In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Redmi Note 4 (Qualcomm) / Redmi Note 4X

[Огляд] Смартфон Xiaomi Redmi Note 4 (Quallcom). Огляд та порівняння.

2018-02-08 16:30:01
1232 13
Xiaomi Redmi Note 4 (Quallcom)

Всім привіт! Сьогодні я би хотів поділитись з вами своїм досвідом користування смартфоном Mi Redmi Note 4(Quallcom).Коли я взяв його перший раз в руки мені здавалось, що я тримаю в руках планшет, але згодом я звик до нього. Перед ним у мене був телефон з 5" екраном і саме через це мені було важко звикнути до нового апарату.

Комплектація
При покупці данного смартфону я не чекав чогось нового в комплектації, бо перед цим були смартфони Мі і я приблизно знав що  там буде: коробка, невеличка інструкція, гарантійний талон Мі, сам пристрій з захисною транспортувальною плівкою, адаптер 2.0А(в спеціальному чохлі) під євро вилку, USB-провід та залізний ключик для відкриття слоту з SIM-картами.

Все це ви можете переглянути на фото з низу:
(Перепрошую за якість фото)

Перші враження

Що ж, перше шо справило на мене враження це дизайн телефону: нічого лишнього, все зроблено акуратно без лишніх болтиків та гаєчок, немає ніяких потріскувань та люфтів.

Ви тільки скажіть що тут може бути лишнім - все як лікар прописав.

Друге що мені дуже сподобалось це екран, він просто неймовірний, неначе ти торкаєшся чогось  внеземного, дуже приємний на дотик та для очей, в налаштуваннях є можливість налаштувати контрастність та тепло під себе, я не буду розписувать про екран цілу статтю, хто є власником той знає про що я, а в кого нема цього смартфону можуть знайти інформацію в інтернеті або протестувати його в найближчому магазині де є цей "продукт".

Дуже сподобався матеріал з якого зроблено корпус телефону. Матеріал ( в данному випадку це метал) дуже приємний на дотик, хоча б здавалось, якщо метал то обов'язково ковзає в руці, але це відсутнє.

Дуже класна основна камера, може робити неперевершувані фото і вести відмінну відеозйомку. Щодо фронтальної камери то вона також дуже класна, використовую в основному для відео звінків і мене якість задовільняє (але ж якість залежить не тільки від камери)).

Продуктивність роботи

На цю тему, напевно, я би писав до безкінечності. Коротко кажучи якщо ви використовуєте телефон для дзвінків, відео дзвінків, для відкриття документів та для прослуховування музики або радіо вам його хватить на дні 2-3 (коли я купив другий телефон Mi Redmi 4 3/32 мені заряду батареї вистачило на 6 днів, використовував тільки для дзвінків та документів).

Якщо ви любите пограти в ігри, подивитись фільми, посерфити в інтернеті або посидіти в соц. мережах під музичку тут звісно 1-2 дні. Доречі, щодо ігор, телефон себе показав тут дуже добре (тестував на WoTBlitz, RR3, GTA SA, Rules of Survival і т.д.), спокійно можна грати на середніх-високих налаштування графіки і все буде добре. Звісно якщо грати тільки в ігри цілий день то ви самі розумієте що буде. Але скажу одне: якщо використовувати акумулятор ємністю в 4100mAh з розумом то вам хватить його дуже на довго.

Як телефон веде себе в руці

Тут немає чого і казати: тут все на вищому рівні, нічого зайвого нема, все приємне на дотик, не дивлячісь на самі розміри телефону в руці він лежить зручно, більше ніого не скажу бо все і так чудово

(Також перепрошую за якість)

Висновки

Підсумовуючи, я скажу одне - апарат дійсно класний, повністю виправдав свою ціну, надійний маленький помічник. Ті хто думають чи брати цей телефон - беріть, не пошкодуєте. Мені він дуже сподобався за свій дизайн та за свою продутивність.

Це був мій перший опис девайсу, попрошу сильно мене не сварить, якщо щось не так вибачайте, на черзі ще колонка та два телефони від продукції Mi.  

ДЯКУЮ ЩО НЕ ПОЛІНИЛИСЬ І ДОЧИТАЛИ ДО КІНЦЯ, ЯКЩО СПОДОБАЛОСЬ ПОХВАЛІТЬ В КОМЕНТАРЯХ :)

2018-02-08 16:30:01
Favorites2 RateRate

Master Bunny

NOTE4xBOMB | from Redmi Note 4

дуже цікавий огляд як на мене! І саме головне від себе! Інколи пролітають схожі з оф.оглядами структури але це не критично! все по суті Тай відчувається любов до Мі!
2018-02-08 16:40:16

Rookie Bunny

Jacksnn Tizer Author | from Redmi Note 4

NOTE4xBOMB
дуже цікавий огляд як на мене! І саме головне від себе!  ...

Дякую велике, мені дуже приємно, завтра зроблю огляд Mi Bluetooth Speaker та навушників Mi
2018-02-08 16:49:29
"Let the Lord judge criminals" Tupac Amaru Shakur

Master Bunny

Galaxy68 | from Redmi Note 4

Аппарат супер, не зміг відразу звикнути до відпечатку пальця, постійно нажимав на камерк))). Але з годом привик і все стало гуд. Нотка 4,насправді дуже хороша і приємна річ.
2018-02-08 16:56:51

Advanced Bunny

Lexsir_ua | from Redmi Note 4

Дукую за огляд, телефон супер ,користуюсь місяць!)))
2018-02-08 17:03:27

Rookie Bunny

Galaxy68
Аппарат супер, не зміг відразу звикнути до відпечатку  ...

Знаю, тому і вибрав її)) А з відбитком все нормально, не міг звикнути на Редмі 4, не знаю чому
2018-02-08 17:03:43

Rookie Bunny

Lexsir_ua
Дукую за огляд, телефон супер ,користуюсь місяць!)))

Вам також дякую, що не полінувались і прочитали
2018-02-08 17:04:20

Master Bunny

NOTE4xBOMB | from Redmi Note 4

Jacksnn Tizer
Дякую велике, мені дуже приємно, завтра зроблю огляд Mi ...

тані так не піде! Ви робите вже другий обзор тих дивайсів на які я теж хотів зробити огляд! я сьогодні спеціально купив навушники  та павербанк 5000 щоб зробити огляд! Так що давайте будемо щірими і дамо друг другу шанс на змагання)))) ви робіть своє а я зроблю на навушники Мі! горазд?
2018-02-08 17:07:55

Rookie Bunny

хах, добре добре, давайте без агресії
2018-02-08 17:10:51

Rookie Bunny

NOTE4xBOMB
тані так не піде! Ви робите вже другий обзор тих дивай ...

а які в вас навушники? у мене Mi In-Ear Headphones Basic
2018-02-08 17:14:21

Master Bunny

DrZIM | from Mi A1

Дякую за гарний опис. Приємно було читати. нічого зайвого, чи купа цифр. Все лаконічно, від себе. Так тримати й далі) А телефон і справді дуже кльовий вийшов. Сам таким користувався.
2018-02-09 03:27:50
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Jacksnn Tizer

Rookie Bunny

• Followers

1

• Threads

5

• Replies

17

928