In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow Xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the Mi Community, and relevant data types listed in Xiaomi's Private Policy. By selecting "Agree", you agree to Xiaomi's Private Policy and Content Policy .
Agree

Чат

Rookie Bunny

1668961800 | from Redmi 3X

Тот випадок коли випив зайвого і телефон при собі, падіння на асвальт, повезло. Все залишилося цілі, тільки глибокі царапини на чохлі
2017-10-22 04:33:34

Pro Bunny

Kasyan | from MI MAX 2

Да))) плавал,  забывал... Многое было)))
2017-10-22 07:21:00

Advanced Bunny

slayersoul_86 | from Redmi Note 3

Десь весною у 2016му, у нашої  військовослужбовця жінки було день народження, і за добу ми їй придбали великий букет квітів) така ситуація була, що ми знаходилися на полігоні (на ротації, відновлювали боєздатність) і щоб зранку на шикуванні привітати її треба було квіти придбати зазделегідь) і щоб вони за ніч не зав'яли ми з комбатом (я був начальником штабу батальйону) вирішили їх помістити у водичку в невеликій ванні (така як для дітей) і поставили цю ванну між ліжками, а, як ви вже здогадалися, відпочивали на полігоні ми в палатках.,.. Ось і настав довгоочікуваний вечір відпочинку, я приліг і щось клацав на свому Lenovo коли не помітив як мене вирубило) телефон залишився десь на грудях... на ранок я прокинувся і звично хотів глянути скільки часу і зловив себе на думці що між ліжками то стоїть ванночка з квітами і я лежу на боці до неї) я вмить себе підготовив морально та психічно і коли дійсно я його побачив на дні був спокійний як пульс покійника) він пролежав під водою щонайменш пів ночі) коли я його розібрав та просушив, під лупою було дуже добре видно як вся плата окислилась від короткого замикання, тобто варіантів на реанімацію просто не існувало) ця невеличка історія стала причиною купівлі недорогого але потужного на свої гроші redmi note 3 pro))) я його теж одного разу встиг скупнути, але це вже зовсім інша історія) хай всім щастить) не купайте свої девайси)
2017-10-22 07:25:03

Rookie Bunny

1655135897 | from Redmi 4

С nokia проходил 6 лет, телефон оставался в хорошем состоянии так как отношусь бережно, но был уже не актуален. Выбор остановился на redmi 4 его и взял. И вот на втором месяце использования новенького телефона (в чехле и с защитным стеклом), вернувшись домой с работы, вылажу с автомобиля, а мой новенький телефон с переднего кармана штанов прямо на асфальт вниз экраном. Стою смотрю на него, не подымаю чтобы не ростраиватся. Спустя несколько минут прострации подымаю телефон и вижу чудо паутину. Ещё несколько минут всматривался надеясь, что разбито только защитное стекло, но увы, чуда не произошло. Зная моё бережное отношение к вещам знакомые не могли поверить в произошедшую историю.  
2017-10-22 12:49:18
Vborets відповів о 2017-10-19 08:06:27
Я тільки раз в житті розбив матрицю, але скло залишилос ...

Повезло =) и пусть так и везет дальше... так и разориться можно если бить телефоны
2017-10-22 15:33:02
Можу цілу книгу написати про свої розбиті смарти...

Попередній смарт пережив вогонь і воду, тільки екран мінявся на ньому разів 3, і зараз він розбитий вже вкотре... Двічі купався, перший раз через тиждень після покупки. І це був флагман, який коштував 800 $... Купання обійшлося в 400.

На разі, користуюся Redmi Note 4, який теж невдало політав в під'їзді з другого поверху, вщент розтрощивши дисплей... Тепер, коли мене вмовили його відремонтувати, поставивши не оригінальний екран, який зі слів працівників сервісного центру - "такой же как и оригинал"... Користуватися телефоном можливо, але це реально просто пекло. Чутливість сенсорної сітки (яку до слова видно неозброєним оком...) просто жахлива, мало того, що телефоном просто м'яко кажучи дуже не комфортно користуватися. грати в ігри (де важлива реакція) взагалі нормально не можливо, друкувати текст просто біль... Так вони ще його і встановили похабно, як вже потім виявилось... Жах та й годі... Тепер страждаю...( Телефон ще й жити почав майже вдвічі менше чим до ремонту. Підозрюю, мені ще й акумулятор поставили не той, що був... Короче... Жах.

З ремонтом мого Redmi Note 4, взагалі дуже цікава історія. Так як у офіційного представника (продажу) Xiaomi, де і куплявся пристрій, мені прямо сказали - "Ми займаємося тільки гарантійним ремонтом, ремонтуйте самі тепер десь..." Я розумію, що сам його розбив, та невже у офіційного представника, найбільшої (мабудь) в Україні мережі магазинів смартфонів, не має "не гарантійного" ремонту? Може хтось більш в курсі таких речей, буду вдячний за раз'яснення.

Закликаю всіх, ремонтуйте пристрої тільки в офіційних сервісних центрах, а ще краще, більш обережно ними користуйтесь. І не будете страждати, як я зараз.

2017-10-22 17:29:10
Mi A2 Beta Tester

Wizard Bunny

Vborets | from Redmi Note 4

Denix.team
Повезло =) и пусть так и везет дальше... так и разоритьс ...

Где же повезло... разбитая матрица. Чёрный экран.
2017-10-23 01:16:54

Semi Pro Bunny

Denix.team | from Redmi Note 4

прости, не правильно понял ) я чет решил что наоборот треснуло только стекло а матрица и сенсор цел остался. у меня просто именно так мой второй смарт пострадал
2017-10-23 04:13:41

Semi Pro Bunny

Denix.team | from Redmi Note 4

Vborets
Где же повезло... разбитая матрица. Чёрный экран.

прости, не правильно понял ) я чет решил что наоборот треснуло только стекло а матрица и сенсор цел остался. у меня просто именно так мой второй смарт пострадал
2017-10-23 04:49:51

Wizard Bunny

ShaikHussainShaik | from Redmi 3S

Під час гри з моєю племінницею вона кинула мій пристрій на 10 футів у везіння, що не зламав екран пристрою
2017-10-23 06:10:57

Happy To Help :-)
please sign in to reply.
Sign In Sign Up

Nick Lavrenov

Mi Comm team

• Followers

7802

• Threads

352

• Replies

387