In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Новини MIUI

[Новини] Приголомшлива особливість смартфона Xiaomi Mi 7 офіційно підтверджена

2018-01-02 17:38:46
1169 2
Ще з осені 2017 року ходять чутки про те, що всі нові смартфони від компанії Xiaomi в недалекому майбутньому отримають приголомшливу особливість, яку зараз не можна зустріти практично ні в одному мобільному пристрої від китайських компаній. Сьогодні всі чутки було офіційно підтверджено, тому флагман Xiaomi Mi 7 гарантовано отримає підтримку бездротової зарядки за технологією Qi, завдяки чому його можна буде заряджати без використання проводів.
Як стало відомо сьогодні від відомства IDC, смартфон Xiaomi Mi 7 дійсно має підтримку приголомшливої особливості - технології бездротової зарядки, за рахунок якої його можна буде заряджати без використання проводів. Довгі роки мільйони фанатів продукції від цього виробника мріяли про таку особливість, і в цьому році Xiaomi вирішила здійснити їх мрію. Підзарядка акумулятора бездротовим шляхом буде здійснюватися через магнітну індукцію, тобто телефон потрібно буде класти на спеціальний зарядний пристрій.

Ще в другій половині 2017 року компанія Xiaomi вступала в консорціум Wireless Power Consortium, в який має сенс вступати тільки в тому випадку, якщо планується випускати якусь продукцію з підтримкою бездротової зарядки. Тепер достовірно відомо, що новий фірмовий флагман отримає просто приголомшливу особливість. З якою саме швидкістю буде заряджатися Xiaomi Mi 7 через неї - питання досі відкрите, однак повна зарядка телефону навряд чи буде займати більше двох годин.

Бездротову зарядку підтримують деякі топові смартфони на Android і iOS, однак всі оригінальні зарядні пристрої з її підтримкою коштують непристойно дорого. Компанія Xiaomi в цьому році повинна всіх в черговий раз здивувати, випустивши свою фірмову зарядку «за копійки», яка буде по кишені кожній людині. Очікується, що Xiaomi Mi 7 стане першим мобільним пристроєм під цим брендом, яке зможе заряджатися бездротовим шляхом. У майбутньому таку особливість повинні отримати і більш доступні за ціною моделі, на зразок Redmi 6, Mi Note 4, Mi Max 3 і ряд інших
2018-01-02 17:38:46
Favorites1 RateRate

Semi Pro Bunny

Max'S | from MI 5

#1

дождались..
2018-01-02 19:12:40

Advanced Bunny

Bratishka | from Redmi Note 4

#2

Чего и следовало ожидать. Беспроводная зарядка на данный момент - один из основных факторов конкурентоспособности на насыщенном рынке
2018-01-03 01:48:57
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

SERK

Команда Новин

Check-in 3 jours
Check-in 7 jours
Check-in 21 jours
Check-in 40 jours
Check-in 70 jours
Newbie Member
З Новим роком!
100 Коментарів
1000 Коментарів
100 Тем
Пригадай все
MIUI
Антивірус MIUI
One headphone
25 000 Мі-Фанів
Я тестую OREO
Вечірній Lewis
6S проти Mi A1
8 березня
50К
Мі Дослідники
Mi A2
Нас 100К!
Mi Explorer Challenger
Message in a bottle
Throw Back with Mi 2018
Mi #1
8 Березня 2019
Case is OK
20K Mi Fans
Make your choice
Mobile Photography Lover
Photography Challenge
Which X-Men are you?
Зустрічайте Mi 9T!
Fortune’s Global 500
Mi Фідбек: Твій відгук важливий!
#9РоківMIUI
У які ігри ви граєте найбільше?
З Днем Незалежності!
250K
Моторошний Хелловін

Read moreGet new
Copyright©2016-2019 Xiaomi.com, All Rights Reserved
Content Policy
Quick Reply To Top Return to the list