Новини

[Анонси] Oculus і Xiaomi працюють над запуском Oculus Go і Mi VR Standalone

2018-01-09 03:07:10
315 1

Хьюго Барра зробив несподівану заяву на прес-конференції Qualcomm на виставці CES. Барра раніше очолював посаду віце-президента з міжнародних операцій в компанії Xiaomi. Тому не дивно, що саме він оголосив про нове партнерство між Xiaomi, Qualcomm і Facebook.

«Xiaomi є нашим партнером по обладнанню для запуску Oculus Go по всьому світу», - сказав Барра. «Oculus і Xiaomi спільно оголошують про випуск нового продукту VR, розробленого спеціально для китайського ринку».
По-перше, в той час як Facebook вже анонсував Oculus Go, Xiaomi збирається виготовити Oculus Go для більшої частини світу. По-друге, Xiaomi запускає автономну гарнітуру VR для китайського ринку. Ця нова гарнітура називається Mi VR Standalone. І вона виглядає і має такі ж функції, як Oculus Go.


Oculus Go працює без ПК, а так само у вас немає необхідності в смартфоні. Це автономна гарнітура вартістю 199 доларів, в якій є все необхідне для запуску ігор і додатків VR. Oculus Go і Mi VR Standalone використовуватимуть два різних інтерфейсу і SDK. В гарнітурі Xiaomi з'явиться MiVR SDK, а Oculus Go збирається запустити Oculus Platform SDK.

Oculus Go і Xiaomi VR Standalone використовують систему Qualcomm Snapdragon 821 і РК-екран WQHD. Тому, якщо у вас немає телефону Samsung, який працює з Gear VR, Oculus Go стане доступною гарнітурою для вас.

Віце-президент Xiaomi по Mi Ecosystem і глава Mi Lab Томас Тан показав дві гарнітури на великому екрані і пожартував про те, що це, в основному, один і той же пристрій, але з двома різними логотипами. Facebook, як і раніше, в основному заборонений в Китаї, а Xiaomi - відомий бренд. Це може бути причиною того, що Facebook і Xiaomi збираються використовувати бренд Xiaomi в Китаї.

Джерело


2018-01-09 03:07:10
Favorites2 RateRate
Це майбутнє, в якому ми поки не можемо відчути себе
2018-01-15 07:18:24
please sign in to reply.
Sign In Sign Up
 • Followers

  238

 • Threads

  128

 • Replies

  322

 • Points

  4147

MIUI 8
3 ngày liên tiếp
7 ngày liên tiếp
21 ngày liên tiếp
40 ngày liên tiếp
70 ngày liên tiếp
100 ngày liên tiếp
Фотограф
MI MIX Фотограф
Mi Band
More Power More Life
100 ответов в августе
Geek Picnic
Йога
Редактор-експерт
MIUI 9
7 років MIUI
10 000 Мі-Фанів
Newbie Member
Вбивця смартфонів
Halloween
World Records
Twitter Medal
Black Friday
300 Millions MIUI
Хитрий Санта
З Новим роком!
100 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI

Mi Comm APP

Stay updated on Mi Products and MIUI

Copyright
Content Policty
Quick Reply To Top Return to the list