цим бюджетним але досить надійним телефонам у плані оріентирів, але мапа для проходження першої частини маршруту біла тільки в однієї людини.
Йшли ми у повній темряві і тут цей хлопчина падає в канаву з водою, зариваючи свій телефон (redmi 4) прямо в пісчане дно. Швиденько його дістали, протерли і гарненько подмухали в USB та mini jack отвори, телефон не постраждав, до речі це не перший заплив цього пристрою в воді)).
Продовжили наш шлях і нарешті вийшли на дорогу, далі вже можна оріентуватись по звичайним мапам без додаткових міток.

2. Під час новорічного походу у нас були деякі труднощі з розпалювання пічки в закинутому будинку, мій товариш перевірив чи не встановлена затичка в димоході але як потім вияснилось не помітив її. Трохи покумекали і полізли перевірити димохід на 2 поверсі, я згодом до нього вирішив приднатись. Забираюсь на гору роблю 1 крок і різко телепортусь на перший поверх, приземлившись досить вдало з 2.5 метрової висоти, дивлюсь на своїх побратимів, вони стоять у шоці і дивляться на мене. Вирішив трохи засняти цю приоду на камеру, але побачив, що скло від удару трохи тріснуло але сам пристрій витримав це прискорення вдало. Виходить в redmi note 4x не тільки потужна батарея, а він ще і дуже міцний.

2018-06-08 23:10:26

Advanced Bunny

xiaomiuser21 | from Redmi 3S

#5

Зареєструвався я в Mi Community нещодавно, приблизно з пів року,але за цей не великий термін вже відчув на собі дуже багато приємних емоцій. В цьому додатку зареєстровано дуже багато людей, більше 50 000, але я вірю шо не забаром ми будемо святкувати новий ювілей, і на цей раз 100 000, більшість із цих людей привітні, відгукуються на поставлені запитання. Я сам полюбляю відповісти, адже таким чином я допоможу людям, я знаю якщо я буду допомагати, то і мені вернеться вдвічі більше. Я вважаю що Mi Community справляється зі своїм завданням,дає можливість вирішити проблеми, спілкування, дає можливість поділитися своїми враженнями, фото і т.д.,заохочує різноманітними призами. Якщо в мене виникає проблема в девайсі, я звертаюсь в Mi Community, і жодне вирішення проблеми я не вирішив без підтримки осіб форуму. Я надіюсь, що ви мене підтримаєте і я переможу.
2018-06-08 23:18:40

Pro Bunny

Putiatin Serhii | from Redmi Note 4

#6

Дуже цікаво та весело вирішувати проблеми звичайних користувачів які не дуже обізнанні в електрониці.Стараюсь допомогти,ну й звичайно(як же без того),трохи підколоти.Щоб мозок свій трохи вмикали.
Mi Community forever!!!
2018-06-08 23:55:00

MIUI 10 Beta Tester

Collorjune | from Redmi Note 5

#7

Помню как я ждал 9 miui.
Было известно что в этот день начнут рассылку по Индии, на редми 4 ноут и ми 6.
Сидел я на форуме и мониторил.
Каждый пост был с вопросом ГДЕ прошивка?
или мне не прилетело, что делать?
в общем жесть.
Роюсь я роюсь, и вижу как кто то закинул пост с прошивкой.
Пишет мол берите, скачивайте всё ок.
но просмотров почти нет, и комментов ноль.
насторожило.
решил написать этому парню.
смотрю отвечает на русском...в общем с Украины добродетель.
Поузнавал всё что надо, и скачал.
И вуаля, всё супер.
Радости не было предела))

А самая лучшая история это наверное первый телефон xiaomi.
Redmi note 4.
После этого я на другие бренды не смотрю.
И мибенды есть 1й и 2й.
И всем родным взял телефоны xiaomi.
А себе теперь прикупил redmi note 5 и жене redmi 5 plus.

очень жду 3 ми Бэнд.

Пользовался всеми брендами, но оправдал себя xiaomi.

Процветания Xiaomi!
2018-06-09 00:37:00

Master Bunny

Boris mi fan | from Redmi 5 Plus

#8

моя первое знакомство началось с покупки смартфона redmi 4 prime естественно вступил в mi community. далее была первая официальная встреча mi фанов в Киеве там я выиграл mi band 2 и pover bank. но на этом все не закончилось. я подсадил семью на xiaomi  и теперь у каждого в семье есть смарт от моего любимого бренда и моя девушка тоже купила смарт xiaomi. участие в одном из онлайн конкурсов принесло мне powerbank zmi. сейчас я владелец крутого смарта xiaomi redmi 5 plus mi band 2 mijia electric kettle даже ручку купил себе и кроссовки и это ещё не конец. сейчас жду miband 3.
2018-06-09 01:09:07

Super moderator

Hopkins | from Redmi Note 4

#9

Все просто!  Я благодарен сообществу за то что оно существует и развивается!  В наше время разговоры о правдивых розыгрышах и интересном общении для многих просто МИФ! но не тут! Однажды я зарегистрировался и теперь это часть моей жизни!  Спасибо огромное и самых светлых пожеланий!!! Вместе мы сможем все!!!
2018-06-09 02:08:36
Всему свое время, и время всякой вещи под небом!
а я тут недавно,но теперь с Redmi Note 5 надолго
2018-06-09 03:13:38
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

 • Followers

  8504

 • Threads

  363

 • Replies

  396

 • Points

  140548

3 Days Check-In
7 Days Check-In
21 Days Check-In
40 Days Check-In
70 Days Check-In
100 Days Check-In
Редактор-експерт
Місія здійсненна
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Вбивця смартфонів
Halloween
Halloween
World Records
Black Friday
Оглядач
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
250 Тем
Пригадай все
Антивірус MIUI
Справжній серіаломан
25 000 Мі-Фанів
Redmi 5/5 Plus
8 березня
Color Your Planet
З Великоднем!
Mi A2 Lite
Mi A2
#2КращеНіж1
Різдво 2018
Xiaomi Number One In Ukraine
Love is in the air
Mi #1
Favorite X-Men
Which X-Men are you?

Read moreGet new

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright©2010-2020 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Quick Reply To Top Return to the list