Xiaomi Redmi Note нарешті отримав можливість оновитися до останньої версії MIUI 9.2. Нагадаємо, що китайська корпорація приступила до розгортання MIUI 9.2 на початку цього місяця. Тепер оновлення MIUI 9.2 доступно як для Redmi Note, так і для Redmi Prime Note, презентованих ще в 2014 і 2015 роках (відповідно).Однак варто зазначити, що перший з них – Redmi Note – отримає версію MIUI 9.2.2.0, в той час як Redmi Prime Note оновиться до MIUI 9.2.3.0.
Xiaomi Redmi Note в свій час був запущений в Індії з MIUI 5 на базі Android 4.2.2. Kit-Kat. Трохи пізніше був представлений Redmi Prime Note з Android 4.4 на базі KitKat і MIUI 7. З новим призначеним для користувача ПЗУ Xiaomi не відновила поточну версію встановленої мобільної ОС у Redmi Prime Note, оскільки вона заснована на Android 4.4 KitKat. Тим не менше компанія представила багато нових і корисних функцій.Наприклад, оновлене додаток для забезпечення безпеки, що дозволяє регулярно перевіряти на віруси не тільки саме мобільний пристрій, але і проведені платежі. Оновлення MIUI 9 також забезпечує: - поліпшену компонування і більш зручне читання позицій у списку контактів.  - здійснюється автоматична активація батареї при завантаженні смартфона,  - нові формати відображення в Updater, - можливість пошуку в налаштуваннях відразу двох додатків.
Інші ключові зміни передбачають: - додаток Mi Mover тепер підтримує перезапуск перенесення даних, - захист від випадкового натискання, - додавання налаштувань «Вибране», - автоочищення видаляє порожні папки і взагалі користувальницький інтерфейс стає помітно простіше.  Якщо ви володар одного з цих смартфонів, то можна перевірити наявність нового оновлення MIUI, вибравши «Налаштування» -> «Телефон» -> «Оновлення системи».